Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

  • Pokaż więcej

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry całoroczne

Kołdry całoroczne – najbardziej uniwersalne rozwiązanie w naszej sypialni. Kołdry całoroczne zawierają średnią ilość wypełnienia, zapobiegając przegrzewaniu ciała w sezonie letnim oraz wychłodzeniu w sezonie zimowym. Kołdry całoroczne z oferty naszego sklepu to idealny wybór dla osób ceniących sobie zarówno wysoki komfort, jak i funkcjonalizm.

 

Wyświetlanie 1–12 z 59 wynikówKołdry całoroczne, czyli kołdry lato/zima

Wybierając kołdrę do spania, warto kierować się przede wszystkim względami praktycznymi. Idealnym rozwiązaniem dla większości osób są kołdry całoroczne, która sprawdza się dobrze o każdej porze roku i przy różnych temperaturach. W naszym sklepie oferujemy bogaty wybór funkcjonalnych kołder na każdą pogodę. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem i do zrobienia zakupów właśnie u nas.

Lekkie kołdry całoroczne – najlepszy wybór na rynku

Kołdra całoroczna posiada średniej grubości wypełnienie, dzięki czemu zapewnia komfort cieplny przy różnych warunkach atmosferycznych. Idealnie sprawdza się w naszym klimacie. Większość osób w domu w ciągu roku ma zawsze dość wysoką temperaturę, a więc nie muszą korzystać z kołder grubszych. Oferujemy kołdry na 4 pory roku z wypełnieniem syntetycznym oraz naturalnym – z najwyższej jakości puchu gęsiego. Wszystkie oferowane u nas wypełnienia są w pełni bezpieczne również dla alergików. U nas znajdziecie Państwo kołdry bawełniane, satynowe, z mikrofibry oraz innych materiałów najwyższej jakości.

 

Kołdry wielosezonowe najwyższej jakości

Gorąco zachęcamy do dokonania wyboru właśnie spośród kołder całorocznych, które nadają się dla wszystkich członków rodziny. Serdecznie polecamy na przykład:

 

Stale poszerzamy ofertę dostępnych u nas kołder od wiodących producentów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem i zrobienia udanych zakupów właśnie u nas.

Polecamy też kołdry letnie oraz kołdry antyalergiczne z naszej bogatej oferty pościeli.