Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

  

Kołdry

Wybór kołdry to zawsze wybór indywidualny, dlatego nasza oferta jest na tyle bogata, że każdy ma szansę dobrać ją do najbardziej osobistych potrzeb. Niezależnie od tego, czego Państwo szukacie, zapewniamy, że znajdziecie to właśnie w naszym sklepie internetowym.

Wyświetlanie 1–12 z 88 wyników



Kołdry do spania

Zdrowy sen to najlepszy terapeuta, który jako jeden z niewielu może dać pełną gwarancję poprawy jakości życia.

W trosce o jakość snu naszych klientów nawiązujemy współpracę wyłącznie z uznanymi producentami kołder. Dzięki temu mamy gwarancję dostarczenia Państwu produktu najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby kołdry przez nas oferowane spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie nasze kołdry, zarówno wypełnienia, jak i tkaniny poszyciowe, opatrzone są certyfikatami, wydawanymi przez niezależne instytuty badawcze. Oferujemy kołdry we wszystkich standardowych wymiarach, od kołderek dziecięcych po kołdry na duże, małżeńskie łoża. Nasza oferta to także kołdry na wszystkie pory roku. Aby ułatwić Państwu dokonanie wyboru, baza kołder podzielona została kilka kategorii:

Kołdra do łóżka i sypialni

Kołdry naturalne to kołdry wypełnione puchem gęsi polskich. Puch gęsi, pochodzący z polskich ferm gęsi to produkt cieszący się ogromnym uznaniem na całym świecie. Najczystszy, wyselekcjonowany i wysterylizowany puch gęsi, jest gwarancją ciepłego i higienicznego snu. Zamknięty w szczelnym poszyciu puch, zachowa wysoki współczynnik czystości i posłuży użytkownikowi przez wiele długich lat, czyniąc sen przyjemnym i zdrowym.

Kołdry syntetyczne wypełnione wysokiej jakości włókniną zapewniają najwyższą higienę snu. W naszym asortymencie znajduje się kilka rodzajów wypełnień syntetycznych, od granulek po silikonowe włókna. Każde z nich jest tak samo ciepłe i lekkie oraz każde zapewnia w pełni komfortowy sen.

Kołdry od producenta

Tkaniny wsypowe zastosowane w kołdrach to eleganckie i przyjemne w dotyku mikrofibry i wysokiej jakości bawełny, cechujące się wysoką estetyką i trwałością. Nierzadko wzbogacane są również o rozmaite dodatki, takie jak oleje roślinne czy srebro, których celem jest podniesienie właściwości prozdrowotnych kołder oraz zwiększenie przyjemności podczas korzystania z nich. Tkaniny zapewniają śpiącemu miłe doznania dotykowe i wizualne oraz przyjemnie otulają podczas snu. Precyzja wykonania oraz poprzeczne i pionowe pikowania utrzymują wsad w jednym miejscu, dzięki czemu nie przemieszcza się on w kołdrze i przez cały okres użytkowania jest równomiernie rozłożony.

Bo kołdra jest ważna

Sprawdź nasz wpis na blogu pt. Jak wybrać kołdrę?

Ambicją SENPO jest zapewnienie wszystkim klientom wyśmienitego i zdrowego snu, zatem nasza oferta jest przyjazna nie tylko zdrowiu naszych klientów, ale także ich portfelom, z pewnością więc każdy bez problemu znajdzie tu coś dla siebie i swojej rodziny. Mamy dobre ceny!

Posiadamy sieć sklepów firmowych w takich miastach jak Gdańsk, Warszawa, Poznań, Wrocław, Olsztyn, Kraków, Zielona Góra, Katowice, Lublin, Łódź, Toruń, Gliwice, Gdynia i Bydgoszcz.