Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

  • Pokaż więcej

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Kołdry zimowe 220x240

Zapomnij o mrozach utrudniających spokojny sen. Nasze niezwykle ciepłe kołdry zimowe 200×240 to gwarancja spokojnego snu – nawet dla prawdziwych zmarzluchów. Oferujemy modele, które zapewnią Ci ciepło bez zbędnego obciążenia, umożliwiając przy tym zdrowy i efektywny sen. W naszej kolekcji znajdziesz produkty, których miękkość sprawi, że zasypianie stanie się czystą przyjemnością. Szybko przekonasz się, że kołdry na zimę 220×240 sprawią, że sen stanie się jeszcze bardziej produktywny, a minusowa temperatura przestanie być problemem. Wystarczy, że wybierz kołdry z oferty Senpo!

Wyświetlanie 1–12 z 44 wynikówKołdry na zimę 220×240 o właściwościach termoizolacyjnych

W naszej ofercie znajdziesz niezwykle ciepła kołdra zimowa 220×240, która pozwoli Ci zapomnieć o zimnych stopach utrudniających zasypianie. Wystarczy otulić się jednym z naszych modeli, zaprojektowanych tak, aby zapewnić doskonałą termoizolację, jednocześnie umożliwiając skórze swobodne oddychanie. W naszym sklepie dostępne są grube kołdry 200×240 zimowe – wprost idealne dla miłośników ciepła. Oferujemy również modele o mniejszym stopniu izolacji termicznej oraz te, które wyróżniają się maksymalną lekkością. Zastanów się, która z tych opcji Ci odpowiada i postaw na spokojny sen z ciepłą kołdrą w dużym rozmiarze!

Ultra wygodna kołdra 220×240 zimowa

Teraz sen będzie Ci się kojarzył ze spokojem, relaksem i maksymalnym komfortem. Zadba o to kołdra zimowa 220×240. Dzięki niej doświadczysz nie tylko przyjemnego ciepła idealnego na mroźne dni, ale także naturalnej miękkości kołdry. W naszej ofercie znajdziesz kołdry z inteligentnym systemem Silver Protection, dodającym tkaninie pokryciowej nie tylko miękkości, ale również właściwości antybakteryjne.

Jakość wypełnienia odgrywa kluczową rolę, dlatego sam możesz wybrać, czy wolisz naturalne materiały, czy też preferujesz silikonowe włókna. U nas znajdziesz również kołdry idealne dla alergików. Przekonaj się, jak przyjemny i zdrowy może być sen, gdy otulasz się ciepłą, grubo wypełnioną i ultra miękką kołdrą z oferty Senpo!