Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Curem

Marka Curem ma swoją polską siedzibę w Murowanej Goślinie. To tutaj właśnie znajduje się nowoczesna linia produkcyjna oraz magazyn Grupy Hilding Anders. Firma posiada wieloletnią tradycję – ma już prawie 80 lat. Główna siedziba znajduje się w Malmö w Szwecji. W chwili obecnej, marka Hilding Anders jest wiodącym producentem łóżek i materaców w Europie i Azji. Marka Curem jest dla Grupy Hilding Anders marką oferującą flagowe, najwyższe jakościowo modele. 

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10Materace Curem

Osobom, które chcą spać zdrowo, głęboko i niezwykle komfortowo polecamy wyjątkowe materace Curem, które zapewniają kręgosłupowi stabilne, optymalne wsparcie, zgodne z jego budową.

Technologia w materacach Curem

Innowacyjna technologia wyróżnia materace Curem, które łączą komponenty najnowszej generacji z najlepszymi praktyka stosowanymi przez producenta. Na bazie badań naukowych stworzono efekt synergii między trzema współpracującymi ze sobą piankami: Serene, Visco i Fusion. Unikalne cechy tych pianek uzupełniają się wzajemnie. Dzięki temu możliwe było stworzenie 4 unikatowych modeli materacy Curem: .exe, .log, .reg oraz hybrydowy materac .zip.

Wszystkie modele materacy Curem dostępne są w wytrzymałym i zarazem antybakteryjnym pokrowcu Zeo Case. Dzięki taśmie 3D zwiększono poziom wentylacji i termoregulacji. Wszystkie materace badane i testowane są w Laboratorium Dobrego Snu (Good Night’s SleepLab – Szwajcaria. Zurych).

To co przede wszystkim wyróżnia materace Curem, to wykorzystanie wiedzy i badań naukowych do stworzenia niezwykłej kompozycji elementów, składających się na materac. Cechy główne materacy Curem to:
– 7 stref twardości
– cechy termoregulacji i przewiewności
– innowacyjna pianka Serene z technologią SAT
– pianka Visco z technologią memory foam
– hybrydowa pianka Fusion
– pokrowiec Zeo Case z taśmą 3D
– certyfikat jakości szwajcarskiego instytutu AEH

Pianka Serene

Co to jest technologia SAT w piance Serene? SAT (Supportive Air Technology) to połączone ze sobą mikrokapsułki, których ilość idzie w miliony. Warstwa pianki w tej technologii niezwykle skutecznie reguluje nacisk, ze względu na charakter kapsułek, które każda indywidualnie wypuszcza nadmiar powietrza, aby dopasować się do nacisku. Dzięki temu pianka Serene ma przewagę nad konwencjonalnymi piankami i memory foam. Takie rozwiązanie zapewnia niespotykany do tej pory komfort użytkowania i ostatecznie spokojny zdrowy sen.

Pianka Visco 

Pianka Visco z technologią memory foam to druga z zastosowanych we wkładzie materacy piankowych Curem (.exe .log .reg) pianek. Stanowi ona środkową warstwę. Termoaktywna pianka dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem ciepła. Dzięki temu dopasowaniu zwiększa się powierzchnia podparcia osoby śpiącej. Efekt ten pozwala uzyskać znaczną redukcję uczucia ucisku. A także daje wrażenie otulenia. Istotną cechą tej pianki jest absorpcja drgań, dzięki czemu wyśmienicie nadaje się do materacy dwuosobowych, zapewniając wyższy komfort każdej z osób śpiących koło siebie. Pianka Visco z technologią memory foam jest antyalergiczna.

Pianka Fusion

Hybrydowa pianka Fusion jest połączeniem najlepszych cech pianek klasycznych i wysokoelastycznych. Wysoki poziom elastyczności pianki Fusion daje duże poczucie komfortu. Tworzące 7 stref twardości nacięcia w piance, dzięki opracowanemu kształtowi jak i głębokości pozwalają uzyskać odpowiednią twardość materaca – inną dla danego modelu materaca Curem. Ponadto pianka ta wpływa na ogólne właściwości termoregulacyjne materaca.

Siedem stref twardości

Połączenie wymienionych trzech pianek tworzy idealny 7-strefowy materac Curem, na którym ciało utrzymuje prawidłową optymalną pozycję w czasie snu gwarantując doskonały wypoczynek. 7 stref twardości to podział materaca na obszary głowy, barków, kręgów lędźwiowych, miednicy, ud, łydek i stóp. Zróżnicowana specyfika tych stref odpowiada za odpowiednie podparcie całego ciała śpiącej osoby. Optymalne podparcie nie zależy więc od tego, czy lubimy spać na plecach, na boku czy na brzuchu. Kompozycja trzech pianek dopasowuje się idealnie do każdego ułożenia ciała.

Pokrowce z naturalnych zeolitów

Pokrowiec Zeo Case na materace Curem stworzono z wykorzystaniem naturalnych minerałów – zeolitów, posiadającym właściwości antybakteryjne oraz neutralizujące zapachy. Dodatkowa wielowarstwowa taśma 3D poprawia cyrkulację powietrza i ciepła w materacu. Sam pokrowiec można prać w domowych warunkach, co pozwala na utrzymanie higieny w łóżku.

Idealny mikroklimat dla śpiącego

Kompozycja pianek z nacięciami oraz pokrowca Zeo Case sprawia, że materace Curem zapewniają mikroklimat doskonale wpływający na jakość snu. Poszczególne warstwy pianek i pokrowiec współpracują przy przepływie powietrza i ciepła. Nadmiar ciepła może swobodnie przedostać się z materaca na zewnątrz, dzięki czemu utrzymywana jest stabilna i optymalna temperatura dla śpiącego.

Szwajcarski Certyfikat Jakości

Wszystkie materace Curem posiadają certyfikat jakości potwierdzony przez Szwajcarski Instytut AEH. Nadanie certyfikatu następuje po przebadaniu i przetestowaniu w Good Night’s SleepLab – Laboratorium Dobrego Snu.

Wybierając materac Curem masz gwarancję spokojnego i komfortowego snu!

Curem – materace o najwyższej jakości

Marka Curem ma swoją polską siedzibę w Murowanej Goślinie. To tutaj właśnie znajduje się nowoczesna linia produkcyjna oraz magazyn Grupy Hilding Anders. Firma posiada wieloletnią tradycję – ma już prawie 80 lat. Główna siedziba znajduje się w Malmö w Szwecji. W chwili obecnej, marka Hilding Anders jest wiodącym producentem łóżek i materaców w Europie i Azji. Marka Curem jest dla Grupy Hilding Anders marką oferującą flagowe, najwyższe jakościowo modele.

Zobacz także ofertę naszych sklepów lokalnych: