header_ico Ponad 10 lat doświadczenia
header_ico Zawsze darmowa dostawa
header_ico 13 salonów stacjonarnych

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

  Rozmiar stelaża

   Rozmiar materaca

   Twardość materaca

   Rozmiar kołdry

    Rozmiar poduszki

      Rodzaj kołdry AMZ

       Rodzaj kołdry Tempur

        Rodzaj kołdry Animex

         Rodzaj kołdry Paradies

          Rodzaj kołdry Senpo

             

           Materace Janpol Eco

           Kolekcja ekologicznych materacy Janpol Eco otrzymała w 2019 roku znak V-Label, którym oznaczana jest żywność oraz inne produkty (w tym materace) przeznaczone dla wegetarian i wegan. Materace Janpol Eco to Roma, Lotis, Rosalia, Dione.

           Wyświetlanie wszystkich wyników: 2           Zobacz wszystkie materace Janpol z innych kolekcji

           Materace Janpol Eco

           Roma, Lotis, Rosalia, Dione

           Kolekcja ekologicznych materacy Janpol Eco otrzymała w 2019 roku znak V-Label, którym oznaczana jest żywność oraz inne produkty (w tym materace) przeznaczone dla wegetarian i wegan

           W zgodzie z naturą i ekologią

           Materace oparte są na składnikach naturalnych (bawełna i lateks) oraz niezmodyfikowanych genetycznie olejkach sojowych i słonecznikowych.

           Do produkcji materacy Janpol ECO wykorzystano pianki cechujące się właściwościami antyalergicznymi a zarazem sposób wykończenia powierzchni efektywnie zwalcza bakterie i roztocza. Warto dodać, że przy ich produkcji zamiast środków chemicznych użyto naturalnych substancji roślinnych.

           W linii materacy Janpol ECO znajdują się zarówno materace kieszeniowe, których konstrukcja wypełniona została piankami ekologicznymi (wolnymi od GMO) oraz te wykonane w całości z lateksu, które wyróżniają się wysoką sprężystością i wygodą (złożone są one z pianek o wysokiej elastyczności).

           Pokrowce materacy z linii Janpol ECO są również bliskie naturze. Wykonano je z lnu i bawełny a do farbowania użyte zostały bezpieczne dla zdrowia i w pełni naturalne farby roślinne.

           Materac Roma

           Roma, symbol wiecznego trwania. Nic dziwnego, że nazwa taka nadana została temu materacowi, wykonany jest on bowiem z naturalnego lateksu. Surowcem, z którego powstaje lateks jest mleczko kauczukowe, a sam proces produkcji przebiega w warunkach przyjaznych dla środowiska, co finalnie pozwala osiągnąć w pełni naturalny, bezpieczny dla zdrowia produkt, który będzie świetnie spełniał swoją rolę latami. Elastyczny lateks cechuje się wysoką sprężystością i precyzyjnie podpiera ciało na całej jego powierzchni. Dobre podparcie ciała natomiast, niezbędne jest do zapewnienia wysokiego komfortu snu i odpoczynku.

           Materac Lotis

           Lotis, to zapowiedź snu zgodnego z naturalnymi potrzebami organizmu. Mityczna Lotis była nimfą, opiekunką ogrodów, która z czasem przemieniła się w pachnący kwiat lotosu. Materac Lotis, jest dwustronnym materacem piankowym, oferującym cztery opcje wyboru. Można go obracać na dwie strony, ale też zapewnia on różne twardości w zależności od tego, którą ze stron ułożymy od wezgłowia. Sprężysta pianka wypełniająca materac, nasączona jest olejami, dzięki czemu wykazuje właściwości antybakteryjne.

           Materac Rosalia

           Rosalia to rusałka albo święto róż. Niezależnie od tego, z czym skojarzymy nazwę materaca, jedno jest pewne, sen na nim jest nadzwyczaj komfortowy. Rosalia jest dwustronnym materacem, wypełnionym sprężystą pianką nasączoną olejem sojowym. Zawartość oleju w pianie pozwala kategoryzować go jako materac relaksujący. Sprężysta pianka, świetnie dopasowująca się do kształtu ciała, doskonale wspiera ciało na każdym odcinku, pozwala rozluźnić mięśnie i je zregenerować.

           Materac Dione

           Dione, córka Gai – Ziemi i Uranosa – Nieba, matka Afrodyty. Przyznać trzeba, że już sama nazwa sugeruje, iż sen będzie czymś nieziemsko, bądź też niebiańsko przyjemnym. Materac Dione to dwustronny materac kieszeniowy typu multipocket. Jedna strona to nasączona olejami, termoregulacyjna i chłodząca ciało pianka Viscool. Druga strona materaca zbudowana jest z antybakteryjnej, bardzo sprężystej piany, gwarantującej zdrowy, wolny od drobnoustrojów sen.

           Wybierz materac Janpol Eco
           odpowiedni dla wegetarian i wegan