Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Ochraniacze i nakładki na materac

Ochraniacze na materac i nakładki na materace, to produkty, których zadaniem jest ochrona materaca oraz podniesienie komfortu snu. Wybierz dla siebie ochraniacz na materac lub odpowiednią nakładkę na materac (topper) i śpij zdrowo oraz komfortowo! 

 

Wyświetlanie 1–12 z 22 wynikówOchraniacze na materac

Wiadomym jest, że odpowiednio dobrany materac to podstawa zdrowego i wartościowego snu. Wysokiej klasy materac, czyli taki, który spełni wymagania odnośnie szeroko pojmowanej higieny snu, to jednorazowo dość spory wydatek. Wydatek, ale też inwestycja przynosząca wymierne korzyści naszemu organizmowi. Aby jednak nie była to inwestycja krótkoterminowa, należy o nią odpowiednio dbać.

Dlaczego warto używać ochraniaczy na materac?

Ochronę przed zabrudzeniem wnętrza materaca stanowi pokrowiec. Choć obecnie większość materaców posiada zdejmowalne, nadające się do prania w warunkach domowych pokrowce, to na rynku dostępnych jest jeszcze całkiem sporo takich, których z pokrowca rozebrać jednak się nie da.

Tkaniny, z jakich wykonuje się pokrowce na materace, są odporne na zabrudzenia, ale oczywiście tylko do pewnego stopnia. Dlatego, aby sen mógł odbywać się przyjemnym środowisku oraz aby materac przez wiele lat mógł spełniać swoją powinność, warto go zabezpieczyć ochraniaczem, szczególnie że wypranie materaca najprostszą sprawą nie jest.

Oferta naszego sklepu to także ochraniacze i nakładki na materace, których zadaniem jest ochrona materaca oraz podniesienie komfortu snu.

Nakładki na materac i ochraniacze na łóżko

Oferujemy ochraniacze na materace wykonane z nowoczesnych tkanin cechujących się niecodziennymi zaletami, takimi jak m.in. zapobieganie zabrudzeniu pokrowca materaca, lekkie masowanie ciała lub posiadające właściwości termoregulacyjne.

Wszystkie tkaniny zastosowane w ochraniaczach na materac dobrze odprowadzają wilgoć, dzięki czemu środowisko snu jest przyjemnie suche i nie sprzyja rozwojowi drobnoustrojów. Ochraniacz na materac znacznie też ogranicza przedostawanie się do wnętrza materaca martwego naskórka, który jak wiadomo jest pożywką dla roztoczy. Tkaniny są tak przyjemne w dotyku, że ochraniacze można stosować zamiast prześcieradła.

Nakładki ochronne na materac wypełnione są przewiewną włókniną i obszyte elegancką, przyjemną w dotyku tkaniną. Świetnie sprawdzają się w przypadku łóżeczek dziecięcych, w których zabrudzenia lub przemoczenia materacyków są dość częste. Nakładka na materac to także świetny wybór dla alergików, gdyż dzięki możliwości częstego prania zawsze można spać na czystym, wolnym od alergenów podłożu.

Jeśli więc materac ma być nie tylko wygodnym, ale też estetycznym i higienicznym podłożem należy go zabezpieczyć ochraniaczem na materac bądź odpowiednią nakładką na materac (topperem). Nakładki i ochraniacze na materac pozwalają się cieszyć naszym wygodnym snem przez długie lata.

Wybierz dla siebie ochraniacz na materac 
lub odpowiednią nakładkę na materac
i śpij zdrowo oraz komfortowo

Polecamy też poduszkę wałek do spania oraz materace lateksowe.