Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Janpol 140x200

W ofercie marki Janpol znajdziesz materace 140×200 o różnym stopniu twardości, od miękkich po bardzo twarde. Duże zróżnicowanie konstrukcyjne pozwala na dopasowanie każdego materaca do indywidualnych potrzeb użytkownika. Znajdź materac Janpol 140×200 idealnie odpowiadający Twoim wymaganiom i ciesz się spokojnym snem.

Wyświetlanie 1–12 z 32 wynikówJanpol materace 140×200 – sprawdź spośród jakich modeli możesz wybierać

W ofercie Janpol znajdziesz wielowarstwowe materace, do powstania których wykorzystano wyłącznie materiały bezpieczne dla zdrowia, antyalergiczne, które spełniają polskie i europejskie normy jakości oraz mają wszelkie niezbędne certyfikaty.

Oferta materacy Janpol 140×200 obejmuje m.in. dwustronne modele sprężynowe (kieszeniowe i bonnellowe) wzbogacone o dwie warstwy pianki, z których każda ma inne właściwości. Ciekawym rozwiązaniem jest użycie pianki nasączonej olejami (np. olejem sojowym), dzięki czemu wykazuje ona właściwości antybakteryjne.

W ofercie Janpol dużym powodzeniem cieszą się materace mające status wyrobu medycznego, które szczególnie polecane są osobom borykającym się w bólami kręgosłupa i wadami postawy.

Wybierając konkretny materac 140×200 Janpol sprawdź wszystkie jego zalety i dobierz model o optymalnym dla ciebie stopniu twardości, pamiętając, jak istotny jest wpływ stelaża łóżka na odczucie twardości materaca.

Materac Janpol 140×200 – funkcjonalność, komfort, estetyka wykonania

Materace Janpol są nie tylko nowoczesne pod względem użytych materiałów, ale także bardzo estetycznie wykonane. Wybierając Janpol materac 140×200 pamiętaj, że możesz wraz z nim kupić jeden z kilku modeli pokrowców, wśród których twoją uwagę zwróci na pewno pokrowiec Microtencel, który można łatwo zdjąć i uprać nawet w 60 stopniach albo Biaxial o bąbelkowej strukturze, zapewniający delikatny masaż ciała, poprawiający krążenie oraz relaksujący.

Poszukujesz materaca o określonym stopniu twardości lub konkretnej konstrukcji? Materace 140×200 marki Janpol perfekcyjnie dopasują się do Twoich wymagań.