Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Janpol 200x220

Materac Janpol 200×220 jest w stanie zapewnić poczucie luksusu i wygody podczas snu nie tylko parom o całkowicie odmiennych przyzwyczajeniach, ale także osobom o specjalnych potrzebach, np. takim, które potrzebują dodatkowej przestrzeni w łóżku ze względu na urazy, kontuzje lub inne problemy zdrowotne wymagające specjalnych pozycji snu.

Wyświetlanie 1–12 z 28 wynikówPrzekonaj się, czy mamy materac Janpol 200×220, który spełnia twoje oczekiwania

Szeroki asortyment materacy Janpol w rozmiarze 200×220 umożliwia wybór modelu najbardziej odpowiadającego indywidualnym potrzebom każdego użytkownika.

Oferujemy zarówno materace piankowe, także ultranowoczesne modele wykonane z aż pięciu różnych ultragęstych i antyalergicznych pianek ułożonych według specjalnie opracowanego projektu, które umożliwiają odpowiedni rozkład ciężaru ciała, nawet przy obciążeniu 100 kilogramów, jak i materace sprężynowe oraz hybrydowe.

Rodzaj materiałów użytych do produkcji materaców decyduje o ich funkcjonalności. W przypadku modeli o rozmiarze 200×220 warto wybierać materace bazujące na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, bo dają one gwarancję wieloletniej trwałości.

Nowoczesne materace Janpol 200×220 — jakość, wygoda, zdrowie

Materac dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników przez długie lata wspomagać będzie pracę układu ruchu, gwarantując spokojny sen, a dzięki niemu — optymalne funkcjonowanie w ciągu dnia. Decydując się na wybór konkretnego modelu, miej na uwadze, że Janpol materace 200×220 mają różne stopnie twardości, a o odczuciu tej twardości decyduje nie tylko konstrukcja samego materaca, ale także stelaża łóżka.

Znajdź w naszym sklepie duży, komfortowy materac, również spełniający normy wyrobu medycznego i ciesz się możliwością efektywnego snu, zdrowiem kręgosłupa i nieskrępowaną radością odpoczywania w wymarzonych warunkach.