Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry syntetyczne Ciepłe

Ciepłe kołdry syntetyczne, dostępne w naszym sklepie produkowane są przez renomowanych producentów, dzięki czemu każda z nich jest markowym produktem, sygnowanym wysoką jakością.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12Ciepłe kołdry syntetyczne, dostępne w naszym sklepie produkowane są przez renomowanych producentów, dzięki czemu każda z nich jest markowym produktem, sygnowanym wysoką jakością.

Ciepłe kołdry syntetyczne chętnie wybierane są przez osoby stawiające na ciepły, otulający sen od lekką kołdrą. Są one wyjątkowo atrakcyjne z powodu możliwości prania ich w warunkach domowych, a większość z nich można prać nawet w temperaturze 90 °C. Polecane są szczególnie alergikom i dzieciom. Jednak wysokiej jakości włókno wypełniające kołdrę, zapewni komfortowy sen nie tylko alergikom. Zadowoli ono bowiem każdego, kto stawia na najwyższą higienę produktu.

Włókna przędzy syntetycznej są puste w środku i mocno skręcone. Sprawia to, że zimowa kołdra syntetyczna jest niebywale lekka, a specyfika budowy włókna usprawnia cyrkulację powietrza we wnętrzu kołdry. Pusty środek włókienka gromadzi w sobie powietrze, które pobiera ciepło wydzielane z ciała osoby śpiącej, a tym samym zapewnia użytkownikowi ciepły sen w wyrównanej temperaturze. Kolejną zaletą pustego włókna jest doskonała higroskopijność, pozwalająca na sprawne odprowadzanie wilgoci. Puszyste wypełnienie zapewnia lekkie okrycie, a co za tym idzie zdrowy, ciepły i przyjemny sen.

W naszym asortymencie ciepłych kołder syntetycznych znajdują się również kołdry wypełnione termoregulacyjnym materiałem Outlast. Outlast to jednolity płat innowacyjnej włókniny, która magazynuje w sobie ciepło wydzielane z ciała. W chwili, gdy spada temperatura w pomieszczeniu, Outlast oddaje zgromadzone ciepło, a osoba śpiąca nie odczuwa zmiany temperatury. Kołdry Outlast dedykowane są tym klientom, w których sypialniach panuje nierównomierna temperatura.

Tkaniny wsypowe zastosowane w kołdrach syntetycznych to eleganckie i przyjemne w dotyku mikrofibry i wysokiej jakości bawełny, cechujące się wysoką estetyką. Nierzadko wzbogacane są również o rozmaite dodatki, takie jak oleje roślinne czy srebro, których celem jest podniesienie właściwości prozdrowotnych kołder oraz zwiększenie przyjemności podczas korzystania z nich.

Tkaniny zapewniają śpiącemu miłe doznania dotykowe i wizualne oraz przyjemnie otulają podczas snu. Precyzja wykonania oraz poprzeczne i pionowe pikowania utrzymują włókninę w jednym miejscu, dzięki czemu nie przemieszcza się ona w kołdrze i przez cały okres użytkowania jest równomiernie rozłożona.