Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

  • Pokaż więcej

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry obciążeniowe 200x220

Kołdry obciążeniowe w rozmiarze 200×220 to produkty zaprojektowane z myślą o tych, którzy poszukują rozwiązań, które zapewnią im głęboki i spokojny sen. Ich charakterystyczną cechą są umieszczone wewnątrz specjalne wkłady obciążeniowe, wypełnione koralikami zamkniętymi w dużych komorach. Te koraliki, często są wykonane ze stali nierdzewnej, nadając kołdrze odpowiednią wagę, co właśnie ma pomóc w osiągnięciu głębokiego relaksu podczas snu. Sprawdź, dlaczego warto kupować kołdry obciążeniowe z naszej oferty.

 
 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11Dla kogo kołdry obciążeniowe 200×220?

Kołdry te są dedykowane przede wszystkim osobom, zmagającym się z przewlekłym stresem oraz z bezsennością. Mogą stać się ukojeniem dla osób, które poszukują sposobu na głęboki wypoczynek po trudnym dniu. Są także polecane dla sportowców, pracowników fizycznych oraz dla tych, które chcą poprawić krążenie krwi i osiągnąć głęboki relaks mięśni, stawów i ścięgien. Dodatkowo mogą być dobrym wyborem dla osób z depresją, stanami lękowymi, nerwicą oraz dla alergików, ponieważ zapewniamy w naszej ofercie właśnie modele antyalergiczne.

Kołdra sensoryczna 200×220 – korzyści dla zdrowia

Nasze kołdry obciążeniowe o wymiarach 200×220 są w stanie zapewnić liczne korzyści zdrowotne. Ich konstrukcja została oparta na drobnoziarnistych koralikach ze stali nierdzewnej, pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru, co ma sprzyjać podczas próby obniżenia poziomu stresu oraz zrelaksowania mięśni. Zastosowanie takiej kołdry może poprawić jakość snu, wpływając pozytywnie na samopoczucie już po przebudzeniu. Zakup jednej z naszych kołder obciążeniowych 200×220 może przynieść ulgę osobom zmagającym się bezsennością, przewlekłym stresem czy nawet z zaburzeniami psychicznymi. 

Każda dostępna w naszym sklepie internetowym kołdra sensoryczna 200×220 to wyrób medyczny, którego jakość i skuteczność potwierdzają badania. Dlatego też, jeśli chcesz zadbać o swoją jakość snu i każdego dnia budzić się pełnym sił, to już teraz przekonaj się, ile korzyści zapewnia każda nasza kołdra obciążeniowa 200×220.