header_ico Ponad 10 lat doświadczenia
header_ico Zawsze darmowa dostawa
header_ico 13 salonów stacjonarnych

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

  Rozmiar stelaża

   Rozmiar materaca

   Twardość materaca

   Rozmiar kołdry

    Rozmiar poduszki

      Rodzaj kołdry AMZ

       Rodzaj kołdry Tempur

        Rodzaj kołdry Animex

         Rodzaj kołdry Paradies

          Rodzaj kołdry Senpo

             

           Materace Janpol Classic

           Kolekcja Janpol Classic to materace klasyczne oparte na sprawdzonych rozwiązaniach. Te materace od cieszą się niesłabnącą popularnością i znajdują się wśród najpopularniejszych i najchętniej wybieranych modeli. Zobacz także pozostałe materace Janpol z innych kolekcji.

           Wyświetlanie jednego wyniku           Zobacz wszystkie materace Janpol z innych kolekcji

           Materace Janpol Classic

           Zeus, Kronos

           Czasami sprawdzone rozwiązania są tymi, które najlepiej nam odpowiadają. Linia materacy Janpol Classic to sprawdzone modele, które, dzięki zastosowanym materiałom, opierają się upływowi czasu.

           Jeżeli poszukujesz dobrego materaca, który gwarantuje wygodny sen a o jego doskonałości świadczy niesłabnące powodzenie, który cieszy się śród klientów – decyzja może być tylko jedna – materac Janpol Classic jest właśnie dla ciebie.

           Kolekcja Janpol Classic to materace klasyczne oparte na sprawdzonych rozwiązaniach. Te materace od lat cieszą się niesłabnącą popularnością i znajdują się wśród najpopularniejszych i najchętniej wybieranych modeli.

           Materac Kronos

           Kronos to tradycyjny materac sprężynowy powstały na bazie sprężyny bonnellowej. Sprężyny bonnellowe to świetne rozwiązanie w przypadku osób starszych lub cierpiących na schorzenia kręgosłupa, szczególnie, że jest to materac rehabilitacyjny. Sprężyny obustronnie obłożone są płytami kokosowymi. Włókno kokosowe nie zawiera w sobie żadnych alergenów, dzięki czemu materac Kronos polecany jest również alergikom. Jedną ze stron materaca dodatkowo okryto także matą z końskiego włosia. Zarówno kokos, jak i włosie końskie świetnie odprowadzają wilgoć i zapewniają śpiącemu zdrowy mikroklimat w sypialni.

           Materac Zeus

           Materac Zeus to świetny wybór w przypadku osób poszukujących dobrego materaca rehabilitacyjnego, stworzonego z naturalnych, niealergizujących surowców. Materac wypełniony jest płytą lateksową o trzech strefach twardości, którą z dwóch stron obłożono matami kokosowymi, dodającymi mu twardości. Dzięki zastosowaniu mat kokosowych materac jest co prawda twardszy, ale nie ogranicza to elastyczności lateksu i śpi się na nim bardzo przyjemnie. Oba te materiały są wolne od alergenów, odporne na działanie mikroorganizmów chorobotwórczych i wykazują się długą żywotnością.