Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa
Salony stacjonarne - otwarte

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Kołdry bawełniane

Naturalna kołdra bawełniana to najprostsze rozwiązanie do Twojej sypialni. Naturalny i przyjemny materiał zapewni Ci spokojny sen. Kołdry bawełniane dostępne w naszej kolekcji sygnowane są marką znanych i cenionych producentów. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2Kołdry bawełniane

Kołdra jest jednym z głównych elementów wyposażenia łóżka. A im bardziej komfortowa kołdra, tym lepszy i zdrowszy sen.

W ofercie naszego sklepu znajdują się wysokiej jakości kołdry bawełniane, które zapewnią Państwu doskonale komfortowy sen.

Kołdry bawełniane dostępne w naszej kolekcji sygnowane są marką znanych i cenionych producentów. Wszystkie są wysokiej jakości produktami zapewniającymi długotrwałą żywotność oraz estetyczny wygląd przez lata użytkowania.

Oferowane przez nas kołdry bawełniane wypełnione są naturalną włókniną, która jest lekka, bardzo sprężysta i miękka. Dzięki czemu kołdra bawełniana przyjemnie otula ciało, zapewniając mu pożądaną dawkę ciepła, ale nie obciąża.

Włóknina pokryta silikonem jest odporna na ścieranie, co pozwala zachować jej pierwotną sprężystość nawet przez bardzo długi czas eksploatacji. Kanaliki we wnętrzu włókna wspomagają cyrkulacje powietrza i odprowadzanie wilgoci, dzięki czemu środowisko snu jest zdrowe i przyjemne.

Poszycia kołder bawełnianych wykonane są z bawełny najwyższej próby. W zależności od modelu dodatkiem do bawełny może być włókno bambusowe, działające antybakteryjnie, dzięki czemu wartość higieniczna kołdry znacznie wzrasta. Dodatkiem mogą być także różnego rodzaju apretury, które czynią z kołdry bawełnianej produkt prozdrowotny.

Tkanina bawełniana doskonale radzi sobie z odprowadzaniem wilgoci, co pozwala zapewnić śpiącemu zdrowy klimat w sypialni, nie sprzyjający rozwojowi drobnoustrojów. Tkanina bawełniana jest gęsto tkana. Gęsty splot pomaga utrzymać wnętrze kołdry w czystości, ponieważ przez poszycie nie przedostaną się kurz i roztocza, przy jednoczesnym swobodnym przepływie powietrza.

Wszystkie kołdry bawełniane znajdujące się w naszej ofercie nadają się prania w warunkach domowych.