Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

AllerGuard

AllerGuard to duńska marka znanych produktów dedykowanych dla alergików. Oprócz właściwości antyalergicznych produkty gwarantują komfort snu na najwyższym poziomie. Firma tworzy antyalergiczne kołdry i poduszki wykorzystując przy tym własną technologię Soft-Seal™, która poprawia wytrzymałość tkaniny poszycia. Wyroby marki są tworzone z największą dokładnością, a wypełnienie z naturalnego gęsiego puchu poddawane jest sterylizacji w wysokiej temperaturze. Technologia AllerGuard to nie tylko zastosowanie antyalergicznych włókien to przede wszystkim bariera antyroztoczowa. 

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7Produkty AllerGuard odpowiednie dla każdego

W ofercie znajduje się szeroka gama rozmiarów dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Stworzono je dla osób cierpiących na astmę, egzemę i inne alergie oraz dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia.

Innowacyjna tkanina AllerGuard® FABRIC dla wysokiego poziomu szczelności 

Produkty marki są jedyne w swoim rodzaju. Do ich produkcji użyto tkanin z trójkątnych mikro-włókien wykonanych z nylonu i poliestru. Zastosowane w produkcji tkaniny antyroztoczowe tworzą barierę zatrzymując cząsteczki w wielkości 0,1 μm z kolei roztocza mogą osiągać rozmiar do 3 μm. Dzięki temu trudniej roztoczom dotrzeć do wypełnienia, a co za tym idzie rozwijać w wypełnieniu. 

aller

tkanina

Naturalny puch i pierze dla utrzymania optymalnej temperatury

Zarówno kołdry jak i poduszki AllerGuard odznaczają się doskonałą cyrkulacją powietrza oraz wilgoci. Wypełnienie kołder z naturalnego puchu gęsiego czyni je ciepłymi i przytulnie otulającymi ciało podczas snu.

Higienicznie czyste wypełnienie 

W skład wypełnienia kołder i poduszek AllerGuard wchodzi sterylny biały puch gęsi najwyższej jakości, który został poddany obróbce termicznej w 120°C. 

Łatwość w utrzymaniu

Produkty są łatwe w pielęgnacji, ponieważ można je prać w temperaturze nawet do 60°C oraz dezynfekować w 90°C. Ponadto technologia termo fiksacji Soft–Seal™ zachowuje właściwości wyrobów nawet po wielokrotnym praniu.

Produkty przebadane naukowo

Produkty zostały przebadane przez Duński Związek Astmy i Alergii, Duńską Agencję Leków 

badania

 

 

 

 

oraz posiadają certyfikat Oeko-Tex klasy 1.

oeskostandard

W ofercie AllerGuard znajdują się

– Poduszka

poduszka
– Jasiek

poduszka
– Kołdra light
– Kołdra standard

kołderka
– Pokrowiec na materac

powłoka