Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry dziecięce 140x200

Zdrowy i spokojny sen Twojego dziecka są najważniejsze. Ważny jest nie tylko odpowiedni materac, łóżko czy łóżeczko. Wybierz też pościel z wypełnieniem dla dzieci 140×200 – dopasowana do jego indywidualnych potrzeb. W ofercie Senpo znajdziesz kołdry wykonane z tradycyjnych i nowoczesnych materiałów. Sprawdź, czym się wyróżniają i wybierz odpowiedni produkt.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11Kołdra dziecięca 140×200 – bezpieczeństwo potwierdzone atestami

Odpowiednia kołdra to nie tylko komfort podczas snu, ale również sposób na zadbanie o zdrowie i bezpieczeństwo Twojego dziecka. Dlatego w naszej ofercie dostępna jest kołdra dla dziecka 140×200, która jest przyjazna dla maluchów z alergią.

Produkty z naszej oferty nadają się do regularnego prania nawet w wysokich temperaturach. Dzięki temu pozbycie się roztoczy i innych alergenów stanie się łatwiejsze.

Odpowiednie właściwości termoizolacyjne naszych kołder sprawią, że dziecko nie zmarznie i nie przegrzeje się podczas snu. W zestawie dodajemy również poduszki, których wysokość została skonsultowana z pediatrami.

Zapewniamy kołdry z atestem PZH wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, abyś miał pewność, że te produkty odpowiadają potrzebom nawet najmłodszych dzieci.

Kołdra 140×200 dla dziecka z innowacyjnym wypełnieniem

W naszym asortymencie znajdziesz kołdry dziecięce 140×200 z wysokiej jakości włókien poliestrowych – lekkich, sprężystych i przyjemnie puszystych. Zaprojektowane tak, by dzieci mogły spać spokojnie. Takie wypełnienie gwarantuje doskonałą termoizolację i odpowiednią cyrkulację powietrza.

Dla tych, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań doskonałym rozwiązaniem będzie kołdra dziecięca 140×200 z wypełnieniem LuxFill składającym się ze spiralnie skręconych włókien poliestrowych. Preferujesz klasyczne wypełnienie? U nas dostępny jest także zestaw z gęsim puchem – synonim trwałości, odporności na temperaturę i sposób na utrzymania optymalnej wilgotności.

Postaw na wysoką jakość, bezpieczeństwo i trwałość, jaką wyróżniają się kołdry 140×200 dla dzieci z oferty Senpo.