Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Letnie kołdry syntetyczne

Letnie kołdry syntetyczne polecane są do stosowania podczas ciepłych letnich nocy. Ale nie tylko. Doskonale sprawdzają się także w dobrze ogrzanych sypialniach, nawet zimą.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wynikówLetnie kołdry syntetyczne polecane są do stosowania podczas ciepłych letnich nocy. Ale nie tylko. Doskonale sprawdzają się także w dobrze ogrzanych sypialniach, nawet zimą.

Kolekcja letnich kołder syntetycznych, wypełnionych sprężystą włókniną poliestrową lub silikonowymi granulkami, to bogata gama produktów z najwyższej półki. Z powodu możliwości prania ich w warunkach domowych, nawet w wysokich temperaturach, letnie kołdry syntetyczne dedykowane są szczególnie alergikom i dzieciom, jednak chętnie wybierają je także osoby stawiające na ciepły letni sen, pod lekką wagowo kołdrą. Lekka kołdra syntetyczna latem sprawia, że nie organizm nie przegrzeje się, nawet w najgorętszą letnią noc.

Doskonałej jakości włóknina syntetyczna jest niebywale sprężysta, Gwarantuje to trwałość produktu oraz jego miękkość. Włókna przędzy syntetycznej są puste w środku i mocno skręcone. Sprawia to, że letnia kołdra syntetyczna jest niebywale lekka, a specyfika budowy włókna usprawnia cyrkulację powietrza we wnętrzu kołdry. Pusty środek włókienka gromadzi w sobie powietrze, które pobiera ciepło wydzielane z ciała osoby śpiącej, a tym samym zapewnia użytkownikowi ciepły sen w wyrównanej temperaturze. Kolejną zaletą pustego włókna jest doskonała higroskopijność, pozwalająca na sprawne odprowadzanie wilgoci. Puszyste wypełnienie zapewnia lekkie okrycie, a co za tym idzie zdrowy i przyjemny sen.

Tkaniny wsypowe zastosowane w letnich kołdrach syntetycznych to eleganckie i przyjemne w dotyku mikrofibry i wysokiej jakości bawełny, cechujące się wysoką estetyką. Nierzadko wzbogacane są również o rozmaite dodatki, takie jak oleje roślinne czy srebro, których celem jest podniesienie właściwości prozdrowotnych kołder oraz zwiększenie przyjemności podczas korzystania z nich.

Tkaniny zapewniają śpiącemu miłe doznania dotykowe i wizualne oraz przyjemnie otulają podczas snu. Precyzja wykonania oraz poprzeczne i pionowe pikowania utrzymują włókninę w jednym miejscu, dzięki czemu nie przemieszcza się ona w kołdrze i przez cały okres użytkowania jest równomiernie rozłożona.