Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Magniflex

Magniflex – Włoska firma działająca od 60 lat skupiająca swoją działalność na zdrowym śnie. Magniflex dostarcza swoje materace na liczne rynki, zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dziennie produkuje ona około 10000 świetnej jakości materacy. Wkłada wiele pracy, aby ich produkty przyczyniły się do ochrony środowiska. Ich produkty tworzone są przy użyciu naturalnych materiałów i całkowicie pozbawionych jakichkolwiek szkodliwych substancji.

 

Wyświetlanie 1–12 z 32 wynikówMagniflex – Światowy  lider w dziedzinie zdrowego snu

Firma Magniflex buduje swoją jakość przez 60 lat i w tym czasie zdobyła znaczącą pozycję w dziedzinie zdrowego snu. 

Eksportuje na 100 rynków światowych

Firma dostarcza szeroką gamę produktów na liczne rynki, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Włoskie materace Magniflex spełniają wysokie wymagania klientów różnych kultur i potrzeb, z jednym wspólnym celem: zapewnienie dobrego samopoczucia, relaksu i najwyższej jakości wypoczynku.

Dynamicznie rozwijająca się firma

Właściciel marki Magniflex, firma Alessanderx, został uznany za jedną z 500 najdynamiczniej rozwijających się firm w Europie dzięki ciągłym innowacjom i działaniom na 100 różnych rynkach krajowych, gdzie prezentuje się nie tylko na wystawach i targach, ale także poprzez ekskluzywne salony w głównych światowych metropoliach.

Magniflex dba o ochronę środowiska

Ochrona środowiska ma zasadnicze znaczenie dla dobrobytu człowieka i musi być poparta ustalonymi standardami procesów produkcyjnych. Gwarantujemy, że przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby zapewnić poprawę jakości środowiska i nieustannie opracowujemy nowe rozwiązania, nowe systemy i dobór materiałów ze źródeł naturalnych, całkowicie pozbawionych jakichkolwiek szkodliwych substancji.

Certyfikaty

 

 – MADE IN ITALY
– ACA
– ISO
– OEKO TEX
– GOTS
– Certyfikat zgodności CE
– Medical Device Class 1
– ISO 9001
 

 

Produkty wykonane z naturalnych materiałów

Magniflex, aby dbać o środowisko używa do swoich produktów naturalnych materiałów.

Jedwab należy do najlepszych i najtrwalszych włókien naturalnych. Ma dużą wytrzymałość mechaniczną i elastyczność, a mimo to pozostaje miękki i przyjemny w dotyku. Jedwab to jedna z najpopularniejszych tkanin na świecie, ponieważ ma doskonałe właściwości termoaktywne. Ogrzewa w zimie i przyjemnie chłodzi latem.  
Wiskoza to naturalna, delikatna tkanina z oczyszczonej celulozy, przyjemna w dotyku. Doskonale odprowadza i odparowuje wilgoć, dzięki czemu materac jest higieniczny i oddycha.  
Wełna owcza ma doskonałe właściwości termoaktywne, fantastyczną przewiewność i zdolność do doskonałej absorpcji nadmiaru wilgoci. Dzięki temu pozostawia skórę suchą i utrzymuje stałą temperaturę ciała podczas odpoczynku.  

 

 

 

Zobacz także ofertę naszych sklepów lokalnych: