Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

  

Akcesoria do sypialni

Dobór odpowiedniego łóżka, wygodnego materaca, a także wysokiej klasy kołdry i poduszki może nie wystarczyć, aby we własnej sypialni poczuć się naprawdę komfortowo. Stan całkowitego odprężenia pomogą osiągnąć starannie dobrane niezwykłe akcesoria, jak wysokiej klasy narzuty, ręcznie szyte dekoracyjne poduszki, miłe w dotyku ochraniacze do materaca i prześcieradła, a przede wszystkim – wyjątkowa pościel.

Wyświetlanie 1–12 z 154 wynikówWyjątkowe akcesoria do sypialni

Dodatkowe podparcie

Poczuciu pełnego relaksu bez wątpienia sprzyjają rozmaite usztywniane poduszki – o różnym kształcie i zastosowaniu. Do wyboru są półokrągłe poduszki uniwersalne, cienka poduszka klinowa, a także wielofunkcyjna poduszka typu Bed Wedge, która może służyć zarówno jako podparcie pleców w trzech płaszczyznach, jak i w pozycji siedzącej, a także jako podparcie nóg w czasie odpoczynku na plecach. W naszej ofercie znajdują się też specjalistyczne poduszki pod nogi, które skutecznie redukują nacisk nóg, stóp bądź kolan, poduszka-kołnierz, a także rozmaite nakładki i poduszki samochodowe lub podróżne.

Ekskluzywna pościel – efektywny sen

Na nic zdadzą się najlepsze i najdroższe kołdry, poduszki i materace, jeśli dzieła nie będzie wieńczyć wybór wysokiej klasy pościeli. Ekskluzywna pościel nie tylko zachwyca wyjątkowym wzornictwem, ale także urzeka niezwykle wysoką jakością zastosowanych materiałów. Cieszy oczy i ciało, pozwala szybko się odprężyć i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Dotyk jedwabistej satynowej bawełny czy luksusowego adamaszku może zdziałać cuda dla zmęczonego całym dniem ciała i skołatanych nerwów. Spokojny sen to luksus, któremu z pewnością sprzyja miękka, otulająca i kojąca zmysły pościel.