Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa
Salony stacjonarne - otwarte

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

  Rozmiar stelaża

   Rozmiar materaca

    Rozmiar kołdry

    Twardość materaca

     Kołdry z pierza

     Kołdry z pierza z oferty naszego sklepu odznaczają się wysoką sprężystością, dzięki czemu nie zbijają się i nie odkształcają, zapewniając przy idealne podparcie dla ciała. Oferowane w naszym sklepie kołdry z pierza to produkty najwyższej jakości. Wyprodukowane zostały przez sprawdzonych i cenionych producentów takich jak ANIMEX, czy też AMZ.

     Wyświetlanie wszystkich wyników: 2     Kołdry z pierza naturalne – dlaczego warto je wybrać?

     Wysokiej jakości kołdry z pierza doskonale sprawdzą się w każdej sypialni. Pierze gęsi przez wieki wykorzystywane było przez naszych przodków jako wypełnienie pierzynek i poduszek. Taka naturalna pościel doskonale sprawdzała się na każdą porę roku, była komfortowa i gwarantowała utrzymanie ciepła ciała nawet w mroźne zimowe dni, gdy sypialnie nie były wyposażone w grzejniki centralnego ogrzewania.

     Pierze i puch to najlepsze produkty stworzone przez naturę, które pozwalają utrzymać ciepło oraz komfort snu. Zaletą wypełnienia z pierza jest przede wszystkim wysoka funkcjonalność. Kołdry z pierza są lekkie (przeciętnie ważą one około 2,5 kg), miękkie i puszyste. Pierze jest bardzo sprężyste, dlatego miękko otula ciało podczas snu, dopasowuje się do jego kształtów i zapewnia idealną ochronę przed chłodem. Kołdry z takim wypełnieniem dobrze sprawdzają się o każdej porze roku.

     Pierze wyróżnia się doskonałymi parametrami termoizolacji. Jest to naturalny materiał, który gwarantuje dobrą cyrkulację powietrza, pozwala skórze oddychać podczas snu i idealnie wchłania wilgoć. Osoby śpiące pod kołdrą z pierza mają gwarantowany komfort, ich ciało nie przegrzeje się nawet, gdy w sypialni jest ciepło, a pot zostanie wchłonięty i odprowadzony. Dzięki temu pościel zachowuje odpowiednią higienę, a sen zapewnia zdrowy wypoczynek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania.

     Kołdry z pierza – trwałość na długie lata

     Kołdry z wypełnieniem z naturalnego pierza (lub mieszanki pierza z lekkim puchem) gwarantują nie tylko wysoki komfort i ciepło podczas snu, ale i są wyjątkowo trwałe. Pierze jest elastyczne i bardzo sprężyste. Dzięki temu wypełnienie pościeli nie zbija się, nie przesuwa w rogi, a kołdra przez długie lata zachowuje swój pierwotny kształt. Wiele syntetycznych wypełnień niestety z czasem zmienia swoje kształty – w ten sposób powstają przestrzenie, które stają się twarde, nie zapewniają odpowiedniej termoizolacji i sprawiają, że w czasie snu możemy marznąć.

     Szacuje się, że odpowiednio zadbane wypełnienia kołder z pierza mogą posłużyć nawet przez 50 lat. Pierze należy regularnie wietrzyć (najlepiej w wietrzne, chłodne dni). Co około 10 lat zaleca się pranie wypełnienia kołdry w pralni chemicznej specjalizującej się w odświeżaniu pościeli.

     Osoby, którym nie jest obcy los naszej planety, z pewnością zainteresuje również fakt, że naturalne pierze jest ekologiczne (może być kompostowane).

     Kołdry z pierza – zdrowy i komfortowy sen

     Kołdry z pierza zawierają naturalne wypełnienie. Darte pierze z gęsi podlega odpowiedniej obróbce termicznej, dlatego jest całkowicie sterylne, neutralne zapachowo i pozbawione jakich zanieczyszczeń czy wilgoci. Brak sztucznych dodatków i chemii gwarantuje, że takie wypełnienie pościeli jest zdrowe oraz przyjazne dla organizmu ludzkiego. Kołdry z pierza są uniwersalne (w naszym sklepie znajdziesz rozmiary dostosowane do standardowych materacy i łóżek),  zapewniają spokojny i bezpieczny sen