Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

  • Pokaż więcej

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry obciążeniowe 120x190

Odkryj, czym naprawdę jest głęboki i spokojny sen. Nasze kołdry obciążeniowe sprawiają, że Twoje ciało wreszcie naprawdę się zrelaksuje podczas snu. Oferowane przez nas modele zawierają wkłady obciążeniowe, składające się z drobnoziarnistych koralików zamkniętych w dużych komorach. Ich zadaniem jest nadanie kołdrze odpowiedniej wagi. Dlaczego polecamy zakupić naszej kołdry obciążeniowe 120×190? Nacisk powstały podczas spania pod taką kołdrą sprawia, że wreszcie prawdziwie wypoczniesz, obniżysz poziom hormonu stresu i rozluźnisz mięśnie.

 
 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11Solidne kołdry obciążeniowe 120×190

Nasze kołdry są w stanie zapewnić głębokie odprężenie. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – z wkładu z bawełny, ewentualnie z dodatkiem poliestru, oraz z wkładu obciążeniowego, zawierającej drobnoziarniste koraliki ze stali nierdzewnej. Takie wykonanie sprawia, że ciężar kołdry może być rozłożony równomiernie i spełnia swoje prozdrowotne funkcje.

W naszej ofercie znajdziesz kołdry obciążeniowe 120×190 o statusie wyrobu medycznego, czyli spełniające normy jakościowe i pozytywnie wpływające na stan zdrowia.

Kołdra obciążeniowa 120×190 – dla kogo?

Zastanawiasz się, czy warto kupić kołdrę obciążeniową 120×190? Polecamy tego rodzaju modele dla osób, które borykają się z przewlekłym stresem i bezsennością. Jeśli masz problem z tym, aby naprawdę wypocząć po ciężkim dniu, to zdecydowanie powinieneś poznać właściwości, jakie zapewnia kołdra obciążeniowa 120×190. Tego rodzaju modele poprawiają też krążenie krwi oraz doskonale rozluźniają mięśnie, stawy i ścięgna, dlatego doskonale sprawdzają się również u sportowców i osób, które pracują fizycznie.

To wybór, który świetnie sprawdzi się także dla osób z depresją i stanami lękowymi, ale też z nerwicą. Zapewniamy też modele antyalergiczne, dlatego to także dobry wybór dla osób, które borykają się z alergiami. 

Postaw na zdrowy sen i wspaniałe uczucie relaksu tuż po obudzeniu. To wszystko zapewnią Ci sprzedawane w naszym sklepie kołdry obciążeniowe.