Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry wiosenne

Kołdry wiosenne – idealny wybór w sezonie przejściowym. Dzięki użytym w swoim składzie materiałom chronią nasze ciało zarówno przed przegrzaniem, jak i wychłodzeniem. Wiosenne kołdry z oferty naszego sklepu to gwarancja zdrowego i komfortowego snu zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7Termoaktywne kołdry wiosenne na każdą porę roku

Kołdra wiosenna to specjalny produkt łączący w sobie walory kołdry letniej, wyjątkowo lekkiej i przewiewnej, z użyciem nieco grubszych i bardziej termoizolacyjnych elementów czy materiałów, niż w przypadku kołdry typowo letniej. Zebrane w naszej ofercie nowoczesne kołdry wiosenne to propozycje dla osób poszukujących całorocznie komfortowego i w pełnie regenerującego snu – oddychającego i nie ograniczającego ruchu.

Jakie zalety oferują kołdry wiosenne?

Najważniejsza zaleta, o jakiej można śmiało mówić proponując kołdry wiosenne naszym klientom, to zastosowanie najlepszych materiałów termoaktywnych. Tylko i wyłącznie takie syntetyczne surowce są w stanie zapewnić pełną termoizolację – w momencie, gdy temperatura otoczenia jest niższa niż temperatura ciała, materiał rozgrzewa ciało.

Natomiast w momencie, gdy temperatura powietrza zaczyna się podwyższać i przekracza temperaturę ciała, wtedy taki aktywny materiał pozwala na utrzymanie odpowiedniego uczucia chłodu i przewiewu. To właśnie sprawia, że kołdry wiosenne w odróżnieniu od modeli typowo letnich, sprawdzają się również w okresach, gdy temperatura w nocy dość mocno i niespodziewanie spada.

Producenci, którzy oferuję swoje modele w tym segmencie, to m.in.:

 

Idealne kołdry wiosenne dla każdego

Ponieważ kołdra wiosenna jest rozwiązaniem idealnie dopasowanych do polskiego klimatu, gdzie temperatura w środku nocy bardzo często może niespodziewanie zaskoczyć, a do tego wraz z wilgocią uczucie chłodu bywa dojmujące – przygotowaliśmy ofertę najlepszych produktów z tej kategorii. Zachęcamy do sprawdzenia różnych proponowanych modeli i zamawiania już teraz kołdry wiosennej – w konkurencyjnej cenie i z gwarancją błyskawicznej dostawy z naszego sklepu.