Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

  • Pokaż więcej

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Formesse

Nazwa Formesse jest synonimem najwyższej jakości prześcieradeł, ochraniaczy na materace i poszewek na poduszki, które zapewnią Ci wiele lat niezawodnego użytkowania – wszystko wykonane w Niemczech. Utrzymujemy na stałe 6000 różnych produktów w magazynie. Dlatego możemy szybko dostarczyć produkt, jeśli na przykład potrzebujesz prześcieradła na bardzo wysoki, ponadwymiarowy materac w określonym kolorze. A jeśli potrzebujesz specjalnie dopasowanego prześcieradła lub pokrowca ochronnego, nasza usługa produkcji niestandardowych rozmiarów może Ci pomóc.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7Formesse to firma rodzinna, założona w roku 1947 i od lat kierowana przez kolejne pokolenia rodziny. Produkuje wysokiej jakości tekstylia do spania. Jesteśmy szczególnie znani z luksusowych prześcieradeł z dżerseju. To, co stawia nasze prześcieradła na najwyższym poziomie, to elastyczność i uszlachetnienie tkaniny, gwarantujące idealne dopasowanie i luksusowe uczucie na każdym typie łóżka.
 
Prześcieradło to nasz bezpośredni kontakt ze środowiskiem snu. Dobre prześcieradło wspiera materac w jego zdolności do przystosowania się do naszego ciała. Niewłaściwe prześcieradło może zrujnować wygląd i funkcjonalność systemu snu. Jeśli chodzi o pościel, w wielu krajach istnieje obsesja na punkcie liczenia nici bawełny. Prześcieradła Formesse wykonane z najlepszej bawełny, ale przetworzonej przez dzianie, a nie splot i dlatego nie podaje się liczby nici. Produkty z dżerseju są z definicji o wiele bardziej elastyczne, aby lepiej dopasować się do łóżka i znacznie bardziej oddychające niż ciasno tkane materiały jak np. tkaniny o splocie satynowym.

Do prześcieradeł używana jest wyłącznie specjalnie skręcona przędza z bardzo długich pasm bawełny. Pasmo jest grupą włókien, które mogą być krótkie, średnie lub długie. Zwykle bawełna składa się z krótkich, spilśnionych włókien. Ale w przypadku bawełny o długich pasmach można stosować tylko bardzo długie, gładkie włókna. Rezultatem jest przędza, która jest czterokrotnie silniejsza i bardziej miękka niż zwykle.

formesse włókna Dwie z tych delikatnych i odpornych na rozdarcie bawełnianych przędz są skręcane razem, która jest jeszcze mocniejsza. Dzięki temu eliminujemy wszystkie maleńkie bawełniane włosy, które wciąż wystają z naszej skręconej przędzy za pomocą specjalnego płomienia.

Prześcieradła Formesse to jednak nie tylko prześcieradła z dżerseju wykonane z wysokiej jakości bawełny. To, co czyni je naprawdę wyjątkowymi, to zastosowanie ultracienkich włókien elastanowych i specjalnie opracowane wykończenie tekstyliów. Ogromne, zaawansowane technologicznie maszyny dziewiarskie dziergają luksusowy dżersej Formesse, łącząc nici bawełniane i elastanowe. Elastan może rozszerzyć się o ponad 500%, co jest podwójną elastycznością do porównywalnych włókien kauczukowych. I co ważne: elastan nie traci

elastyczności przez lata.
Ta niezwykle elastyczna tkanina dżersejowa jest następnie przetwarzana w bardzo delikatnym procesie barwienia i wykańczania, który ma wiele zalet:

• tkanina pozostaje elastyczna

włókno elastanowe pozostaje nieuszkodzone i dlatego zachowuje swoją elastyczność

• tkanina jest nieprzezroczysta, ciężka i jednocześnie elegancka

Po procesie barwienia dżersej „kąpie się” w wodzie zawierającej mikrokapsułki aloesu i jedwabiu. Włókno bawełniane absorbuje aloes i białko jedwabiu podobnie jak balsam do ciała dla suchej skóry po ekspozycji na słońcu. Rezultatem jest błyszcząca i miękka powierzchnia oraz przyjemny zapach. Dodatki wymywają się powoli. Całkowite zmycie zajmuje około 20 prań.

Dostępne kolekcje prześcieradeł:

Bella Donna
Bella Donna Premium
Bella Sephina
Bella Gracia

Cechy wspólne:

• pierwszorzędne tkaniny, wysokiej jakości wykończenie

bez mechacenia, trwałość koloru i wyjątkowo długa żywotność

dopasowanie bez zmarszczek dzięki wysokiej elastyczności i rozciągliwości

wyjątkowo szeroka gama kolorów i rozmiarów zawsze w magazynie

 

Zobacz także ofertę naszych sklepów lokalnych: