Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Janpol

Materace JANPOL są połączeniem najwyższego komfortu, bezpieczeństwa i innowacyjnych materiałów. Polski producent materacy Janpol to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek. Filozofia firmy Janpol oparta jest na założeniu, że od jakości snu zależy reszta naszego życia.

Wyświetlanie 1–12 z 41 wynikówOd jakości snu zależy reszta naszego życia

Nowoczesne materace JANPOL Premium, XL, Regular, Classic i Kids to nie tylko technologia ale także filozofia firmy opartej na założeniu, że od jakości snu zależy reszta naszego życia. Firma JANPOL została wielokrotnie nagrodzona za swoje produkty i zyskała uznanie wśród konsumentów.

Ty też możesz dołączyć do grona zadowolonych i wyspanych osób!

Janpol Premium

Sirona, Pulse Supreme, Pulse Elegant, Fides, Nolli

Kolekcja materacy Janpol Premium zasługuje na szczególną uwagę. Są to materace cechujące się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i najwyżej jakości wykonania, które w połączeniu dają najwyższy komfort snu i nocnego odpoczynku.

Janpol XL

Kolekcja materacy Janpol XL to materace przeznaczone dla klientów w każdej kategorii wagowej, jednak dedykowane osobom, których waga wykracza poza przeciętną. Materac XL to zdobywca Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich w kategorii Meble Tapicerowane Premiery 2019.

Janpol Regular

Pure Dream, Erebu Dream, Demeter, Enyo, Julia, Hebe, Andromeda, Bella, Cora, Niobe, Erebu, Palma, Delia, Wenus

Dobre opinie użytkowników i atrakcyjne ceny charakteryzują materace z kolekcji Regular. Wielki wybór modeli materacy sprężynowych i piankowych pozwala na wybór odpowiedniego materaca, zgodnie z preferencjami co do twardości jak i innych cech materaca.

Janpol Classic

Kolekcja Janpol Classic to materace klasyczne oparte na sprawdzonych rozwiązaniach. Te materace od cieszą się niesłabnącą popularnością i znajdują się wśród najpopularniejszych i najchętniej wybieranych modeli.

Janpol Kids

Toni, Fini, Lio, Libera, Atena, Gemini, Klio, Hermes

Doskonałe materace dla dzieci to kolekcja materacy Janpol Kids. Wyśmienite materace do których produkcji używane są wyłącznie bezpieczne dla zdrowia substancje, nie powodują alergii, spełniają polskie i europejskie normy oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty jakości.

Od jakości snu zależy reszta naszego życia.

Firma Janpol to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku materacy. Ponad ćwierć wieku doświadczenia marki, zapewnia klientom doskonałą jakość oraz gwarancję zaspokojenia wszystkich ich potrzeb. Materace Janpol to klasa sama w sobie doceniana przez tysiące zadowolonych klientów, o czym może świadczyć fakt, iż przestrzeni lat firma Janpol wielokrotnie zostawała laureatem plebiscytów konsumenckich. Od 2011 roku Janpol stale znajduje się w czołówce programu Konsumencki Lider Jakości. Asortyment firmy Janpol obfituje w nagradzane i wysoko oceniane produkty, a wśród wyróżnionych znajdują się poduszki, akcesoria sypialniane oraz oczywiście materace jak Materac XL – zdobywca Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich w kategorii Meble Tapicerowane Premiery 2019.