Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
[ivory-search id="16775" title="Default Search Form"]
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie

Kategoria

Cena

Producenci

Sortowanie

Kategoria


Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/materac/domains/senpo.pl/public_html/wp-includes/option.php on line 33

rozmiar

Twardość

Producenci

Cena

Dodatkowe

Kołdry syntetyczne

Kolekcja kołder syntetycznych, wypełnionych sprężystą włókniną poliestrową lub silikonowymi granulkami, to szeroki wachlarz wysokojakościowych produktów. Wszystkie produkowane są przez czołowych i uznanych na rynku producentów kołder, takich jak ANIMEX, czy też AMZ.

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Kolekcja kołder syntetycznych, wypełnionych sprężystą włókniną poliestrową lub silikonowymi granulkami, to szeroki wachlarz wysokojakościowych produktów. Wszystkie produkowane są przez uznanych na rynku producentów kołder i opatrzone prestiżowymi metkami.

Kołdry syntetyczne chętnie wybierają osoby stawiające na ciepły sen pod lekką wagowo kołdrą. Są one wyjątkowo atrakcyjne wśród klientów z powodu możliwości prania ich w warunkach domowych, a większość z nich można prać nawet w temperaturze 90 °C. Polecane są szczególnie alergikom i dzieciom. Jednak wysokiej jakości włókno wypełniające kołdrę, zapewni komfortowy sen nie tylko alergikom. Zadowoli ono bowiem każdego, kto stawia na najwyższą higienę produktu.

Włókna przędzy syntetycznej są puste w środku i mocno skręcone. Sprawia to, że kołdra syntetyczna jest niebywale lekka, a specyfika budowy włókna usprawnia cyrkulację powietrza we wnętrzu kołdry. Pusty środek włókienka gromadzi w sobie powietrze, które pobiera ciepło wydzielane z ciała osoby śpiącej, a tym samym zapewnia użytkownikowi ciepły sen w wyrównanej temperaturze. Kolejną zaletą pustego włókna jest doskonała higroskopijność, pozwalająca na sprawne odprowadzanie wilgoci. Puszyste wypełnienie zapewnia lekkie okrycie, a co za tym idzie zdrowy, ciepły i przyjemny sen.

W naszym asortymencie kołder syntetycznych znajdują się również kołdry wypełnione termoregulacyjnym materiałem Outlast. Outlast to jednolity płat innowacyjnej włókniny, która magazynuje w sobie ciepło wydzielane z ciała. W chwili, gdy spada temperatura w pomieszczeniu, Outlast oddaje zgromadzone ciepło, a osoba śpiąca nie odczuwa zmiany temperatury. Kołdry Outlast dedykowane są tym klientom, w których sypialniach panuje nierównomierna temperatura.

Tkaniny wsypowe zastosowane w kołdrach syntetycznych to eleganckie i przyjemne w dotyku mikrofibry i wysokiej jakości bawełny, cechujące się wysoką estetyką. Nierzadko wzbogacane są również o rozmaite dodatki, takie jak oleje roślinne czy srebro, których celem jest podniesienie właściwości prozdrowotnych kołder oraz zwiększenie przyjemności podczas korzystania z nich. Tkaniny zapewniają śpiącemu miłe doznania dotykowe i wizualne oraz przyjemnie otulają podczas snu. Precyzja wykonania oraz poprzeczne i pionowe pikowania utrzymują włókninę w jednym miejscu, dzięki czemu nie przemieszcza się ona w kołdrze i przez cały okres użytkowania jest równomiernie rozłożona.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!