Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Dobry materac do spania – Warszawa

17 maja, 2018 / Autor: SENPO / BRAK KOMENTARZY

Jaki jest dobry materac do spania? Jaki materac wybrać do łóżka? Nie ma na to jedynej słusznej odpowiedzi na te pytania. Wyboru materaca należy dokonywać kierując się z jednej strony własnymi preferencjami a z drugiej wiekiem i budową ciała – wagą i wzrostem, a także tym czy ma być to materac jedno czy 2-osobowy. Nie bez znaczenia jest także to, jaką kwotę przeznaczamy na zakup materaca. A także, czy używany w łóżku stelaż jest prosty lub regulowany. To tak w skrócie…

Jeśli nie wiesz jaki materac kupić, to w naszych salonach SENPO Łóżka i Materace w Warszawie pracują profesjonalni doradcy, którzy pomogą przy doborze odpowiedniego materaca. Większość najpopularniejszych materacy także można wypróbować na miejscu – czekają na gości na łóżkach naszej produkcji. Jeśli tylko masz czas – zapraszamy. U nas jest na czym poleżeć!

Poniżej przedstawiamy kilka materacy najczęściej wybieranych przez kupujących. 

Materace HILDING – Wyspani Mogą Więcej

W naszym sklepie internetowym oraz w salonach w Warszawie znajdziesz oryginalne materace Hilding. Jako oficjalny dystrybutor istniejący na rynku od ponad 10 lat gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo zakupów. Wybierz dla siebie wygodny materac, by spać zdrowo i komfortowo.

Jaki jest dobry materac do spania? Zobacz najczęściej wybierane: Materac Salsa (prozdrowotny, 2-piankowy), Materac Flamenco (Multipocket, sprężynowy), Materac Pasodoble (twardy, z matą kokosową), Materac Step (sprężynowy, Flexifoam), Materac Fandango (sprężynowy, 7-strefowy), Materac Rock&Roll (wysokoelastyczny), Materac Mambo (pianka Velvet Touch, wysokoelastyczna i termoelastyczna), Materac Rumba (prozdrowotny, 2-piankowy), Materac Makarena (Multipocket, prozdrowotny), Materac Tango (sprężynowy, kieszeniowy) i Materac Zorba (kieszeniowy, 7-strefowy).

Zobacz wszystkie materace Hilding

Materace TEMPUR – Idealne Dopasowanie

Znajdziesz u nas wyjątkowe materace TEMPUR z wszystkich kolekcji: Hybrid, Original, Cloud i Sensation.

Szukasz najwyższego komfortu snu? Wybierz idealnie dopasowany materac TEMPUR. W naszym sklepie internetowym oraz salonach sprzedaży w Warszawie szczególnie polecamy: Materac TEMPUR® Original Supreme (idealne podparcie, wyjątkowa redukcja nacisku), Materac TEMPUR® Sensation Supreme (idealne podparcie, łatwość poruszania się), Materac TEMPUR® Hybrid Elite (idealne podparcie, szybkość reakcji).

Materace TEMPURHybridOriginalCloudSensation
Materace TEMPUR występują w 4 kolekcjach: Hybrid, Original, Cloud, Sensation.

Cechą charakterystyczną stosowanego wysokoelastycznego materiału TEMPUR jest doskonała redukcja nacisku i drgań. Materiał stworzony jest z niezliczonej ilości komórek o kulistym kształcie. Pod wpływem temperatury ciała komórki są w stanie zmienić swoją pozycję i dopasować swoje zagęszczenie do wymagań nacisku ciała. Tam, gdzie ciało wywiera mocniejszy nacisk na materac, temperatura wzrasta i dzięki temu materiał mięknie, w miejscach, gdzie ten nacisk jest słabszy, materac staje się twardszy. Dzięki temu ciało zawsze podparte jest zgodnie z potrzebami wynikającymi z anatomii kręgosłupa, a właściwe podtrzymywanie osi kręgosłupa pozwala mięśniom rozluźnić się i zrelaksować.

Kolekcja Hybrid to połączenie aż trzech rodzajów materiału TEMPUR i mikro sprężyn. Stąd też nazwa – materace hybrydowe. Zaawansowany materiał TEMPUR reaguje na sygnały z ciała osoby śpiącej, wysyłane przy pomocy temperatury. We wskazanych przez ciepłotę ciała miejscach, materac twardnieje lub mięknie, zapewniając odpowiednie podparcie. Kolejna warstwa to Dynamic Support odpowiedzialna za redukcję drgań. Dzięki tej warstwie snu nie zakłócają ruchy partnera, przekręcającego się drugi bok czy wstającego nocą. Następna warstwa to sprężyny Precision™, które błyskawicznie reagują na każdy ruch śpiącego, dzięki czemu wspomagają pracę wierzchnich warstw i sprawiają, że zarówno podparcie ciała, jak i niewyczuwanie drgań są bacznie kontrolowane. Spód materaca tworzy materiał DuraBase stanowiący bazę dla wyższych warstw i wspierający ich pracę. W zależności od rodzaju materaca każda z warstw posiada inną grubość, dzięki czemu można materac dopasować do indywidualnych preferencji. Wszystkie materace z kolekcji Hybrid ubrane są w eleganckie pokrowce, które po zdjęciu można wyprać w domowych warunkach.
Kolekcja Oryginal to asortyment oparty na pierwotnej idei materiału TEMPUR. Materace wypełnione są trzema warstwami materiału TEMPUR, komfortową, wspierającą i bazową DuraBase. Każda z warstw, w zależności od rodzaju materaca, prezentuje inną grubość, dzięki czemu każdy materac z kolekcji Oryginal zapewnia inny rodzaj komfortu. Osoba śpiąca nie czuje potrzeby zmian pozycji, gdyż redukcja nacisku sprawia, iż krew krąży w całym ciele równomiernie, a tym samym nie wywołuje odrętwień. Idealne podparcie kręgosłupa pozwala mięśniom rozluźnić się i w pełni odpocząć. Pokrowce materaców Oryginal to pokrowce współpracujące z materiałem TEMPUR i wspomagające jego pracę. Każdy z nich nadaje się do spania w warunkach domowych, dzięki czemu sen jest nie tylko komfortowy, ale też wysoce higieniczny.
Materace z kolekcji Cloud zapewniają sen miękki i przyjemny niczym sen w chmurach. Materace Cloud wypełnione są trzema wersjami materiału TEMPUR. Extra Soft to warstwa zapewniająca fantastyczne wrażenie snu w miękkiej chmurze. Kolejna warstwa to warstwa wspierająca, a trzeci rodzaj materiału to Durabase, odpowiedzialny za właściwe podparcie przy jednoczesnym poczuciu niebiańskiej miękkości pierwszej warstwy. Sen na materacu Cloud to sen zarówno zdrowy, gdyż materac profesjonalnie dba o właściwe podparcie ciała, jak i nieziemsko przyjemny i wyjątkowo relaksujący. Wszystkie materace z kolekcji Cloud posiadają zdejmowalne pokrowce, które można prać w warunkach domowych. Pokrowce wzbogacane są o technologię CoolTouch, dzięki której materiał jest chłodny i doskonale odprowadza wilgoć, a ciało się nie przegrzewa.
Kolekcja Sensation stworzona została z unikalnych połączeń materiałów TEMPUR. Każdy z materaców w tej serii składa się z czterech warstw, z których wszystkie oddziałują na siebie, a razem tworzą materac zapewniający nieprzeciętny komfort snu. Materace są doskonale dopasowane do ciała, przyjemnie miękkie, a profesjonalne połączenie materiałów zapewnia ten rodzaj miękkości, który nie przeszkadza w zmianach pozycji snu, wstawaniu czy siedzeniu na łóżku. Reagujący na temperaturę ciała materiał TEMPUR jest gwarancją precyzyjnego podparcia ciała, a co za tym idzie doskonałego odpoczynku i relaksu. Innowacyjne pokrowce materaców z kolekcji Sensation prezentują niecodzienny nowoczesny design oraz nadają się do prania w warunkach domowych.

Zobacz wszystkie materace TEMPUR

Materace SENPO – Gwarancja Dobrego Snu. 

Kolekcja materacy SENPO stworzona została z myślą o zdrowym i komfortowym śnie dla każdego. 

Zwróć szczególna uwagę na kilka z naszych materacy: Materac Wenecja to połączenie sprężyn hybrydowych (interaktywnych) oraz pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej. Polecamy także: Materac Barcelona (prozdrowotny, wysokoelastyczny, termoelastyczny), Materac Select Memory (wysokoelastyczny, termoelastyczny), Materac Casablanka (7-strefowy, wysokoelastyczny), Materac Florencja (piankowy, Flex/Green), Materac Grenada (sprężynowy, multipocket). 

Zobacz wszystkie materace SENPO


Jeśli nie masz czasu lub możliwości na wizytę w salonie SENPO Łóżka i Materace w Warszawie to zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem: Jak wybrać materac? oraz przejrzyj sekcję Porady. Zachęcamy także do kontaktu z nami – pomożemy!

Nie wiesz jaki materac do spania wybrać?
Wyślij nam pytanie – pomożemy!

Dbamy o zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego dajemy możliwość wykonania zamówienia pod konkretne wymiary. Większość oferowanych przez nas łóżek można modyfikować, zmieniać wysokości, szerokości  jak i inne parametry. Wykonujemy również materace w niestandardowych wymiarach. Jeśli chciałbyś, abyśmy sporządzili wycenę łóżka na podstawie Twoich preferencji, albo wykonali materac w rozmiarze niestandardowym,  napisz do nas korzystając z poniższego formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy


SENPO Łóżka i Materace – Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów firmowych w Warszawie, gdzie można otrzymać profesjonalne porady dotyczące doboru odpowiedniego materaca. W naszych sklepach znajdziesz także nowoczesne łóżka tapicerowane i drewniane, stelaże proste, regulowane a także regulowane elektrycznie. Oraz szeroka ofertę wysokiej jakości kołder i poduszek klasycznych jak i profilowanych. Koniecznie przyjdź – u nas jest na czym poleżeć!


SENPO Łóżka i Materace
Domoteka – Park Ikea
ul. Malborska 41 (Targówek)
Warszawa
– zobacz jak dojechać

SENPO Łóżka i Materace
Home Concept
Al. Jerozolimskie 185
Warszawa
– zobacz jak dojechać

 

Zobacz adresy wszystkich naszych salonów z łóżkami i materacami.

Zobacz wszystkie materace.