Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry dziecięce

Kołdra dziecięca to komfort snu dla Twojego dziecka. Aby kołdra dla dziecka mogła zapewnić maluszkowi zdrowy i bezpieczny sen, musi spełniać wysokie wymagania. Priorytetem jest tu oczywiście bezpieczeństwo. Kołdra dziecięca musi posiadać odpowiednie atesty i certyfikaty, potwierdzające pochodzenie materiałów oraz użytych w procesie produkcji środków chemicznych. U nas znajdziesz najlepsze kołdry dziecięce!

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11Kołdry dziecięce

Odpowiednia dawka snu jest maluszkom niezbędna do właściwego rozwoju, dlatego im mniejsze dziecko, tym więcej czasu poświęca na sen. W kwestii snu naszych dzieci nie można zdawać się na przypadkowe wybory, z tego powodu niezwykle istotny jest wybór nie tylko materacyka dziecięcego, ale też pościeli dla dziecka. Zarówno materac, jak i kołdra czy poduszka powinny być wybrane świadomie i wyczuciem potrzeb małego człowieka.

Aby kołdra dla dziecka, podobnie zresztą jak poduszka mogły zapewnić maluszkowi zdrowy i bezpieczny sen, muszą spełniać wysokie wymagania. Priorytetem jest tu oczywiście bezpieczeństwo. Kołdra dziecięca musi posiadać odpowiednie atesty i certyfikaty, potwierdzające pochodzenie materiałów oraz użytych w procesie produkcji środków chemicznych. Taka kołdra dla dzieci gwarantuje bezpieczeństwo.

Bezpieczny i zdrowy sen dzięki odpowiedniej kołderce dla Twojego dziecka

Wszystkie kołdry dla dzieci dostępne w naszej ofercie posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Jest to jeden z najbardziej znaczących międzynarodowych certyfikatów, w Polsce wydawany przez Instytut Włókienniczy w Łodzi i nadawany wyłącznie tkaninom godnym zaufania, czyli wolnym od substancji toksycznych oraz środków powierzchniowo czynnych. Certyfikat ten nadawany jest wyłącznie bezpiecznym tekstyliom. Dzięki temu oferowane przez nas kołdry dziecięce nie powodują alergii i zapewniają dzieciom zdrowy i spokojny sen.

Wysoka jakość – kołdry dla dzieci

Kołdry z kolekcji dziecięcej wypełnione są wysokiej jakości włókniną syntetyczną. Lekka i bardzo miękka włóknina zapewnia dziecku optymalną dawkę ciepła oraz przyjemnie otula jego ciało. Sprężysta, pokryta silikonem włóknina jest wytrzymała na ścieranie, dzięki czemu kołderka dziecięca zawsze będzie miękka i puszysta.

Antyalergiczne kołdry dziecięce

Kołdry syntetyczne nie powodują alergii. Włókna wypełnienia są puste w środku, co pozwala na sprawny przepływ powietrza we wnętrzu kołdry, tworząc tym samym środowisko niesprzyjające rozwojowi bakterii i grzybów. Dodatkowym atutem kołder dziecięcych dostępnych w naszym sklepie jest możliwość prania ich w warunkach domowych. Dzięki temu nasze kołderki dziecięce spełniają najwyższe standardy higieniczne.

 

Sprawdź też nasze materace dla dzieci oraz poduszki anatomiczne!

 

Zobacz także ofertę naszych sklepów lokalnych: