Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Kieszeniowe

Dla osób ceniących sobie wysoki komfort snu i zdrowe podłoże dla kręgosłupa, materace kieszeniowe są niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki walcowatemu kształtowi sprężyn oraz ich niewielkiej średnicy i dużym zagęszczeniu, wygodna pozycja jest praktycznie zagwarantowana. Ich dodatkowym atutem jest umieszczenie sprężyn w osobnych kieszonkach, co wpływa wygłuszająco na pracę sprężyn i poprawia komfort osoby śpiącej.

 
 

Wyświetlanie 1–12 z 50 wynikówJak działają materace kieszeniowe?

Każda z zastosowanych sprężyn stanowi odrębny punkt podparcia. Dzięki temu, każda z nich przyjmuje również inny napór ciała. Te sprężyny, które nie otrzymują w danej chwili naporu, nie pracują, dlatego ten rodzaj materacy polecany jest przede wszystkim dla par. Indywidualna praca sprężyn zapewnia każdej ze śpiących osób wygodę i gwarantuje odpowiednią pozycję ciała. Ruchy osoby obok są praktycznie niewyczuwalne.

Materace kieszeniowe – zdrowy kręgosłup

Materace kieszeniowe wyposażone są zazwyczaj w strefy twardości. Wzmacniają one znacznie elastyczność punktową, co wpływa nie tylko na większą wygodę podczas snu, ale zapewnia też zdrową i bezpieczną pozycję dla kręgosłupa, który może swobodnie wypoczywać w pozycji anatomicznej.

Jakie materace kieszeniowe można u nas znaleźć?

Nasz sklep oferuje szeroki wybór materaców kieszeniowych najwyższej jakości. Współpracujemy z czołowymi producentami, jak:

 

Można u nas znaleźć materace, w których stosuje się różne rodzaje sprężyn oraz systemy kieszeniowe. Każdy Klient może więc dopasować materac do własnych potrzeb.

Materac kieszeniowy to trwałość i solidne wykonanie

Oferowane przez nas materace kieszeniowe to bardzo trwałe produkty, z których można korzystać przez całe lata. Zastosowane w nich sprężyny wykonane są z materiałów odpornych na złamania, czy korozję. Taki materac jest dobrym wyborem dla osób o sporej masie ciała, ponieważ sprężyny są niezwykle elastyczne i solidne. Przyjmują nawet duże obciążenia i nie odkształcają się przy tym.

Różne wersje materaców kieszeniowych

Materace kieszeniowe występują u nas w różnych stopniach twardości. Materace strefowe posiadają od pięciu do siedmiu takich stref. Każda ze stref dopasowana jest do anatomicznej budowy ciała człowieka, aby zapewnić osobie śpiącej maksymalny komfort. Dodatkowo, zastosowano w nich również piankę, która osłania sprężyny, a jednocześnie podnosi walory prozdrowotne konkretnego modelu.

Materace sprężynowe są najpopularniejszą grupa materaców, a wśród niech najlepszymi ocenami cieszy się materac sprężynowy kieszeniowy. Są to materace trwałe, higieniczne oraz zapewniają komfortowy sen. Polecamy też materace sprężynowe MultiPocket.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą materaców kieszeniowych w naszym sklepie.