Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Hilding

Szwedzka Grupa Hilding Anders to wiodący producent łóżek, materacy oraz akcesoriów do spania. Filozofia Hilding jest prosta: komfort naszego życia zależy w dużej mierze od jakości snu, ale łóżko to nie tylko miejsce do spania — to przestrzeń, w której czytamy, oglądamy seriale, bawimy się z dziećmi i cieszymy się leniwymi weekendowymi śniadaniami.

Łóżko to niezwykle istotna część życia, dlatego jego zakup oraz dobór materaca czy poduszki nie może być przypadkowy. Wszystkie one mają przecież wpływ na zdrowie, dobre samopoczucie i jakość codziennego funkcjonowania.

 

Wyświetlanie 1–12 z 52 wynikówProducent Hilding

Producent łóżek, stelaży i materacy Hilding posiada szeroką ofertę komfortowych i wygodnych materacy do spania dla każdego.

Firma Hilding, założona w 1939 r. jako biznes rodzinny rozwinęła się w przedsiębiorstwo działające obecnie w ponad 40 krajach, zatrudniające więcej niż 7000 pracowników i osiągające obrót roczny netto w 2012 roku w wysokości 851 mln Euro.

Działając pod wybranymi markami podstawowymi oraz pod markami własnych klientów,  Grupa Hilding Anders oferuje materace spełniające wszelkie potrzeby.

Hilding Anders Polska — producent łóżek, materacy i akcesoriów do spania

Każdy z nas ok. 1/3 swojego życia spędza w łóżku — to wystarczający powód, żeby łóżko było maksymalnie wygodne, materac gwarantował fizjologiczne ułożenie kręgosłupa, a każda poduszka dawała ukojenie zmęczonej głowie. Ale to jeszcze nie wszystko! Poza ergonomią, doskonałym wzornictwem, najwyższą jakością wykonania oraz rozwiązaniami, które ułatwiają bezproblemowe utrzymanie produktów w czystości, Hilding zwraca także uwagę na to, aby powstawały one zgodnie z aktualną ustawą o ochronie środowiska naturalnego. W procesie produkcji nie używa się chemikaliów ani innych szkodliwych substancji.

Ergonomiczne, ekologiczne i higieniczne łóżka, materace i poduszki od Hilding Anders Polska to optymalny wybór dla wszystkich, którzy wierzą, że efektywny sen i beztroski wypoczynek decydują o naszym samopoczuciu każdego dnia.

Zdrowy wypoczynek i efektywny sen — wypróbuj produkty Hilding

Zasłużenie dobre opinie o produktach Hilding wynikają nie tylko z wymienionych już cech:

  • zgodności z zasadami ergonomii,
  • nowoczesnego i stylowego wzornictwa,
  • wytrzymałości i trwałości,
  • używania do produkcji wyłącznie bezpiecznych materiałów,

ale także z faktu, że wszystkie rozwiązania poprawiające jakość snu, tworzone są przez pasjonatów.

„Zapewniać światu dobry sen” – to misja Hilding Anders. Misja realizowana skutecznie od 80 lat, w 60 państwach świata, dzięki 25 fabrykom i 26 markom własnym.

Pozostałe kategorie

Zobacz także ofertę naszych sklepów lokalnych: