Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

  

Całoroczne

Kołdra to niewątpliwie podstawowe wyposażenie każdej sypialni. W naszej strefie klimatycznej wspaniale sprawdzają się kołdry całoroczne naturalne, wypełnione puchem. Taka kołdra grzeje zimą, a latem komfortowo otula, nie powodując przegrzania. Dodatkowo, jest zawsze lekka i higieniczna. W naszym sklepie przygotowaliśmy bogaty asortyment kołder całorocznych, które są najchętniej wybierane w Polsce. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą i zrobienia zakupów właśnie u nas.

Wyświetlanie 1–12 z 24 wynikówKołdra to niewątpliwie podstawowe wyposażenie każdej sypialni. W naszej strefie klimatycznej wspaniale sprawdzają się kołdry całoroczne naturalne, wypełnione puchem. Taka kołdra grzeje zimą, a latem komfortowo otula, nie powodując przegrzania. Dodatkowo, jest zawsze lekka i higieniczna. W naszym sklepie przygotowaliśmy bogaty asortyment kołder całorocznych, które są najchętniej wybierane w Polsce. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą i zrobienia zakupów właśnie u nas.

Dlaczego warto postawić na kołdrę z naturalnym wypełnieniem?

Puch to wspaniałe wypełnienie, ponieważ zachowuje swoje naturalne właściwości, również w kołdrach. Kiedy jest zimno, kurczy się on i daje większy komfort cieplny. Latem zaś rozkurcza się i nie powoduje przegrzania. Kołdry całoroczne z takim wypełnieniem są idealnym rozwiązaniem, kiedy dobierzemy odpowiednią grubość. Lekkość puchu sprawia, że wiele osób nie wyobraża sobie snu pod inną kołdrą.

Jakie kołdry całoroczne posiadamy w swoim asortymencie?

Bardzo cenimy sobie najwyższą jakość naszych produktów, dlatego współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku. U nas znajdziecie Państwo kołdry całoroczne:

Higieniczne kołdry całoroczne

Nie należy obawiać się kołder z naturalnym wypełnieniem, ponieważ stanowią doskonałą alternatywę dla higienicznych kołder z wypełnieniem syntetycznym. Puch przygotowywany jest przez producentów w taki sposób, że pierze się go i odtłuszcza, a następnie suszy i jednocześnie sterylizuje bardzo gorącym powietrzem. Wypełnienie z puchu jest więc odporne na grzyby i pleśnie. Nie rozwijają się w nim również alergizujące roztocza. Puch znajduje się w szczelnych poszewkach, co dodatkowo poprawia aspekty higieniczne. Nasze kołdry całoroczne z naturalnym wypełnieniem mogą być więc stosowane przez osoby z alergiami, jak również małe dzieci.

Dbałość o każdy szczegół

Nasze kołdry całoroczne to produkty wysokiej jakości. Producenci dbają o każdy detal, wykonując je w sposób estetyczny i elegancki. Taka kołdra sprawdzi się w każdej sypialni przez wiele lat, może stanowić też wspaniały prezent. Zachęcamy serdecznie do poznania pełnej kolekcji kołder przeznaczonych do użytkowania przez cały rok i dopasowania modelu idealnego dla siebie i rodziny. Gwarantujemy konkurencyjne ceny na rynku i zapraszamy do zakupów.