Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Lateksowe

Materace lateksowe są bardzo chętnie wybierane przez naszych Klientów. Lateks to rodzaj pianki odpornej na bakterie i grzyby o właściwościach antyalergicznych. Jest to również materiał higieniczny. Materace lateksowe stanowią doskonałe podparcie dla kręgosłupa, a jednocześnie idealnie dopasowują się do anatomicznego kształtu ciała osoby śpiącej. Są one odporne na wszelkiego rodzaju odkształcenia, dzięki czemu można z nich korzystać bezpiecznie latami, troszcząc się przy tym o właściwą pozycję podczas snu.

 
 

Wyświetlanie 1–12 z 13 wynikówMaterace lateksowe

Materace piankowe lateksowe są bardzo chętnie wybierane przez naszych Klientów. Lateks to rodzaj pianki odpornej na bakterie i grzyby o właściwościach antyalergicznych. Jest to również materiał higieniczny. Materace lateksowe stanowią doskonałe podparcie dla kręgosłupa, a jednocześnie idealnie dopasowują się do anatomicznego kształtu ciała osoby śpiącej. Są one odporne na wszelkiego rodzaju odkształcenia, dzięki czemu można z nich korzystać bezpiecznie latami, troszcząc się przy tym o właściwą pozycję podczas snu.

Materace lateksowe o niezwykłych właściwościach

Większość osób decyduje się na materace lateksowe z uwagi na ich właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne. Dzięki swojej budowie, materac lateksowy jest dobrze wentylowany, następuje w nim cyrkulacja powietrza, odprowadzenie ciepła i wilgoci. Dzięki zróżnicowanym strefom twardości, materace lateksowe idealnie dopasowują się do kształtu ciała użytkownika, zwiększając przy tym wygodę pozycji.

Jakie materace lateksowe znajdują się w naszej ofercie?

Materace lateksowe nawierzchniowe

W ofercie naszego sklepu proponujemy również materace nawierzchniowe, które można zastosować w przypadku konieczności spania na kanapie w salonie lub na starym, wysłużonym już materacu. Taki materac idealnie podpiera kręgosłup, zmniejsza punkty stresu, jak również poprawia krążenie. Dzięki niemu, można podnieść komfort wypoczynku w każdej sytuacji. Dwustronny materac nawierzchniowy z lateksu to propozycja na wiele lat, ponieważ nie odkształca się on.

Zapewnij sobie idealny odpoczynek

Decydując się na materace lateksowe, można mieć pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, w pełni bezpiecznych dla zdrowia i antyalergicznych, sprawdzają się przez długie lata. Są to materace bardzo trwałe i solidne, a jednocześnie zapewniające optymalną, anatomiczną pozycję ciała osoby śpiącej. Punkty podparcia idealnie dostosowują się do ciała i jego aktualnego położenia. Śpiąc we dwoje można wypoczywać, nie odczuwając ruchów drugiej osoby.

Lateks jest jednym z materiałów często stosowanych w wypełnieniach materaców. Materac lateksowy jest nie tylko doskonale wygodny, ale też długowieczny. Zapewnia on zdrowy i komfortowy sen oraz gwarantuje pełnowartościową użytkowość przez wiele lat.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza bogatą ofertą materaców lateksowych najwyższej jakości. Zapewniamy zawsze konkurencyjne ceny naszych produktów! Polecamy też nasze kołdry obciążeniowe oraz poduszki anatomiczne.