Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa
Salony stacjonarne - otwarte

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Animex

Rodzaj kołdry Paradies

Łóżka metalowe

Łóżka metalowe są delikatne i niebanalne estetycznie. Gustowne i jednocześnie trwałe łóżka o urozmaiconej stylistyce wkomponują się w aranżacje różnorodnych stylów sypialni. Prezentujemy łóżka metalowe Camfero tworzone w różnych stylistykach – począwszy od geometrycznych, ascetycznych wręcz form aż po romantyczne, powyginane meble w stylu secesji. Możliwość doboru koloru a także tapicerki (przy tapicerowanych zagłówkach) oraz innych elementów umożliwiają dostosowanie łóżka do swojej wizji oraz idealne dopasowanie do wnętrza sypialni.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wynikówŁóżka metalowe – delikatne i niebanalne estetycznie

Łóżka metalowe urzekają swoją delikatnością – w ich bryle jest dużo „wolnej przestrzeni”. Dzięki temu nie mamy do czynienia z jednolitą, masywną strukturą mebla. Plastyczność surowca, z której wykonane jest łóżko metalowe umożliwia stworzenie nawet najbardziej fantazyjne formy bez utraty nośności. Warto zauważyć, że w związku z tym łóżka metalowe mogą być tworzone w różnych stylistykach – począwszy od geometrycznych, ascetycznych wręcz form aż po romantyczne, powyginane meble w stylu secesji.

Lekka wizualnie konstrukcja sprawia, że metalowe łóżka są wręcz stworzone do sypialni niewielkich rozmiarów, ponieważ nie będą jej „przytłaczać” masywną bryłą.

Łatwość pielęgnacji – praktyczne i funkcjonalne

Łóżka metalowe cechuje dziecinna wręcz łatwość w czyszczeniu. Gładka struktura surowca sprawia, że zwyczajna wilgotna gąbka lub ściereczka pozwolą zachować czystość. W przypadku łóżek drewnianych zawsze istnieje ryzyko nadmiernego zmoczenia surowca lub jego uszkodzenia w wyniku użycie niewłaściwego preparatu. Przy łóżku metalowym ten problem nie istnieje – jeśli przesadzimy z wodą wystarczy jej nadmiar osuszyć. Jak łatwo zauważyć – kłopot z ewentualnym zaplamieniem (np. w wyniku rozlania kawy) mogący trwale zniszczyć łózko z drewna nie ma racji bytu w wypadku mebli metalowych.

Dużo miejsca znajdzie się pod łóżkiem metalowym

Często zdarza się tak, że sypialnia staje się także miejscem, gdzie przechowujemy np. pościel czy przedmioty rzadziej używane. Konstrukcja łóżka metalowego pozostawia pod materacem wolną przestrzeń do naszej dyspozycji. Możemy, dobierając odpowiednie pojemniki wykorzystać ją na przechowanie wspomnianych wcześniej rzeczy.

Chłód i waga

Łóżka metalowe nie są pozbawione wad. W zasadzie można wymienić dwie – waga mebla oraz chłód związany z surowcem. Jeśli więc planujemy częste przeprowadzki metalowe łóżko nie będzie rozwiązaniem optymalnym. Jeżeli zaś chodzi o chłód – łóżko metalowe nie wytworzy tak ciepłego, wnętrza, jak tapicerowane czy drewniane. Wybór zależy od naszych preferencji – czy zależy nam na przytulnej sypialni czy też wolimy chłodną aurę.

Łóżka metalowe są wyjątkowo wytrzymałe

Nie bez przyczyny miejscami, gdzie wykorzystuje się łóżka metalowe są szpitale, obiekty wojskowe czy akademiki. We wszystkich tych miejscach istotnym parametrem jest wytrzymałość łóżka.

Dzięki temu, że rama mebla wykonana jest ze stali nie ma ryzyka jego zapadnięcia się w trakcie użytkowania. Jej wysoka stabilność pozwala na wykonanie łóżek podwójnych bez dodatkowych podpór. Łóżka metalowe są znacznie odporniejsze na odkształcenia. Wyobraźmy sobie, że np. przesuwając stolik nocny uderzymy nim w ramę łóżka. W wypadku łóżka tapicerowanego może dojść do otarcia lub nawet rozdarcia materiału. Przy łóżku metalowym – nic się nie dzieje.

Co istotne – rama łóżka nie skrzypi podczas snu, dlatego nie ma ryzyka, że hałas wytrąci nas ze snu. Pozornie lekkie i delikatne metalowe łóżka są wręcz stworzone do znoszenia dużych obciążeń.

Prosty montaż

Wybierając łóżko warto pamiętać, że otrzymamy je w postaci elementów do złożenia. W wypadku łóżek metalowych jest to bardzo proste zadanie. Zaawansowane narzędzia czy zmysł majsterkowicza nie będzie nam potrzebny, aby cieszyć się gotowym meblem.

Łóżka metalowe Camfero

Łóżko metalowe Amanda Camfero idealnie nadawać się będzie do sypialni inspirowanych stylem romantycznym. Zarówno zagłówek, jak i zanóżek są lekko odchylone na zewnątrz. Delikatne, miękkie linie, tworzące zarys mebla stwarzają miła dla oka bryłę. Dodatkowo oba wspomniane wcześniej elementy, subtelnie ozdobiono. Pręcikom, umieszczonym pośrodku, nadano kształt kropli. W górnej część zanóżka i zagłówka umieszczono dekorację w postaci finezyjnego elementu. Kształtem przypomina on kielich kwiatu, który po bokach oplatają delikatne łodygi. Przedstawione na zdjęciu łózko jest w kolorze białym. Barwę mebla można wybrać spośród oferowanej palety 16 kolorów. Dzięki temu możliwe jest stworzenie łóżka idealnie pasującego do sypialni.

Łóżko metalowe Blanca Camfero to model łączący geometryczną bryłę z subtelnymi zdobieniami. Zagłówek i zanóżek zdobią te same delikatne pręciki tworzące delikatną drabinkę. Na jej górze, pośrodku umieszczono finezyjną dekorację. Jej forma nawiązuje do stylistyki florystycznej. Boki, domykające zagłówek i zanóżek są lekko wygięte, tworząc miłą dla oka linię. Szczyty ram zakończone są niewielkimi kulkami, co uzupełnia charakter tego modelu. Na naszym zdjęciu prezentujemy łóżko w kolorze czarnym. Barwa łóżka podlega modyfikacji – dysponujemy paletą 16 kolorów, tak aby możliwe było jego dopasowanie do wnętrza.

Łóżko metalowe Cama Camfero to jeden z naszych najbardziej dekoracyjnych modeli. Doskonale sprawdzi się w sypialniach o romantycznym, wręcz buduarowym charakterze. Zagłówek i zanóżek bogato zdobią elementy dekoracyjne o miękkich liniach. Przypominają swoim kształtem sztukaterie o nieco abstrakcyjnej strukturze. Detale płynnie przechodzą z jednego w drugi, łącząc się w miłą dla oka całość. Górne, zamykające ramę drążki również mają opływowy, zaokrąglony kształt. Zakończenia ram zostały zwieńczone drobnymi kulkami, które powtórzono również w środkowej części zanóżka i zagłówka. Pomimo wielości ozdobnych detali całość nie przytłacza i sprawia wrażenie lekkości. Model zaprezentowany na łóżku został wykonany w kolorze czarnym. Jego barwę można zmienić, wybierając ją spośród oferowanych 16 barw. Dzięki temu dostosowanie łóżka do indywidualnych preferencji jest niezwykle proste.

Łóżko metalowe Carmen Camfero spodoba się tym z was, którzy szukają subtelności i elegancji. Łóżko zwraca uwagę lekkością, uzyskaną dzięki zastosowaniu dekoracji o miękkich, delikatnych liniach. Zagłówek i zanóżek ozdobione są tą samą dekoracją. Tworzą ją, przypominające, gdzieniegdzie poskręcane, gałązki, elementy. Motyw florystyczny pozwoli stworzyć w sypialni swoistą oazę do wieczornego wypoczynku. Szczyty ram zostały zakończone drobnymi kulkami, co dopełnia finezyjny charakter tego modelu. Na prezentowanym zdjęciu łóżko jest w kolorze czarnym. Barwa łóżka może zostać zmieniona na jedną z 16 dostępnych – tak, aby wybrany mebel najlepiej pasował do wnętrza.Łóżko Blanca Camfero

Łóżko metalowe Cava Camfero to model, który podbije serca miłośników antyków. Jeśli szukacie łóżka, które będzie pasowało do stylowych, wiekowych mebli warto zwrócić uwagę na tę propozycję. Z pewnością tym elementem, który przykuwa wzrok jest tapicerowany zagłówek. Jego kształt przywodzi na myśl solidne, skórzane kanapy. Efekt ten wzmacniają niewielkie guziki,którymi ozdobiona jest ta część łóżka. Linia, zamykająca zagłówek, jest łukowata i lekko zagięta ku środkowi. Na jego górze umieszczono dekorację w postaci subtelnej, obłej w kształcie dekoracji. Zanóżek, swoja formą, powtarza łukowaty kształt zagłówka. Jego ozdobą jest, umieszczona wewnątrz delikatna wygięta linia, zwieńczona finezyjnym ślimakiem. Na naszym zdjęciu prezentujemy łóżko w kolorze czarnym. Barwa łózka podlega modyfikacji – dysponujemy paletą 16 kolorów, tak aby możliwe było jego dopasowanie do wnętrza.

Łóżko metalowe Coda Camfero doskonale sprawdzi się w eleganckiej sypialni w stylu klasycznym. Atutem tego modelu jest przede wszystkim doskonałe wyważenie elementów dekoracyjnych. Owszem- łóżko to nie należy do nurtu minimalistycznych, jednak nie przytłacza ono ilością zdobień. Tapicerowany zagłówek nadaje łóżku przytulny i zarazem praktyczny charakter – nasze plecy mają wygodną podporę podczas siedzenia. Dekoracja, umieszczona w górnej części zarówno zanóżka, jak i zagłówka to przyjemna dla oka miękkie linie, przypominające pętelki. Zakończenia prętów tych elementów łóżka stanowią niewielkie kulki. Łóżko na zdjęciu jest w kolorze czarnym, jednak do dyspozycji jest 16 barw, spośród których można wybrać tę najlepiej pasującą do sypialni.

Łóżko metalowe Contra Camfero to zgrabne połączenie tapicerowanego zagłówka z metalową ramą . Warto zauważyć, że tapicerowanie części, na której opieramy głowę znacznie zwiększa komfort. Wystarczy pomyśleć o wieczornej lekturze – miękkie podparcie w postaci pluszowego zagłówka stanowi wspaniałe podparcie dla naszych placów. Dodatkowo, zastosowane pikowanie sprawia, że dość surowa reszta mebla, zyskuje na stronie estetycznej. Na zdjęciu przedstawiono model w kolorze czarnym. W celu dopasowania do indywidualnych preferencji, parametr ten podlega modyfikacji. Łóżka dostępne są w 16 podstawowych barwach.

Łóżko metalowe Eryka Camfero z pewnością docenią miłośnicy geometrii i harmonii. Ten model doskonale sprawdzi się w klasycznej, eleganckiej sypialni. Metalowy zagłówek ozdabiają trzy romby. Ich połączenie, tworzące symetryczny wzór, wprowadza do wnętrza poczucie porządku i spokoju. Na zanóżku powtórzono wspomnianą wyżej figurę geometryczną, jednak umieszczono ją tylko pośrodku tej części łóżka. Pozwoliło to uniknąć wrażenia przesady. Prezentowany model jest w kolorze czarnym. Parametr ten, w celu dopasowania do indywidualnych preferencji, podlega zmianie. Łóżka dostępne są w 16 podstawowych barwach.

Łóżko metalowe Nela Camfero spodoba się tym ,którzy cenią prostotę w eleganckim wydaniu. Zarówno zanóżek, jak i zagłówek zostały ozdobione cienkimi pręcikami, tworzącymi rodzaj drabinki. Każdy z nich zakończony jest delikatną kulką. Element ten powtórzony jest również na zwieńczeniach boków ramy łóżka. Całość tworzy wrażenie lekkości a subtelne zdobienia doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzu klasycznym, jak i minimalistycznym. Na prezentowanym zdjęciu łóżko ma kolor biały. W celu dopasowania do indywidualnych preferencji, parametr ten podlega modyfikacji. Łóżka dostępne są w 16 podstawowych barwach.

Łóżko metalowe Nuta Camfero łączy sobie trwałość i lekkość metalowej ramy z wygodą i komfortem tapicerowanego zagłówka. Oba elementy łączy motyw dekoracyjny. Wzór jodełki, zastosowany w formie ażuru na zanóżku, powtórzono w formie pikowania na obiciu zagłówka. Dzięki temu charakter łóżka został ocieplony i nie mamy wrażenia chłodnej aury, która często towarzyszy sypialniom z łóżkiem z metalu. Na zdjęciu przedstawiono model w kolorze złotym . Parametr ten, w celu dopasowania do indywidualnych preferencji, podlega modyfikacji. Łóżka dostępne są w 16 podstawowych barwach.

Łóżko metalowe Pola Camfero spodoba się osobom ceniącym elegancję ze szczyptą subtelności. Metalowe boki są delikatnie wygięte, dzięki czemu bryła mebla ma łagodny, przyjemny dla oka kształt. Sprawia to, że wnętrze zyskuje przytulny charakter. Pręciki na zagłówku i zanóżku są niezwykle delikatne i dodają lekkości łóżku. Uwagę zwracają zdobienia. Pośrodku zagłówka i zanóżka znajdują się pętelki a sam element wykańczający oba elementy jest lekko wygięty. Na naszym zdjęciu prezentujemy łóżko w kolorze czarnym. Do waszej dyspozycji jest bogata paleta 16 barw, spośród których możecie wybrać tę, która najlepiej dopasuje się do sypialni.

Łóżko metalowe Reya Camfero pozwala na połączenie komfortu i praktyczności tapicerowanego zagłówka z lekkością i trwałością metalowej ramy. Warto zauważyć doskonałe wyważenie elementów dekoracyjnych i minimalizmu. Obicie zagłówka, dzięki zastosowanemu pikowaniu, wygląda jak splot włókien w tkaninie. Dodaje to charakteru sypialni, jednocześnie sprawiając, że nasze plecy mają wygodne podparcie. Geometryczna, pozbawiona zdobień rama, stanowi doskonałe tło. Prezentowany przez nas model jest w kolorze czarnym. Parametr ten, w celu dopasowania do indywidualnych preferencji, podlega modyfikacji. Łóżka dostępne są w 16 podstawowych barwach.

Łóżko metalowe Yolo Camfero przypadnie do gustu osobom szukających niebanalnego designu. Metalowa rama jest bardzo prosta. Tworzy geometryczną, pozbawioną zdobień bryłę. Oryginalność tkwi w zagłówku. Tworzą go połączone ze sobą, wąskie wałeczki. Materiał, z którego je wykonano, przypomina filc. W ten sposób ocieplono charakter mebla a wnętrze, w którym będzie on stał – zyska rys przytulności. Na naszym zdjęciu przedstawiono model w kolorze czarnym. Barwa łóżka może zostać zmieniona na jedną z 16 dostępnych – tak, aby wybrany mebel najlepiej pasował do wnętrza.