header_ico Ponad 10 lat doświadczenia
header_ico Zawsze darmowa dostawa
header_ico 13 salonów stacjonarnych

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

  Rozmiar stelaża

   Rozmiar materaca

    Twardość materaca

     Rozmiar kołdry

     Rozmiar poduszki

       Rodzaj kołdry AMZ

       Rodzaj kołdry Tempur

       Rodzaj kołdry Animex

        Rodzaj kołdry Paradies

        Rodzaj kołdry Senpo

          

        Letnie kołdry syntetyczne

        Letnie kołdry syntetyczne polecane są do stosowania podczas ciepłych letnich nocy. Ale nie tylko. Doskonale sprawdzają się także w dobrze ogrzanych sypialniach, nawet zimą.

        Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników        Letnie kołdry syntetyczne polecane są do stosowania podczas ciepłych letnich nocy. Ale nie tylko. Doskonale sprawdzają się także w dobrze ogrzanych sypialniach, nawet zimą.

        Kolekcja letnich kołder syntetycznych, wypełnionych sprężystą włókniną poliestrową lub silikonowymi granulkami, to bogata gama produktów z najwyższej półki. Z powodu możliwości prania ich w warunkach domowych, nawet w wysokich temperaturach, letnie kołdry syntetyczne dedykowane są szczególnie alergikom i dzieciom, jednak chętnie wybierają je także osoby stawiające na ciepły letni sen, pod lekką wagowo kołdrą. Lekka kołdra syntetyczna latem sprawia, że nie organizm nie przegrzeje się, nawet w najgorętszą letnią noc.

        Doskonałej jakości włóknina syntetyczna jest niebywale sprężysta, Gwarantuje to trwałość produktu oraz jego miękkość. Włókna przędzy syntetycznej są puste w środku i mocno skręcone. Sprawia to, że letnia kołdra syntetyczna jest niebywale lekka, a specyfika budowy włókna usprawnia cyrkulację powietrza we wnętrzu kołdry. Pusty środek włókienka gromadzi w sobie powietrze, które pobiera ciepło wydzielane z ciała osoby śpiącej, a tym samym zapewnia użytkownikowi ciepły sen w wyrównanej temperaturze. Kolejną zaletą pustego włókna jest doskonała higroskopijność, pozwalająca na sprawne odprowadzanie wilgoci. Puszyste wypełnienie zapewnia lekkie okrycie, a co za tym idzie zdrowy i przyjemny sen.

        Tkaniny wsypowe zastosowane w letnich kołdrach syntetycznych to eleganckie i przyjemne w dotyku mikrofibry i wysokiej jakości bawełny, cechujące się wysoką estetyką. Nierzadko wzbogacane są również o rozmaite dodatki, takie jak oleje roślinne czy srebro, których celem jest podniesienie właściwości prozdrowotnych kołder oraz zwiększenie przyjemności podczas korzystania z nich.

        Tkaniny zapewniają śpiącemu miłe doznania dotykowe i wizualne oraz przyjemnie otulają podczas snu. Precyzja wykonania oraz poprzeczne i pionowe pikowania utrzymują włókninę w jednym miejscu, dzięki czemu nie przemieszcza się ona w kołdrze i przez cały okres użytkowania jest równomiernie rozłożona.