Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

  • Pokaż więcej

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry obciążeniowe 90x120

Masz problem z wysokim kortyzolem? Budzisz się często w środku nocy lub w ogóle nie możesz usnąć? W takim razie być może nie potrafisz się zrelaksować z powodu przewlekłego stresu i wysokiego poziomu hormonu stresu. Odpowiedzią na Twoje problemy może być zamiana zwykłej kołdry na kołdrę obciążeniową. Przekonaj się już teraz, ile korzyści może zapewnić Ci wysokiej jakości kołdra obciążeniowa 90×120, którą możesz już teraz zakupić w naszym sklepie internetowym.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11Kołdry obciążeniowe 90×120 – dla kogo?

Kołdry obciążeniowe zyskują coraz większą popularność. Jednak przede wszystkim są dedykowane nie tylko tym, którzy doświadczają przewlekłego stresu i bezsenności, ale także sportowcom, osobom pracującym fizycznie czy tym zmagającym się z depresją, lękiem czy nerwicą. Warto podkreślić to, że sprzedajmy również modele antyalergiczne, które są doskonałym wyborem dla osób z problemami alergicznymi, zapewniając komfortowy sen niezależnie od tego, jak bardzo był stresujący poprzedni dzień.

Kołdra obciążeniowa 90×120 i jej korzyści prozdrowotne

Każda nasza kołdra obciążeniowa została wykonana z wysokiej jakości materiałów, aby zapewniać głębokie odprężenie. Zawiera wkłady z bawełny lub z domieszką poliestru oraz wkłady obciążeniowe, w których znajdują się specjalne koraliki ze stali nierdzewnej. Dzięki nim możliwe staje się równomierne rozłożenie ciężaru kołdry. To właśnie wtedy użytkownik może doświadczyć korzystnego wpływu kołder obciążających na swój stan zdrowia, w tym np. na zmniejszenie poziomu hormonu stresu, poprawę krążenia krwi oraz skuteczną relaksację mięśni.

Oferowane w naszym sklepie kołdry obciążeniowe 90×120 tworzą wspaniałe uczucie otulenia, zapewniają komfort przez całą noc i zmniejszają ryzyko ciągłego budzenia się w środku nocy. Postaw na sprzedawane przez nas wyroby medyczne, aby zyskać gwarancję, że kolejnego dnia obudzisz się bez nieprzyjemnego uczucia zmęczenia i senności. Wykorzystaj potencjał naszych kołder i już teraz wybierz model w wybranym rozmiarze.