Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Animex

Rodzaj kołdry Paradies

Rodzaj kołdry Senpo

  

Kołdry z pierza

Kołdry z pierza z oferty naszego sklepu odznaczają się wysoką sprężystością, dzięki czemu nie zbijają się i nie odkształcają, zapewniając przy idealne podparcie dla ciała. Oferowane w naszym sklepie kołdry z pierza to produkty najwyższej jakości. Wyprodukowane zostały przez sprawdzonych i cenionych producentów takich jak ANIMEX, czy też AMZ.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2Kołdry z pierza naturalne – dlaczego warto je wybrać?

Wysokiej jakości kołdry z pierza doskonale sprawdzą się w każdej sypialni. Pierze gęsi przez wieki wykorzystywane było przez naszych przodków jako wypełnienie pierzynek i poduszek. Taka naturalna pościel doskonale sprawdzała się na każdą porę roku, była komfortowa i gwarantowała utrzymanie ciepła ciała nawet w mroźne zimowe dni, gdy sypialnie nie były wyposażone w grzejniki centralnego ogrzewania.

Pierze i puch to najlepsze produkty stworzone przez naturę, które pozwalają utrzymać ciepło oraz komfort snu. Zaletą wypełnienia z pierza jest przede wszystkim wysoka funkcjonalność. Kołdry z pierza są lekkie (przeciętnie ważą one około 2,5 kg), miękkie i puszyste. Pierze jest bardzo sprężyste, dlatego miękko otula ciało podczas snu, dopasowuje się do jego kształtów i zapewnia idealną ochronę przed chłodem. Kołdry z takim wypełnieniem dobrze sprawdzają się o każdej porze roku.

Pierze wyróżnia się doskonałymi parametrami termoizolacji. Jest to naturalny materiał, który gwarantuje dobrą cyrkulację powietrza, pozwala skórze oddychać podczas snu i idealnie wchłania wilgoć. Osoby śpiące pod kołdrą z pierza mają gwarantowany komfort, ich ciało nie przegrzeje się nawet, gdy w sypialni jest ciepło, a pot zostanie wchłonięty i odprowadzony. Dzięki temu pościel zachowuje odpowiednią higienę, a sen zapewnia zdrowy wypoczynek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania.

Kołdry z pierza – trwałość na długie lata

Kołdry z wypełnieniem z naturalnego pierza (lub mieszanki pierza z lekkim puchem) gwarantują nie tylko wysoki komfort i ciepło podczas snu, ale i są wyjątkowo trwałe. Pierze jest elastyczne i bardzo sprężyste. Dzięki temu wypełnienie pościeli nie zbija się, nie przesuwa w rogi, a kołdra przez długie lata zachowuje swój pierwotny kształt. Wiele syntetycznych wypełnień niestety z czasem zmienia swoje kształty – w ten sposób powstają przestrzenie, które stają się twarde, nie zapewniają odpowiedniej termoizolacji i sprawiają, że w czasie snu możemy marznąć.

Szacuje się, że odpowiednio zadbane wypełnienia kołder z pierza mogą posłużyć nawet przez 50 lat. Pierze należy regularnie wietrzyć (najlepiej w wietrzne, chłodne dni). Co około 10 lat zaleca się pranie wypełnienia kołdry w pralni chemicznej specjalizującej się w odświeżaniu pościeli.

Osoby, którym nie jest obcy los naszej planety, z pewnością zainteresuje również fakt, że naturalne pierze jest ekologiczne (może być kompostowane).

Kołdry z pierza – zdrowy i komfortowy sen

Kołdry z pierza zawierają naturalne wypełnienie. Darte pierze z gęsi podlega odpowiedniej obróbce termicznej, dlatego jest całkowicie sterylne, neutralne zapachowo i pozbawione jakich zanieczyszczeń czy wilgoci. Brak sztucznych dodatków i chemii gwarantuje, że takie wypełnienie pościeli jest zdrowe oraz przyjazne dla organizmu ludzkiego. Kołdry z pierza są uniwersalne (w naszym sklepie znajdziesz rozmiary dostosowane do standardowych materacy i łóżek),  zapewniają spokojny i bezpieczny sen