LIFESTYLE VIDEO

Jak materace TEMPUR® zmieniają styl życia – VIDEO

jak_sen_na_materacach_Tempur_wplywa_na_styl_zyciu

TEMPUR ® – w trosce o komfort snu

W dzisiejszych czasach mnóstwo z nas miewa kłopoty ze snem. Cierpimy na bezsenność, sen bywa płytki i nie wysypiamy się wystarczająco długo, a po przebudzeniu ratujemy się filiżanką kawy, by jakoś zmusić organizm do normalnego funkcjonowania. Przyczyn jest mnóstwo i można byłoby wymieniać w nieskończoność. Zamiast wyciszyć się przed snem myślimy o problemach, przeglądamy portale społecznościowe, albo zarywamy noce by zdążyć oddać projekt przed terminem. Wielu z nas nie zdaje sobie jednak sprawy, że przyczyną złej jakości snu i nawet jego brak – są niekomfortowe warunki panujące w sypialni jak i…niewygodny materac.

TEMPUR ® – z kosmosu do sypialni

 Wszystko zaczyna się od kosmosu i materiału TEMPUR®, który miał tam swój początek. Badania i rozwój technologii sprawiły, że materiał TEMPUR® który stworzony został dla astronautów lecących w kosmos wykorzystywany jest obecnie w…sypialni. Opracowany przez NASA w latach 70-tych materiał miał wspierać i chronić astronautów podczas startu i jego zadaniem było rozkładanie ciężaru i nacisku. 

Dziś materiał TEMPUR® jest podstawą wszystkich materaców i poduszek marki Tempur, będących jedynymi produktami uznawanymi przez NASA i posiadającymi certyfikat Fundacji Kosmicznej. Brzmi niewiarygodnie, ale dzięki NASA na materacach  TEMPUR®  możesz poczuć się jak w stanie nieważkości!

Jakie to uczucie spać na materacu TEMPUR®?

Magia materaców TEMPUR®

 Materace TEMPUR® ze względu na jakość, nowoczesność i niepowtarzalność zastosowanych komponentów, z których zostały wykonane są materacami, które sprawiają że sen jest niezwykle wyjątkowy. Dzięki swojej unikalnej strukturze otwartych komórek, materiał TEMPUR® pochłania ruch partnera oraz redukuje punkty nacisku na ciało. Dzięki temu rozwiązaniu, możemy cieszyć się niezakłóconym i spokojnym snem. 

Aby zmierzyć skalę satysfakcji swoich klientów, marka Tempur zaprosiła do studia osoby, które od jakiegoś czasu śpią na ich materacu. TEMPUR® jest numerem 1 pod względem zadowolenia klientów w Polsce i w Europie*- jeśli chcesz wiedzieć dlaczego, obejrzyj poniższe filmy:

Jak sen na materacach Tempur zmienia styl życia?

Poranek z TEMPUR®

Sen to doskonałe lekarstwo dla naszego organizmu i najlepszy kosmetyk. Dzięki niemu poprawia nam się wygląd, mamy lepszą koncentrację i nastrój. Spokojnie i komfortowo przespana noc sprawia, że rano budzimy się uśmiechnięci i pełni energii. Mamy ochotę podbijać świat.  Niestraszny jest poniedziałek, czy przedstawienie ważnej prezentacji w pracy. Wyspani mogą więcej!

A jak wygląda poranek śpiąc na materacu TEMPUR®?

W łóżku spędzamy 1/3 naszego życia – warto więc zadbać o to, by było to miejsce niezwykle komfortowe. Tą niepowtarzalną jakoś snu i wygodę z pewnością daje TEMPUR®. Zakup tego wyjątkowego materaca to nie tylko inwestycja w zdrowie, lecz także w dobre samopoczucie każdego dnia. TEMPUR® pozwala żyć lepiej!

Zapraszamy również do przeczytania artykułu: Jak spać, żeby się lepiej wyspać?

Zobacz również:
jak spać, by się wyspać
Jak spać, żeby lepiej się wyspać? 10 sposobów
Sen Sportowca