Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

  

AllerGuard

AllerGuard to duńska marka znanych produktów dedykowanych dla alergików. Oprócz właściwości antyalergicznych produkty gwarantują komfort snu na najwyższym poziomie. Firma tworzy antyalergiczne kołdry i poduszki wykorzystując przy tym własną technologię Soft-Seal™, która poprawia wytrzymałość tkaniny poszycia. Wyroby marki są tworzone z największą dokładnością, a wypełnienie z naturalnego gęsiego puchu poddawane jest sterylizacji w wysokiej temperaturze. Technologia AllerGuard to nie tylko zastosowanie antyalergicznych włókien to przede wszystkim bariera antyroztoczowa. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9Produkty AllerGuard odpowiednie dla każdego

W ofercie znajduje się szeroka gama rozmiarów dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Stworzono je dla osób cierpiących na astmę, egzemę i inne alergie oraz dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia.

Innowacyjna tkanina AllerGuard® FABRIC dla wysokiego poziomu szczelności 

Produkty marki są jedyne w swoim rodzaju. Do ich produkcji użyto tkanin z trójkątnych mikro-włókien wykonanych z nylonu i poliestru. Zastosowane w produkcji tkaniny antyroztoczowe tworzą barierę zatrzymując cząsteczki w wielkości 0,1 μm z kolei roztocza mogą osiągać rozmiar do 3 μm. Dzięki temu trudniej roztoczom dotrzeć do wypełnienia, a co za tym idzie rozwijać w wypełnieniu. 

aller

tkanina

Naturalny puch i pierze dla utrzymania optymalnej temperatury

Zarówno kołdry jak i poduszki AllerGuard odznaczają się doskonałą cyrkulacją powietrza oraz wilgoci. Wypełnienie kołder z naturalnego puchu gęsiego czyni je ciepłymi i przytulnie otulającymi ciało podczas snu.

Higienicznie czyste wypełnienie 

W skład wypełnienia kołder i poduszek AllerGuard wchodzi sterylny biały puch gęsi najwyższej jakości, który został poddany obróbce termicznej w 120°C. 

Łatwość w utrzymaniu

Produkty są łatwe w pielęgnacji, ponieważ można je prać w temperaturze nawet do 60°C oraz dezynfekować w 90°C. Ponadto technologia termo fiksacji Soft–Seal™ zachowuje właściwości wyrobów nawet po wielokrotnym praniu.

Produkty przebadane naukowo

Produkty zostały przebadane przez Duński Związek Astmy i Alergii, Duńską Agencję Leków 

badania

 

 

 

 

oraz posiadają certyfikat Oeko-Tex klasy 1.

oeskostandard

W ofercie AllerGuard znajdują się

– Poduszka

poduszka
– Jasiek

poduszka
– Kołdra light
– Kołdra standard

kołderka
– Pokrowiec na materac

powłoka