Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry dziecięce 100x135

Zatroszcz się o spokojny i bezpieczny sen swojego dziecka. Już teraz wybierz idealną kołderkę, która przyjemnie otuli dziecko w trakcie snu. W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych kołder, które różnią się nie tylko wielkością i marką, ale też rodzajem wypełnienia, właściwościami oraz certyfikatami. Dobrym wyborem będzie kołdra dla dziecka 100×135, sprawdź już teraz, jaki model warto u nas zakupić, aby Twoje dziecko mogła spokojnie przespać całą noc.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11



Jaka kołdra dziecięca 100×135 będzie najlepsza?

Wybór kołder dla dzieci jest naprawdę bardzo duży. Pierwszą kwestią, na jaką musisz zwrócić uwagę, jest to, czy wybrany model ma być przeznaczony dla alergików, czy też nie. Jeśli Twoja pociecha jest alergikiem, to z łatwością znajdziesz wśród naszego asortymentu dedykowane kołdry dziecięce 100×135. Duże znacznie odgrywa też dopasowanie kołdry do wielkości łóżeczka. Polecamy sięgnąć po modele o wymiarach 100×135, które będą świetnym wyborem dla kilkulatków.

Gdy chcesz zaoszczędzić, postaw na nasze zestawy, które zawierają nie tylko kołdry, ale też poduszki wspierające prawidłowy rozwój najmłodszych.

Wytrzymałe kołdry dziecięce 100×135

Wybierz kołdry o wysokim standardzie wykonania, które przez wiele lat pozostaną w doskonałym stanie. Oferujemy modele o trzech rodzajach poszycia – bambusowym, z mikrofibry oraz z bawełny. Wszystkie 3 rodzaje gwarantują komfort i oczekiwaną trwałość.

Każda nasza kołdra dla dziecka 100×135 zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i kontrolę wilgotności. Sam zdecyduj, jaki rodzaj wypełnienia będzie odpowiedni, wygodny i bezpieczny dla Twojego dziecka. Wybór jest naprawdę duży, gdyż dodaliśmy do oferty kołdry dla dzieci 100×135 z puchem gęsim, z antyalergicznym syntetycznym wypełnieniem DreamFill opracowanym przez technologię AMZ oaz z wypełnieniem poliestrowym.

Zapewniamy modele, posiadające atest PZH, który jest wydawany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Jesteśmy pewni, że w naszym sklepie znajdziesz kołdrę dziecięcą dopasowaną do wieku i potrzeb Twojego malucha.