O nas

Kilka słów o nas

Firma SENPO powstała w 2007 roku – my, jako założyciele, zdobywaliśmy już wcześniej różnorodne doświadczenia, aby ostatecznie móc zająć się tworzeniem firmy idealnie odpowiadającej na oczekiwania klientów.
W chwili obecnej, po 10-ciu latach działalności, staliśmy się rozpoznawalną marką na polskim rynku.

senpo

Czym się zajmujemy?

Dostarczamy markowe materace, łóżka, stelaże, kołdry i poduszki, a więc wszystko to, co potrzebne jest do Twojej sypialni. W naszej bardzo szerokiej ofercie znajdziesz m.in łóżka tapicerowane, drewniane, materace wyprodukowane według najnowocześniejszych technologii, oraz poduszki i kołdry z wypełnieniem sztucznym lub naturalnym. Pomagamy nawet najbardziej wymagającym klientom dobrze i wygodnie się wyspać.
Jeśli szukasz produktu o niestandardowym wymiarze, zrobimy wszystko, żeby go dla Ciebie zdobyć – Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

11 sklepów stacjonarnych

Na przełomie dziesięciu lat otworzyliśmy już 11 sklepów stacjonarnych. Nasze salony możesz odwiedzić w największych miastach Polski: w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku, Zielonej Górze, Olsztynie i Krakowie.
W każdym salonie zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych doradców, którzy wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, by dobrać materac i łóżko tak, aby Twój sen zawsze był komfortowy.

senpo

Sklep internetowy senpo.pl

W dzisiejszych czasach większość z nas dokonuje zakupów przez Internet. Zapewne wynika to z wygody jak i chronicznego braku czasu. Idąc na przeciw naszym klientom prowadzimy również sklep internetowy z bogatą ofertą produktów. Jeśli i Ty nie masz czasu na wizytę w jednym z naszych punktów, możesz na spokojnie w domu zapoznać się z produktami znajdującymi się na stronie sklepu, a potem zamówić wszystko z dostawą do domu.

Blog chybasnisz.pl

Tematyka snu jest tak ciekawa i obszerna, że postanowiliśmy stworzyć blog, aby dzielić się z Tobą ciekawymi artykułami, inspiracjami i poradami. W naszym blogu dowiesz się m.in dlaczego warto zainwestować w lepszy materac, jak spać by spać dobrze, jak również zaczerpniesz informacji, że drzemka która na ogół kojarzy się z niedzielnym lenistwem przynosi niezmierne korzyści. Postaramy się przybliżyć Wam tematykę snu, by spało Ci się po prostu lepiej!

Każdy zasługuje na to, by porządnie się wyspać!

SENPO Łóżka i Materace
www.senpo.pl

B. Krzywoustego 68
61-144 Poznań
NIP: 625-231-67-40

 

Zostaw komentarz:

Treść komentarza*

Imię*
Adres strony*