Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa
Salony stacjonarne - otwarte
Ranking materacy 2021
Czy materac może mieć wpływ na postawę u dzieci?
Jaki wpływ ma materac na nassz kręgosłup?
materac dla niemowlaka slajder

Co zrobić, żeby łóżko nie skrzypiało?

20 czerwca, 2021 / PRZEZ: SENPO / BRAK KOMENTARZY
Co zrobić gdy łóżko skrzypi?

Skrzypiące łóżko to problem, który spędza ci sen z powiek? Myślisz już o zakupie nowego mebla? Może jeszcze na to nie czas, a twój problem można łatwo rozwiązać. Podpowiadamy, co zrobić, że łóżko nie skrzypiało.

Skąd się biorą sny?

21 maja, 2021 / PRZEZ: SENPO / BRAK KOMENTARZY
Skąd się biorą sny? - blog

Sen – jedna z tajemnic, którą ludzkość stara się rozwiązać od zarania dziejów. Sny intrygowały ludzi od zawsze. Początkowo uznawano je za wizje prorocze, dziś już jednak wiadomo, że śnimy o tym, co znamy. W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć na pytanie, skąd się biorą sny.

Jak wygląda sypialnia w stylu amerykańskim?

8 kwietnia, 2021 / PRZEZ: SENPO / BRAK KOMENTARZY
Jak wygląda sypialnia w stylu amerykańskim? - blog

Sypialnia niczym luksusowy pokój w wysokiej klasy hotelu? To musi być master bedroom, czyli sypialnia, którą na co dzień możesz zobaczyć w amerykańskich filmach czy serialach. Jak przenieść ją na grunt polski i czy jest to w ogóle możliwe? Podpowiadamy, jak urządzić sypialnię w stylu amerykańskim.

Nowoczesna sypialnia – zobacz, jak ją zaaranżować

2 grudnia, 2020 / PRZEZ: EwelinaS / BRAK KOMENTARZY
Nowoczesna sypialnia – zobacz, jak ją zaaranżować - blog

Twoja sypialnia wymaga odświeżenia? A może marzysz o całkowitym przearanżowaniu tego wnętrza? Pomożemy ci. Podpowiemy, na których elementach skupić szczególną uwagę, aby pomieszczenie było nie tylko modne, ale przede wszystkim wygodne. W końcu to tutaj wypoczywasz i ładujesz baterie na kolejne dni – musi być więc idealne. 

Materace kieszeniowe w pigułce – wszystko, co powinieneś wiedzieć

8 września, 2020 / PRZEZ: Fizjoterapeuta / BRAK KOMENTARZY
Materace kieszeniowe w pigułce – blog

Dawne materace kieszeniowe kojarzą się najczęściej ze skrzypieniem i nieprzyjemnym uczuciem wbijania się sprężyn w plecy. Na szczęście w technologii produkcji materacy przez ostatnie kilkanaście lat wiele się zmieniło. Podpowiadamy, co sprawia, że modele sprężynowe-kieszeniowe cieszą się tak dużą popularnością i dlaczego spanie na nich gwarantuje komfortowy wypoczynek.