Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

  • Pokaż więcej

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry obciążeniowe 140x200

Kołdry obciążeniowe 140×200 to innowacyjne rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność ze względu na liczne korzyści. Zapewniają one odpowiednie warunki, które mają na celu m.in. rozluźnienie stawów i mięśni, gwarantując tym samym lepszy sen.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kołder obciążeniowych, które są certyfikowanym wyrobem medycznym. Masz zatem pewność, że jest to dobry i sprawdzony wybór.

 
 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11Kołdra obciążeniowa 140×200 – dlaczego warto?

Kołdry obciążeniowe 140×200 zostały zaprojektowane tak, aby dostarczyć głęboki nacisk na ciało, co przyczynia się do rozluźnienia stawów, mięśni i ścięgien. Ponadto dzięki równomiernemu rozłożeniu obciążenia, kołdry te wpływają korzystnie na komfort snu, pomagając w osiągnięciu głębokiego i regenerującego wypoczynku.

Co więcej, kołdry obciążeniowe mają zdolność działania uspokajającego, co przyczynia się do redukcji stresu i poprawy ogólnego samopoczucia. Stymulacja krążenia krwi to kolejna korzyść, która wpływa pozytywnie na zdrowie ogólne użytkownika.

Kołdra obciążeniowa 140×200: dla kogo okaże się najlepsza? Rozmiar 140×200 to doskonałe rozwiązanie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Oferuje on wystarczającą przestrzeń do swobodnego spania.

Kołdra obciążeniowa dla dzieci 140×200

Kołdry obciążeniowe to świetny wybór zwłaszcza dla najmłodszych. Polecamy m.in. kołdrę Balance Kids, która posiada dwie rodzaje poszewki: całoroczną wykonaną z miękkiego pluszu i welwetu oraz letnią z 100% bawełny i welwetu. Kołdra ta jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci z różnymi trudnościami, takimi jak problemy ze snem, autyzm, ADHD, zespół Aspergera, zespół Tourette’a czy zespół Downa. Działa łagodząco na objawy i uzupełnia leczenie zaburzeń integracji sensorycznej i rozwojowej.

Równie dobry wybór to kołderka obciążeniowa Magic Gravity. Działa relaksująco na ciało, obniżając poziom kortyzolu, znanej jako hormonu stresu. Głęboki nacisk wywierany przez obciążenie działa rozluźniająco na stawy, mięśnie i ścięgna, przyczyniając się do poprawy ogólnego samopoczucia.