Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa
Salony stacjonarne - otwarte

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Animex

Rodzaj kołdry Paradies

Materace Janpol Eco

Kolekcja ekologicznych materacy Janpol Eco otrzymała w 2019 roku znak V-Label, którym oznaczana jest żywność oraz inne produkty (w tym materace) przeznaczone dla wegetarian i wegan. Materace Janpol Eco to Roma, Lotis, Rosalia, Dione.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2Zobacz wszystkie materace Janpol z innych kolekcji

Materace Janpol Eco

Roma, Lotis, Rosalia, Dione

Kolekcja ekologicznych materacy Janpol Eco otrzymała w 2019 roku znak V-Label, którym oznaczana jest żywność oraz inne produkty (w tym materace) przeznaczone dla wegetarian i wegan

W zgodzie z naturą i ekologią

Materace oparte są na składnikach naturalnych (bawełna i lateks) oraz niezmodyfikowanych genetycznie olejkach sojowych i słonecznikowych.

Do produkcji materacy Janpol ECO wykorzystano pianki cechujące się właściwościami antyalergicznymi a zarazem sposób wykończenia powierzchni efektywnie zwalcza bakterie i roztocza. Warto dodać, że przy ich produkcji zamiast środków chemicznych użyto naturalnych substancji roślinnych.

W linii materacy Janpol ECO znajdują się zarówno materace kieszeniowe, których konstrukcja wypełniona została piankami ekologicznymi (wolnymi od GMO) oraz te wykonane w całości z lateksu, które wyróżniają się wysoką sprężystością i wygodą (złożone są one z pianek o wysokiej elastyczności).

Pokrowce materacy z linii Janpol ECO są również bliskie naturze. Wykonano je z lnu i bawełny a do farbowania użyte zostały bezpieczne dla zdrowia i w pełni naturalne farby roślinne.

Materac Roma

Roma, symbol wiecznego trwania. Nic dziwnego, że nazwa taka nadana została temu materacowi, wykonany jest on bowiem z naturalnego lateksu. Surowcem, z którego powstaje lateks jest mleczko kauczukowe, a sam proces produkcji przebiega w warunkach przyjaznych dla środowiska, co finalnie pozwala osiągnąć w pełni naturalny, bezpieczny dla zdrowia produkt, który będzie świetnie spełniał swoją rolę latami. Elastyczny lateks cechuje się wysoką sprężystością i precyzyjnie podpiera ciało na całej jego powierzchni. Dobre podparcie ciała natomiast, niezbędne jest do zapewnienia wysokiego komfortu snu i odpoczynku.

Materac Lotis

Lotis, to zapowiedź snu zgodnego z naturalnymi potrzebami organizmu. Mityczna Lotis była nimfą, opiekunką ogrodów, która z czasem przemieniła się w pachnący kwiat lotosu. Materac Lotis, jest dwustronnym materacem piankowym, oferującym cztery opcje wyboru. Można go obracać na dwie strony, ale też zapewnia on różne twardości w zależności od tego, którą ze stron ułożymy od wezgłowia. Sprężysta pianka wypełniająca materac, nasączona jest olejami, dzięki czemu wykazuje właściwości antybakteryjne.

Materac Rosalia

Rosalia to rusałka albo święto róż. Niezależnie od tego, z czym skojarzymy nazwę materaca, jedno jest pewne, sen na nim jest nadzwyczaj komfortowy. Rosalia jest dwustronnym materacem, wypełnionym sprężystą pianką nasączoną olejem sojowym. Zawartość oleju w pianie pozwala kategoryzować go jako materac relaksujący. Sprężysta pianka, świetnie dopasowująca się do kształtu ciała, doskonale wspiera ciało na każdym odcinku, pozwala rozluźnić mięśnie i je zregenerować.

Materac Dione

Dione, córka Gai – Ziemi i Uranosa – Nieba, matka Afrodyty. Przyznać trzeba, że już sama nazwa sugeruje, iż sen będzie czymś nieziemsko, bądź też niebiańsko przyjemnym. Materac Dione to dwustronny materac kieszeniowy typu multipocket. Jedna strona to nasączona olejami, termoregulacyjna i chłodząca ciało pianka Viscool. Druga strona materaca zbudowana jest z antybakteryjnej, bardzo sprężystej piany, gwarantującej zdrowy, wolny od drobnoustrojów sen.

Wybierz materac Janpol Eco
odpowiedni dla wegetarian i wegan