Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Animex

Rodzaj kołdry Paradies

Akcesoria do sypialni

Dobór odpowiedniego łóżka, wygodnego materaca, a także wysokiej klasy kołdry i poduszki może nie wystarczyć, aby we własnej sypialni poczuć się naprawdę komfortowo. Stan całkowitego odprężenia pomogą osiągnąć starannie dobrane niezwykłe akcesoria, jak wysokiej klasy narzuty, ręcznie szyte dekoracyjne poduszki, miłe w dotyku ochraniacze do materaca i prześcieradła, a przede wszystkim – wyjątkowa pościel.

Wyświetlanie 1–12 z 149 wynikówWyjątkowe akcesoria do sypialni

Dodatkowe podparcie

Poczuciu pełnego relaksu bez wątpienia sprzyjają rozmaite usztywniane poduszki – o różnym kształcie i zastosowaniu. Do wyboru są półokrągłe poduszki uniwersalne, cienka poduszka klinowa, a także wielofunkcyjna poduszka typu Bed Wedge, która może służyć zarówno jako podparcie pleców w trzech płaszczyznach, jak i w pozycji siedzącej, a także jako podparcie nóg w czasie odpoczynku na plecach. W naszej ofercie znajdują się też specjalistyczne poduszki pod nogi, które skutecznie redukują nacisk nóg, stóp bądź kolan, poduszka-kołnierz, a także rozmaite nakładki i poduszki samochodowe lub podróżne.

Ekskluzywna pościel – efektywny sen

Na nic zdadzą się najlepsze i najdroższe kołdry, poduszki i materace, jeśli dzieła nie będzie wieńczyć wybór wysokiej klasy pościeli. Ekskluzywna pościel nie tylko zachwyca wyjątkowym wzornictwem, ale także urzeka niezwykle wysoką jakością zastosowanych materiałów. Cieszy oczy i ciało, pozwala szybko się odprężyć i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Dotyk jedwabistej satynowej bawełny czy luksusowego adamaszku może zdziałać cuda dla zmęczonego całym dniem ciała i skołatanych nerwów. Spokojny sen to luksus, któremu z pewnością sprzyja miękka, otulająca i kojąca zmysły pościel.