Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Janpol 90x200

Poszukując idealnego materaca do pojedynczego łóżka weź pod uwagę materace marki Janpol, która znajduje uznanie zarówno w oczach ekspertów, jak i użytkowników. Komfortowe materace Janpol 90×200 zapewniają spokojny i efektywny sen nie tylko dlatego, że mają status wyrobu medycznego. To nowoczesne konstrukcje uwzględniające potrzeby różnych grup klientów.

Wyświetlanie 1–12 z 28 wynikówJanpol materac 90×200 – dlaczego warto go wybrać

Wśród materacy 90×200 od firmy Janpol znajdziemy modele ze sprężynami kieszeniowymi, idealne do łóżek dziecięcych materace z miękkiej otwartokomórkowej pianki Energy Foam, która nie ulega odkształceniom, czy klasyczne dwustronne materace ze sprężynami bonnellowymi, w których konstrukcji zastosowano dodatkowo płyty kokosowe i końskie włosie.

Różnorodna budowa materacy Janpol idzie w parze z możliwością wyboru różnych stopni twardości, dzięki czemu możliwe jest znalezienie materaca odpowiadającego indywidulanym potrzebom użytkowników o odmiennych upodobaniach i potrzebach związanych np. z dolegliwościami wynikającymi z przeciążenia układu ruchu.

Każdy materac 90×200 Janpol można doposażyć w unikatowy, antyalergiczny pokrowiec, który niweluje też nieprzyjemne zapachy i ma funkcję blokującą namnażane się drobnoustrojów – wszystko to dzięki wzbogaceniu powłoki pokrowca o drobinki srebra.

Wybierz materace 90×200 Janpol – dołącz go grona osób, które są zawsze wyspane

Komfortowy, sprzyjający wysypianiu się w optymalnej pozycji materac Janpol 90×200 możesz potraktować jako inwestycję w swoje zdrowie. Materace o statusie wyrobu medycznego dają gwarancję podparcia kręgosłupa na całej długości, umożliwiając efektywny sen zarówno osobom, które nie mają kłopotów z układem ruchu, jak i tym, które poszukują materaca wspomagającego proces rehabilitacji czy zapobiegającego wadom postawy.

Sprawdź czym różnią się od siebie poszczególne materace 90×200 od firmy Janpol i wybierz ten, który najlepiej odpowiada twoim oczekiwaniom. Pamiętaj, że na odczucie twardości materaca bezpośredni wpływ ma również zastosowany w łóżku stelaż.