Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry całoroczne naturalne

Kołdra to niewątpliwie podstawowe wyposażenie każdej sypialni. W naszej strefie klimatycznej wspaniale sprawdzają się kołdry całoroczne naturalne, wypełnione puchem. Taka kołdra grzeje zimą, a latem komfortowo otula, nie powodując przegrzania. Dodatkowo, jest zawsze lekka i higieniczna. W naszym sklepie przygotowaliśmy bogaty asortyment kołder całorocznych, które są najchętniej wybierane w Polsce. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą i zrobienia zakupów właśnie u nas.

Wyświetlanie 1–12 z 27 wynikówKołdra to niewątpliwie podstawowe wyposażenie każdej sypialni. W naszej strefie klimatycznej wspaniale sprawdzają się kołdry całoroczne naturalne, wypełnione puchem. Taka kołdra grzeje zimą, a latem komfortowo otula, nie powodując przegrzania. Dodatkowo, jest zawsze lekka i higieniczna. W naszym sklepie przygotowaliśmy bogaty asortyment kołder całorocznych, które są najchętniej wybierane w Polsce. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą i zrobienia zakupów właśnie u nas.

Dlaczego warto postawić na kołdrę z naturalnym wypełnieniem?

Puch to wspaniałe wypełnienie, ponieważ zachowuje swoje naturalne właściwości, również w kołdrach. Kiedy jest zimno, kurczy się on i daje większy komfort cieplny. Latem zaś rozkurcza się i nie powoduje przegrzania. Kołdry całoroczne z takim wypełnieniem są idealnym rozwiązaniem, kiedy dobierzemy odpowiednią grubość. Lekkość puchu sprawia, że wiele osób nie wyobraża sobie snu pod inną kołdrą.

Jakie kołdry całoroczne posiadamy w swoim asortymencie?

Bardzo cenimy sobie najwyższą jakość naszych produktów, dlatego współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku. U nas znajdziecie Państwo kołdry całoroczne:

Higieniczne kołdry całoroczne

Nie należy obawiać się kołder z naturalnym wypełnieniem, ponieważ stanowią doskonałą alternatywę dla higienicznych kołder z wypełnieniem syntetycznym. Puch przygotowywany jest przez producentów w taki sposób, że pierze się go i odtłuszcza, a następnie suszy i jednocześnie sterylizuje bardzo gorącym powietrzem. Wypełnienie z puchu jest więc odporne na grzyby i pleśnie. Nie rozwijają się w nim również alergizujące roztocza. Puch znajduje się w szczelnych poszewkach, co dodatkowo poprawia aspekty higieniczne. Nasze kołdry całoroczne z naturalnym wypełnieniem mogą być więc stosowane przez osoby z alergiami, jak również małe dzieci.

Dbałość o każdy szczegół

Nasze kołdry całoroczne to produkty wysokiej jakości. Producenci dbają o każdy detal, wykonując je w sposób estetyczny i elegancki. Taka kołdra sprawdzi się w każdej sypialni przez wiele lat, może stanowić też wspaniały prezent. Zachęcamy serdecznie do poznania pełnej kolekcji kołder przeznaczonych do użytkowania przez cały rok i dopasowania modelu idealnego dla siebie i rodziny. Gwarantujemy konkurencyjne ceny na rynku i zapraszamy do zakupów.