Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry dziecięce 90x120

Zapewnij swojemu dziecku komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Zdecyduj się na ofertę Senpo, w której znajdziesz wysokiej jakości kołdry dla dzieci 90×120. Ten rozmiar idealnie dopasuje się do potrzeb malucha do 3. roku życia. Poznaj zalety polecanych przez nas produktów!

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11Jakie wypełnienie mają kołdry dla dzieci 90×120?

W naszym asortymencie zapewniamy dostęp do kołderek dziecięcych z wypełnieniem z włókien poliestrowych, które są lekkie i sprężyste. Jednocześnie charakteryzują się przyjemną puszystością, dzięki czemu dzieci będą szczelnie otulone do snu. Na uwagę zasługuje także dobry współczynnik termoizolacji i odpowiednia cyrkulacja powietrza.

Dobrym rozwiązaniem jest także kołdra dla dziecka 90×120 z wypełnieniem LuxFill, która składa się ze spiralnie skręconych włókien poliestrowych. W ofercie mamy też zestaw z naturalnym wypełnieniem z gęsim puchem. To synonim trwałości, odporności na wysokie temperatury i trzymanie optymalnego poziomu wilgotności. Zdecyduj, który rodzaj wypełnienia będzie najlepszy dla Twojego dziecka.

Bezpieczna kołdra dziecięca 90×120

Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka od pierwszych dni jego życia. Wybierz kołdrę dziecięcą 90×120 z naszej oferty, a zyskasz pewność, że stawiasz na produkt dopasowany do potrzeb Twojego maluszka. Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo dzieci, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz kołdry przyjazne dzieciom cierpiącym na alergię. Produkty nadają się też do regularnego prania – nawet w wysokiej temperaturze. Dzięki temu bez problemów pozbędziesz się roztoczy i innych alergenów.

Kołdry dziecięce 90×120 mają odpowiednie właściwości termoizolacyjne, więc maluszek na pewno nie zmarznie i nie przegrzeje się podczas snu. W zestawie z kołdrą dodajemy poduszki, których wysokość jest zgodna z zaleceniami lekarzy pediatrów.

Kołdry z naszej oferty mają atest PZH wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, więc to bezpieczny produkty, który warto wybrać dla swojego dziecka. Zapoznaj się z bogatym asortymentem Senpo i postaw na kołderkę idealną dla Twojego dziecka.