Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa
Salony stacjonarne - otwarte

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

  Rozmiar stelaża

   Rozmiar materaca

   Rozmiar kołdry

    Twardość materaca

      

    Materace Janpol

    Materace JANPOL są połączeniem najwyższego komfortu, bezpieczeństwa i innowacyjnych materiałów. Polski producent materacy Janpol to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek. Filozofia firmy Janpol oparta jest na założeniu, że od jakości snu zależy reszta naszego życia.

    Materace Janpol są idealnie dopasowane do Twojego ciała i stylu życia! 

    Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników    Materace Janpol

    Od jakości snu zależy reszta naszego życia

    Nowoczesne materace JANPOL Premium, ECO, XL, Regular, Classic i Kids to nie tylko technologia ale także filozofia firmy opartej na założeniu, że od jakości snu zależy reszta naszego życia. Firma JANPOL została wielokrotnie nagrodzona za swoje produkty i zyskała uznanie wśród konsumentów.

    Ty też możesz dołączyć do grona zadowolonych i wyspanych osób!

    Materace Janpol Premium

    Sirona, Pulse Supreme, Pulse Elegant, Fides, Nolli

    Kolekcja materacy Janpol Premium zasługuje na szczególną uwagę. Są to materace cechujące się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i najwyżej jakości wykonania, które w połączeniu dają najwyższy komfort snu i nocnego odpoczynku.

    Materace Janpol Eco

    Roma, Lotis, Rosalia, Dione

    Kolekcja ekologicznych materacy Janpol Eco otrzymała w 2019 roku licencję V-Label przyznawaną wyłącznie produktom pozbawionym składników pochodzenia odzwierzęcego. Znak V-Label jest uznaną i chronioną na arenie międzynarodowej marką, którą oznaczana jest żywność oraz inne produkty i usługi przeznaczone dla wegetarian i wegan.

    Materace Janpol XL

    Kolekcja materacy Janpol XL to materace przeznaczone dla klientów w każdej kategorii wagowej, jednak dedykowane osobom, których waga wykracza poza przeciętną. Materac XL to zdobywca Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich w kategorii Meble Tapicerowane Premiery 2019.

    Materace Janpol Regular

    Pure Dream, Erebu Dream, Demeter, Enyo, Julia, Hebe, Andromeda, Bella, Cora, Niobe, Erebu, Palma, Delia, Wenus

    Dobre opinie użytkowników i atrakcyjne ceny charakteryzują materace Janpol z kolekcji Regular. Wielki wybór modeli materacy sprężynowych i piankowych pozwala na wybór odpowiedniego materaca, zgodnie z preferencjami co do twardości jak i innych cech materaca.

    Materace Janpol Classic

    Kolekcja Janpol Classic to materace klasyczne oparte na sprawdzonych rozwiązaniach. Te materace od cieszą się niesłabnącą popularnością i znajdują się wśród najpopularniejszych i najchętniej wybieranych modeli.

    Materace Janpol Kids

    Toni, Fini, Lio, Libera, Atena, Gemini, Klio, Hermes

    Doskonałe materace dla dzieci to kolekcja materacy Janpol Kids. Wyśmienite materace do których produkcji używane są wyłacznie bezpieczne dla zdrowia substancje, nie powodują alergii, spełniają polskie i europejskie normy oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty jakości.

    Od jakości snu zależy reszta naszego życia.

    Firma Janpol to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku materacy. Ponad ćwierć wieku doświadczenia marki, zapewnia klientom doskonałą jakość oraz gwarancję zaspokojenia wszystkich ich potrzeb. Materace Janpol to klasa sama w sobie doceniana przez tysiące zadowolonych klientów, o czym może świadczyć fakt, iż przestrzeni lat firma Janpol wielokrotnie zostawała laureatem plebiscytów konsumenckich. Od 2011 roku Janpol stale znajduje się w czołówce programu Konsumencki Lider Jakości. Asortyment firmy Janpol obfituje w nagradzane i wysoko oceniane produkty, a wśród wyróżnionych znajdują się poduszki, akcesoria sypialniane oraz oczywiście materace jak Materac XL – zdobywca Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich w kategorii Meble Tapicerowane Premiery 2019.