Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry na lato 140x200

Poszukujesz wysokiej jakości kołdry, która pozostanie w perfekcyjnym stanie przez wiele lat? W naszym asortymencie znajdują się modele, których jakość została potwierdzona atestami i certyfikatami jakości. Szeroki wybór sprawia, że bez problemu znajdziesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Już teraz przekonaj się, która nasza kołdra na lato 140×200 podniesie jakość snu podczas letnich nocy.

Wyświetlanie 1–12 z 34 wynikówKołdry letnie 140×200 – odkryj wszystkie zalety

Jakie są najważniejsze zalety naszych kołder na lato? Zdecydowanie wysoka jakość materiałów to ważny atut – wpływa na wygodę podczas snu oraz na wytrzymałość produktu. Oferujemy modele, które mają antybakteryjny materiał, który doskonale dba o poziom higieny, nawet gdy Ty smacznie śpisz. Przy okazji to bardzo bezpieczne rozwiązanie dla alergików! Każda nasz kołdra letnia bawełniana 140×200 jest przyjemna w dotyku, lekka i pochłania wilgoć. Większość produktów zapewnia też możliwość prania ich w pralce.

Nasze letnie kołdry posiadają różne rodzaje wypełnień – takie jak różnorodne typy włókien poliestrowych, naturalny polski puch gęsi czy też wełna Merino. Już teraz postaw na produkt o szczególnych właściwościach, który nie tylko zmniejsza poziom napięcia po stresującym dniu, ale także poprawia jakość snu. 

Kołdra na lato 140×200 – dla Ciebie i dla Twoich bliskich

Podczas kupowania kołdry należy kierować się takimi cechami, jak jej wytrzymałość, rodzaj materiału i wypełnienia, sposób pielęgnacji, wymiary oraz cena, jaką trzeba zapłacić. Jednak nie zapomnij też o tym, aby dopasować kołdrę do specyficznych wymagań osoby, która będzie z niej korzystała. W naszej ofercie znajdziesz kołdry letnie 140×200 wykonane z poszycia i wypełnienia, które jest bezpieczne dla alergików i astmatyków. 

Wysoka temperatura w nocy sprawia, że jakość snu znacznie się pogarsza. Dlatego też najlepszym wyborem do spania będzie cienka kołdra letnia 140×200. Wybierz ją dla swoich dzieci, rodziców czy dla siebie. Przekonaj się, że komfortowy sen latem jest możliwy.