Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

B-Sensible

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7bsensible logo do kategorii

B-Sensible jest marką zaangażowaną w zrównoważony rozwój, która czerpie inspiracje z natury. Cały proces produkcji odbywa się zgodnie z poszanowaniem środowiska w fabrykach w Hiszpanii. W procesie produkcyjnym wykorzystuje się w 100% energię odnawialną. Dachy obiektów wyposażone są w panele słoneczne.

Do tego firma korzysta z usług lokalnych dostawców, aby zminimalizować zanieczyszczenie środowiska przez transport. Dla przykładu pudełko kartonowe ochraniacza NaturZinc zostało w całości poddane recyklingowi oraz zadrukowane za pomocą tuszy roślinnych.

Nie ma większej inspiracji niż natura. Dlatego B-Sensible używa w swoich produktach m.in. w 100% naturalne włókna Tencel, które pochodzą z certyfikowanych źródeł.

Komponenty B-Sensible

– Włókno Tencel doskonale radzi sobie z wilgocią. Dzięki temu zapewnia mniej sprzyjające środowisko dla rozwoju bakterii. Sprawia również, że ciało jest przyjemnie suche i utrzymuje przyjemną temperaturę.

– Tlenek cynku dodawany do tkanin hamuje namnażanie się bakterii i grzybów w sposób naturalny i bez dodatków chemicznych. W konsekwencji redukuje nieprzyjemny zapach.

– Wodoodporność osiąga się dzięki ekskluzywnemu systemowi tysiąca punktów w technicznej membranie poliuretanowej, która jest wodoodporna, oddychająca, całkowicie niewyczuwalna i bielastyczna. Ta membrana działa jak druga skóra: nie przepuszcza płynów, ale oddycha.

Kolekcje B-Sensible

Zobacz także ofertę naszych sklepów lokalnych: