Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Animex

Rodzaj kołdry Paradies

B-Sensible

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3bsensible logo do kategorii

B-Sensible jest marką zaangażowaną w zrównoważony rozwój, która czerpie inspiracje z natury. Cały proces produkcji odbywa się zgodnie z poszanowaniem środowiska w fabrykach w Hiszpanii. W procesie produkcyjnym wykorzystuje się w 100% energię odnawialną. Dachy obiektów wyposażone są w panele słoneczne.

Do tego firma korzysta z usług lokalnych dostawców, aby zminimalizować zanieczyszczenie środowiska przez transport. Dla przykładu pudełko kartonowe ochraniacza NaturZinc zostało w całości poddane recyklingowi oraz zadrukowane za pomocą tuszy roślinnych.

Nie ma większej inspiracji niż natura. Dlatego B-Sensible używa w swoich produktach m.in. w 100% naturalne włókna Tencel, które pochodzą z certyfikowanych źródeł.

Komponenty B-Sensible

– Włókno Tencel doskonale radzi sobie z wilgocią. Dzięki temu zapewnia mniej sprzyjające środowisko dla rozwoju bakterii. Sprawia również, że ciało jest przyjemnie suche i utrzymuje przyjemną temperaturę.

– Tlenek cynku dodawany do tkanin hamuje namnażanie się bakterii i grzybów w sposób naturalny i bez dodatków chemicznych. W konsekwencji redukuje nieprzyjemny zapach.

– Wodoodporność osiąga się dzięki ekskluzywnemu systemowi tysiąca punktów w technicznej membranie poliuretanowej, która jest wodoodporna, oddychająca, całkowicie niewyczuwalna i bielastyczna. Ta membrana działa jak druga skóra: nie przepuszcza płynów, ale oddycha.

Kolekcje B-Sensible