Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa
Salony stacjonarne - otwarte

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Animex

Rodzaj kołdry Paradies

Materace Janpol Classic

Kolekcja Janpol Classic to materace klasyczne oparte na sprawdzonych rozwiązaniach. Te materace od cieszą się niesłabnącą popularnością i znajdują się wśród najpopularniejszych i najchętniej wybieranych modeli. Zobacz także pozostałe materace Janpol z innych kolekcji.

Wyświetlanie jednego wynikuZobacz wszystkie materace Janpol z innych kolekcji

Materace Janpol Classic

Zeus, Kronos

Czasami sprawdzone rozwiązania są tymi, które najlepiej nam odpowiadają. Linia materacy Janpol Classic to sprawdzone modele, które, dzięki zastosowanym materiałom, opierają się upływowi czasu.

Jeżeli poszukujesz dobrego materaca, który gwarantuje wygodny sen a o jego doskonałości świadczy niesłabnące powodzenie, który cieszy się śród klientów – decyzja może być tylko jedna – materac Janpol Classic jest właśnie dla ciebie.

Kolekcja Janpol Classic to materace klasyczne oparte na sprawdzonych rozwiązaniach. Te materace od lat cieszą się niesłabnącą popularnością i znajdują się wśród najpopularniejszych i najchętniej wybieranych modeli.

Materac Kronos

Kronos to tradycyjny materac sprężynowy powstały na bazie sprężyny bonnellowej. Sprężyny bonnellowe to świetne rozwiązanie w przypadku osób starszych lub cierpiących na schorzenia kręgosłupa, szczególnie, że jest to materac rehabilitacyjny. Sprężyny obustronnie obłożone są płytami kokosowymi. Włókno kokosowe nie zawiera w sobie żadnych alergenów, dzięki czemu materac Kronos polecany jest również alergikom. Jedną ze stron materaca dodatkowo okryto także matą z końskiego włosia. Zarówno kokos, jak i włosie końskie świetnie odprowadzają wilgoć i zapewniają śpiącemu zdrowy mikroklimat w sypialni.

Materac Zeus

Materac Zeus to świetny wybór w przypadku osób poszukujących dobrego materaca rehabilitacyjnego, stworzonego z naturalnych, niealergizujących surowców. Materac wypełniony jest płytą lateksową o trzech strefach twardości, którą z dwóch stron obłożono matami kokosowymi, dodającymi mu twardości. Dzięki zastosowaniu mat kokosowych materac jest co prawda twardszy, ale nie ogranicza to elastyczności lateksu i śpi się na nim bardzo przyjemnie. Oba te materiały są wolne od alergenów, odporne na działanie mikroorganizmów chorobotwórczych i wykazują się długą żywotnością.