Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Hilding 200x200

Materace Hilding 200×200 to wysokiej jakości produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów! Tworzone są z dbałością o każdy detal. To modele odpowiednie zarówno dla małżeństw, seniorów, dzieci, młodzieży, alergików, jak i osób cierpiących na problemy z kręgosłupem. Materace dostępne są w czterech wersjach, jeśli chodzi o twardość. To modele miękkie, średnie, twarde i bardzo twarde.

Wiele z dostępnych materacy Hilding 200×200 uzyskało status wyrobu medycznego. Oferują więc odpowiednie warunki do rozluźnienia mięśni, zmniejszenia nacisku na kręgi podczas snu, a także do poprawy komfortu.

Wyświetlanie 1–12 z 16 wynikówHilding 200×200 – materace także dla alergików!

Jeśli interesuje Cię materac Hilding 200×200 antyalergiczny, w tej kategorii znajdziesz szereg produktów, które odpowiedzą na Twoje potrzeby. Doskonałym przykładem jest tutaj materac Lambada Hilding, zaliczany do modeli średnio-twardych. Jego pokrowiec został wykonany z dzianiny Probiotex z innowacyjną technologią Purotex. Wykorzystuje ona mikrokapsułki aktywnych probiotyków, które posiadają zdolności redukcji alergenów o ponad 93%! Materac ten posiada uchwyt transportowy i doskonale odprowadza wilgoć.

Inną propozycją dla alergików jest materac Conga. Jego budowa obejmuje aż cztery rodzaje pianek o różnej twardości. W tym przypadku alergiczny pokrowiec zawiera wiskozę i kaszmir. Dobrze izoluje przed zimnem i tworzy niesprzyjające warunki dla rozwoju roztoczy i innych mikroorganizmów.

Zadbaj o swój sen z materacem 200×200 Hilding

Dobrze dopasowany materac niesie za sobą szereg korzyści. Wpływa na długość snu głębokiego, pozwalając tym samym uniknąć częstego wybudzania się. Dodatkowo zapewnia odpowiednie podparcie kręgosłupa, zmniejszając tym samym napięcie mięśniowe. Wybór odpowiedniego materaca ma ogromne znaczenie zarówno dla osób zdrowych, jak i dla alergików czy osób z różnymi schorzeniami kręgosłupa.

Wybierz materac 200×200 Hilding, który spełni Twoje wszystkie wymagania oraz ciesz się spokojnym snem!

Zobacz pozostałe dostępne rozmiary materacy Hilding: