Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

  • Pokaż więcej

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Gravity

GravityBlankets®, została założona z konieczności. Poznaliśmy chłopca z autyzmem, który pilnie potrzebował obciążeniowego koca, ale większość takich produktów dostępnych na rynku była po prostu bardzo droga. Z tego powodu założyciele firmy postanowili samodzielnie wykonać kołdrę. Szybko przeszliśmy od wytworzenia jednej kołdry do bycia jednym z liderów produkcji na całą Europę.

 

Wyświetlanie 1–12 z 59 wynikówGravityBlankets® została założona z konieczności. Poznaliśmy chłopca z autyzmem, który pilnie potrzebował obciążeniowego koca, ale większość takich produktów dostępnych na rynku była po prostu bardzo droga. Z tego powodu założyciele firmy postanowili samodzielnie wykonać kołdrę. Szybko przeszliśmy od wytworzenia jednej kołdry do bycia jednym z liderów produkcji na całą Europę.

Kołdry i kołderki obciążeniowe dla dzieci i dorosłych

Kołdry były początkowo szyte w małym mieszkaniu i sprzedawane głównie w Polsce. Teraz znajdujemy się w dużym nowoczesnym budynku i zatrudniamy ponad 200 osób w kilkunastu krajach. Nasze koce obciążeniowe są kupowane i cenione przez klientów z całego świata. To dzięki pracownikom, którzy naszym zdaniem są sercem firmy, każda kołdra jest wytwarzany z dużą dokładnością. Pozytywne i rzetelne relacje w naszym zespole pomagają zapewnić każdemu komfortową atmosferę pracy. Mamy pracowników z różnych grup wiekowych, a każdy z nich wnosi do naszej firmy swój niepowtarzalny wkład i charakter. W naszej firmie zatrudniamy także osoby niepełnosprawne.

Poduszki i opaski obciążeniowe 

Jesteśmy dumni z naszych wysokiej jakości produktów, które są wytwarzane w zrównoważonym i przyjaznym dla środowiska procesie produkcyjnym, który odbywa się w całości na terenie UE.

Z dużą odpowiedzialnością podchodzimy do oferowanych przez nas produktów, zapewniając naszym klientom, możliwie najlepszą jakość – niezależnie od tego, czy są to dzieci, czy dorośli. Celem Gravity Blankets® jest zagwarantowanie Państwu spokojnego i zdrowego snu oraz zapewnienie naszym pracownikom

wspaniałego miejsca pracy na co dzień.

Pościel obciążeniowa – idealna na dobry sen dla wrażliwych

Naszym życzeniem i celem jest dotarcie do jak największej liczby osób, które mogą skorzystać z naszych kołder obciążeniowych. Jest duże zainteresowanie ze strony szpitali, domów opieki i przedszkoli. Utrzymujemy wysokie standardy i będziemy rozwijać naszą działalność, aby pomóc jak największej liczbie osób cierpiących na stres, problemy ze snem lub zaburzenia rozwojowe, takie jak ADHD, autyzm, zespół Aspergera lub zespół Downa. Dokładamy wszelkich starań, aby ugruntować naszą pozycję lidera rynku w Polsce, Niemczech, Francji oraz Wielkiej Brytanii.

 

Polecamy też materace do łóżeczka oraz kołderki dziecięce!