Kategoria: Poradnik

Poradnik

Sypialnia w stylu vintage – stwórz niezwykłą atmosferę!

Sypialnia w stylu vintage – jak dobrać łóżko?

Podobają Ci się artystyczne wnętrza stylizowane na dawne epoki? Stworzenie eklektycznej, a przy tym spójnej aranżacji jest trudnym zadaniem. Tak urządzony pokój jest jednak niezwykle estetyczny, ciekawy i klimatyczny. Doradzamy więc, jak dobrać łóżko do sypialni w stylu vintage!

Zobacz więcej
Ciekawostki Poradnik

Jakie łóżko do małego pokoju? – najlepsze propozycje

Jakie łóżko do małego pokoju? – sprawdź!

Urządzasz kawalerkę? A może po prostu sypialnia w Twoim domu nie ma zbyt dużego metrażu? Łóżko do małego pokoju musi być dostosowane nie tylko do potrzeb i gustu, ale też ograniczających warunków. Kluczem do stworzenia funkcjonalnego, a przy tym estetycznego wystroju w takich warunkach jest przemyślany wybór sprzętów. Radzimy jakie łóżko do małego pokoju najlepiej się sprawdzi!

Zobacz więcej
Poradnik

Łóżka do 2000 zł

Jakie łóżko z budżetem do 2000 zł?

Łóżko jest niezwykle ważnym elementem wyposażenia każdego domu. Od jakości snu zależą bowiem nasza produktywność, samopoczucie, nastrój i zdrowie. Z tego względu większość osób jest przekonanych, że najrozsądniej jest zainwestować w ten mebel wiele pieniędzy. Wcale nie trzeba jednak wydawać fortuny, by stworzyć dla siebie idealne miejsce do odpoczynku! Prezentujemy świetne łóżka do 2000 zł, dostępne w naszej ofercie!

Zobacz więcej
Poradnik

Jakie łóżko do pokoju młodzieżowego?

Łóżko do pokoju młodzieżowego – zadbaj o zdrowie nastolatka

Dojrzewaniu towarzyszą często pierwsze próby poszukiwania własnego stylu i gustu, co przejawia się także w zmianach wystroju pokoju. Ten zwykle trzeba po prostu wyremontować – usunąć dziecinny wystrój, a także wymienić sprzęty na większe. Podpowiadamy jakie łóżko do pokoju młodzieżowego najlepiej się sprawdzi!

Zobacz więcej
Poradnik

Jak wybrać stelaż do łóżka?

Czym kierować się przy wyborze stelaża do łóżka?

Najprostsze łóżko zasadniczo składa się z dwóch części – materaca i stelaża. Oba te elementy mają równie duży wpływ na jakość snu. Ten, jak wiadomo, jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia, dlatego warto dbać o jego higienę. Podpowiadamy, jak wybrać stelaż do łóżka!

Zobacz więcej
1 2 3 14