Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

Kołdry termiczne

Kołdry termoaktywne – ekskluzywne kołdry pokryte termoaktywną tkaniną. Tkanina pokryciowa zapewnia właściwości termoregulacyjne – zapobiega wychładzaniu/przegrzewaniu ciała, w inteligentny sposób dostosowując się do temperatury pomieszczenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3Funkcjonalne kołdry termoaktywne

W naszym klimacie pogoda zmienia się bardzo często, nawet z dnia na dzień. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są bardzo nowoczesne kołdry termoaktywne oferowane w naszym sklepie. Zapewniamy doskonały wybór i najwyższą jakość oferowanych produktów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem kołder termoaktywnych dostępnych właśnie u nas.

Kołdry termoaktywne na każdą porę roku

Te ekskluzywne kołdry pokryte są bardzo nowoczesną tkaniną termoaktywną. Kołdra termiczna posiada unikalne właściwości termoregulacyjne, dzięki którym dopasowuje się do temperatury powietrza w pomieszczeniu i dzięki temu zapobiega wychłodzeniu się lub przegrzaniu organizmu.

Oferujemy doskonały wybór kołder termoaktywnych dla całej rodziny. Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie znajdziecie Państwo idealny model dla siebie i swojej rodziny. Obecnie gorąco polecamy kołdrę Thermo Control, która dostępna jest w bardzo dobrych warunkach cenowych. Cały czas powiększamy asortyment, dlatego warto do nas zaglądać.

Nowoczesne rozwiązania termoaktywne

 

Kołdry termoaktywna to doskonały wybór dla osób ceniących sobie wysoki komfort. Zwykle kołdry termoaktywne wypełnione są płatami syntetycznych włókien, które dzięki praktycznym pikowaniom nie przesuwają się w środku. Włókna są tak sprężyste, że kołdrę można z powodzeniem użytkować nawet przez kilka lat, ciesząc się jej jakością. Zachęcamy więc raz jeszcze do zapoznania się z dostępnym asortymentem tych funkcjonalnych kołder i do zrobienia zakupów właśnie u nas.