Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Dormia

Dormia  – optymalny komfort podczas snu!

Dormia to znana i ceniona marka, która oferuje bogatą kolekcję różnego rodzaju produktów do spania. Wszystkie produkty tej marki cechują się wysoką jakością oraz dostępne są w optymalnej cenie, co czyni je idealnym wyborem dla osób, które poszukują dobrych jakościowo i wygodnych produktów do spania.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2Dormia – wysoka jakość w dobrej cenie

Marka Dormia słynie z doskonałych produktów, które łączą w sobie zalety pianek z pamięcią oraz specjalnego żelu, który zapewnia jeszcze większy komfort podczas snu. Produkty Memogel posiadają właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu zapewniają idealną temperaturę podczas snu, a także zapobiegają przegrzewaniu się organizmu w czasie letnich upałów. Dzięki zastosowaniu pianki Memory Foam i żelu termoregulacyjnego z otworami na cyrkulację powietrza, poduszki MemoGel zapewniają trójwymiarowe wsparcie dla szyi i ramion.

Wszystkie produkty Dormia są odpowiednio zapakowane, co pozwala na łatwe i wygodne przenoszenie ich w różne miejsca. Dzięki temu, że produkty Dormia są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, każdy użytkownik może wybrać produkt, który idealnie odpowiada jego potrzebom.