Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry 4 pory roku

Kołdry 4 Pory Roku – uniwersalne kołdry składające się z dwóch warstw, tworzących całoroczny zestaw pościeli. Można używać ich zarówno w chłodne, jak i cieplejsze noce. W zależności od panującej temperatury otoczenia można używać warstwy z mniejszym lub większym wypełnieniem.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6Kołdra cztery pory roku

Kołdry cztery pory roku zapewniają optymalną temperaturę snu, jak sama nazwa wskazuje, o każdej porze roku.

Kołdry podwójne zwane inaczej kołdry duo lub kołdry spinane, zbudowane są z dwóch kołder połączonych ze sobą na stałe lub rzepami, dzięki czemu można je rozdzielić na dwie odrębne kołdry i wówczas posłużą one jako kołdry letnie. W naszym sklepie znajdziecie Państwo markowe kołdry, dzięki którym Wasz sen będzie ciepły i komfortowy przez cały rok.

Wśród oferowanych przez nas kołder całorocznych znajdziecie Państwo kołdry wypełnione puchem gęsim lub kołdry syntetyczne z wysokojakościową włókniną.

Puchowe kołdry 4 pory roku

Gęsi puch jest doskonałym wypełnieniem, ponieważ jako surowiec naturalny potrafi właściwie samodzielnie regulować temperaturę. Puch jest lekki i niebywale sprężysty, dzięki czemu każdy użytkownik może cieszyć się miękką i ciepłą kołdrą przez wiele lat eksploatacji. Czysty puch gęsi polskich jest wysokojakościowym surowcem cenionym na całym świecie. Wysterylizowany i poddany obróbce nie powoduje alergii, a zamknięty w poszyciu wykonanym z gęsto tkanej tkaniny przez wiele lat zachowuje swoją pierwotną czystość.

Antyalergiczne kołdry 4 pory roku

Włóknina wypełniająca kołdry z kolekcji 4 pory roku to wysokiej klasy materiał zapewniający produktowi wytrzymałość na eksploatację oraz odporność na czynniki zewnętrze. Czterokanalikowa włóknina pokryta jest silikonem, który zwiększa i utrwala jej sprężystość oraz chroni włókna przed ścieraniem. Mikro kanaliki we wnętrzu włókna czynią je lekkim i usprawniają cyrkulację powietrza wewnątrz kołdry. Włóknina jest higieniczna, nie powoduje alergii, a także nie tworzy środowiska przyjaznego roztoczom, grzybom i drobnoustrojom.

Oferowana przez nasz sklep pościel 4 pory roku posiada poszycia wykonane z nowoczesnych, bardzo wytrzymałych tkanin, odpornych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym ich atutem jest gęstość splotu, przez który do wnętrza kołdry nie przedostają się kurz i roztocza. Większość produktów z oferowanej kolekcji nadaje się do prania w warunkach domowych. Jeśli nadal nie jesteś pewny, jaką kołdrę wybrać, zajrzyj do naszego podsumowania: Kołdra naturalna czy syntetyczna — jaką wybrać?