Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry z pierza

Kołdry z pierza z oferty naszego sklepu odznaczają się wysoką sprężystością, dzięki czemu nie zbijają się i nie odkształcają, zapewniając przy idealne podparcie dla ciała. Oferowane w naszym sklepie kołdry z pierza to produkty najwyższej jakości. Wyprodukowane zostały przez sprawdzonych i cenionych producentów takich jak ANIMEX, czy też AMZ.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2Kołdry z pierza naturalne – dlaczego warto je wybrać?

Wysokiej jakości kołdry z pierza doskonale sprawdzą się w każdej sypialni. Pierze gęsi przez wieki wykorzystywane było przez naszych przodków jako wypełnienie pierzynek i poduszek. Taka naturalna pościel doskonale sprawdzała się na każdą porę roku, była komfortowa i gwarantowała utrzymanie ciepła ciała nawet w mroźne zimowe dni, gdy sypialnie nie były wyposażone w grzejniki centralnego ogrzewania.

Pierze i puch to najlepsze produkty stworzone przez naturę, które pozwalają utrzymać ciepło oraz komfort snu. Zaletą wypełnienia z pierza jest przede wszystkim wysoka funkcjonalność. Kołdry z pierza są lekkie (przeciętnie ważą one około 2,5 kg), miękkie i puszyste. Pierze jest bardzo sprężyste, dlatego miękko otula ciało podczas snu, dopasowuje się do jego kształtów i zapewnia idealną ochronę przed chłodem. Kołdry z takim wypełnieniem dobrze sprawdzają się o każdej porze roku.

Pierze wyróżnia się doskonałymi parametrami termoizolacji. Jest to naturalny materiał, który gwarantuje dobrą cyrkulację powietrza, pozwala skórze oddychać podczas snu i idealnie wchłania wilgoć. Osoby śpiące pod kołdrą z pierza mają gwarantowany komfort, ich ciało nie przegrzeje się, nawet gdy w sypialni jest ciepło, a pot zostanie wchłonięty i odprowadzony. Dzięki temu pościel zachowuje odpowiednią higienę, a sen zapewnia zdrowy wypoczynek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania.

Kołdra z pierza — trwałość na długie lata

Kołdry z wypełnieniem z naturalnego pierza (lub mieszanki pierza z lekkim puchem) gwarantują nie tylko wysoki komfort i ciepło podczas snu, ale i są wyjątkowo trwałe. Pierze jest elastyczne i bardzo sprężyste. Dzięki temu wypełnienie pościeli nie zbija się, nie przesuwa w rogi, a kołdra przez długie lata zachowuje swój pierwotny kształt. Wiele syntetycznych wypełnień niestety z czasem zmienia swoje kształty – w ten sposób powstają przestrzenie, które stają się twarde, nie zapewniają odpowiedniej termoizolacji i sprawiają, że w czasie snu możemy marznąć.

Szacuje się, że odpowiednio zadbane wypełnienia kołder z pierza mogą posłużyć nawet przez 50 lat. Pierze należy regularnie wietrzyć (najlepiej w wietrzne, chłodne dni). Co około 10 lat zaleca się pranie wypełnienia kołdry w pralni chemicznej specjalizującej się w odświeżaniu pościeli.

Osoby, którym nie jest obcy los naszej planety, z pewnością zainteresuje również fakt, że naturalne pierze jest ekologiczne (może być kompostowane).

Pościel z pierza gęsiego– zdrowy i komfortowy sen

Kołdry z pierza zawierają naturalne wypełnienie. Darte pierze z gęsi podlega odpowiedniej obróbce termicznej, dlatego jest całkowicie sterylne, neutralne zapachowo i pozbawione jakich zanieczyszczeń czy wilgoci. Brak sztucznych dodatków i chemii gwarantuje, że takie wypełnienie pościeli jest zdrowe oraz przyjazne dla organizmu ludzkiego. Kołdry z pierza są uniwersalne (w naszym sklepie znajdziesz rozmiary dostosowane do standardowych materacy i łóżek),  zapewniają spokojny i bezpieczny sen.