Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
[ivory-search id="16775" title="Default Search Form"]
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie

Materac TEMPUR Hybrid Luxe 30 CoolTouch

(2 opinie klienta)
Wyczyść

Materac TEMPUR Hybrid Luxe 30 CoolTouch można opisać krótko – idealne podparcie i szybkość reakcji. Materac należący do kolekcji TEMPUR® to połączenie zaawansowanego materiału TEMPUR® oraz czułych mikro sprężyn PrecisionTM, dający niesamowity komfort. 

Zawsze darmowa dostawa

Szybka wysyłka Dostępne formy dostawy: kurier (DPD, DHL, Inpost), transport własny, (możliwość wniesienia, montażu i utylizacji), odbiór osobisty w salonie

Negocjuj cenę Kup na raty 0%
Bezpieczna dostawaDarmowa dostawaGwarancja 10 lat30 dni na zwrotKarta Dużej Rodziny

TEMPUR Hybrid Luxe 30 CoolTouch łączy w sobie wszystkie kluczowe technologie, które czynią sen na nim niezwykle komfortowym.

 

Tempur Hybrid Luxe na łozku box

Wierzchnią warstwę materaca stanowi zaawansowany materiał TEMPUR®, który dopasowując się do ciała nie stwarza punktów nacisku, dzięki czemu każda noc może przynieść Ci odpoczynek i regenerację. Materiał ten jest również materiałem absorbującym drgania który sprawia, że nie czujesz absolutnie żadnego ruchu partnera

tempur hybrid luxe 30 właściwości

Materac Hybrid Elite tworzą:

 • – 4 cm zaawansowanego materiału TEMPUR®
  – 3 cm materiału TEMPUR® Dynamic Support
  – 10 cm mikro sprężyn Precision™
 • – 10 cm mikro sprężyn Precision™
  – 3 cm materiału DuraBase

Całkowita wysokość materaca 30 cm.

Tempur CoolTouch

Kolejną warstwą jest materiał TEMPUR Dynamic Support, który współpracując z materiałem TEMPUR® idealnie podpiera Twoje ciało. Dzięki temu możesz łatwiej poruszać się na materacu.

Istotną rolę w materacu pełnią mikro sprężyny Precistion, tworzące dwie 10 cm warstwy. Są to gięte na zimno sprężyny kieszeniowe dające solidne podparcie podczas snu. W połączeniu z materiałem TEMPUR® zapewniają indywidualne dopasowanie, oraz szybką reakcję na ruch.

Dopełnienie materaca stanowi warstwa materiału DuraBase. Warstwa ta pełni funkcję warstwy podstawowej, która współpracuje z warstwami powyżej dla zapewnienia komfortu i podparcia, oraz dłuższej żywotności materaca.

 

 

Technologia CoolTouch Hybrid Luxe

pokrowiec hybrid luxe 30Materac Hybrid Luxe CoolTouch ubrany jest w innowacyjny pokrowiec QuickRefresh – Stylowy pokrowiec o geometrycznym wzorze można łatwo odpiąć od materaca i wyprać, by zapewnić sobie świeżość podczas snu. Na jeszcze większy komfort Twojego snu wpływa technologia CoolTouchMateriał, z którego wykonany jest pokrowiec jest chodny w dotyku, dzięki czemu pomoże Ci odprowadzić nadmiar ciepła i wyregulować temperaturę Twojego snu.

Zastosowane technologie:
Mikro sprężyny Precision – gięte na zimno sprężyny kieszeniowe dają podparcie podczas snu. W połączeniu z materiałem TEMPUR zapewniają indywidualne dopasowanie oraz szybką reakcję na ruch.
Zaawansowany materiał TEMPUR – dopasowując się do ciała nie stwarza punktów nacisku, dzięki czemu każda noc może przynieść Ci odpoczynek i regenerację. Materiał absorbujący drgania uwolni Cię również od ruchu partnera.
Pokrowiec QuickRefresh – nasz stylowy pokrowiec o geometrycznym wzorze można łatwo odpiąć od materaca i wyprać, by zapewnić sobie świeżość podczas snu.
tempur hybrid komplet

Co zapewniają materace TEMPUR®?

– precyzyjnie dopasowane podparcie
– redukcję nacisku i mniej przewracania się z boku na bok
– brak przenoszenia drgań,  niezakłócony sen dwóch osób
– długotrwałe, równomierne podparcie
– łatwość użytkowania – bez potrzeby odwracania materaców
– niewyobrażalny komfort snu

Specyfikacja materaca

 • – zaawansowany materiał TEMPUR®, który dopasowując się do ciała nie stwarza punktów nacisku, dzięki czemu każda noc może przynieść Ci odpoczynek i regenerację.
 • – materiał redukujący drgania uwolni Cię od ruchów partnera
 • – wysokość 30 cm
 • – mikro sprężyny Precision™ gięte na zimno sprężyny kieszeniowe dają podparcie podczas snu
 • – elastyczna podstawa daje poczucie tradycyjnej sprężystości, w połączeniu z materiałem TEMPUR® zapewniają indywidualne dopasowane oraz szybką reakcję na ruch
 • – technologia CoolTouch™ – chłodny w dotyku materiał pomoże Ci odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia komfortu podczas snu (tylko w modelach Luxe)
 • – pokrowiec QuickRefresh® można łatwo zdjąć i uprać w temperaturze 60°C
 • – materac może być używany na regulowanym stelażu
 • – 10 lat pełnej gwarancji

Masz wątpliwości przed zakupem? Sprawdź opinię  użytkowników lub uzyskaj informację od naszych ekspertów.

 

 

Wybierz rozmiar

80/200, 90/200, 100/200, 120/200, 140/200, 160/200, 180/200, 200/200, 200/220

Wypełnienie

materiał DuraBaseTM, materiał TEMPUR® Dynamic Support, mikro sprężyny PrecisionTM, zaawansowany materiał TEMPUR®

Wysokość

30 cm

Twardość

materace miękkie

Pokrowiec

pokrowiec QuickRefreshTM

Gwarancja

10 lat

Antyalergiczny

tak

Zamek rozdzielczy

tak

Materace TEMPUR

Materace TEMPUR występują w 4 kolekcjach: Hybrid, Original, Cloud, Sensation.

Cechą charakterystyczną stosowanego wysokoelastycznego materiału TEMPUR jest doskonała redukcja nacisku i drgań. Materiał stworzony jest z niezliczonej ilości komórek o kulistym kształcie. Pod wpływem temperatury ciała komórki są w stanie zmienić swoją pozycję i dopasować swoje zagęszczenie do wymagań nacisku ciała. Tam, gdzie ciało wywiera mocniejszy nacisk na materac, temperatura wzrasta i dzięki temu materiał mięknie, w miejscach, gdzie ten nacisk jest słabszy, materac staje się twardszy. Dzięki temu ciało zawsze podparte jest zgodnie z potrzebami wynikającymi z anatomii kręgosłupa, a właściwe podtrzymywanie osi kręgosłupa pozwala mięśniom rozluźnić się i zrelaksować.

Kolekcja TEMPUR Hybrid

Kolekcja Hybrid to połączenie aż trzech rodzajów materiału TEMPUR i mikro sprężyn. Stąd też nazwa – materace hybrydowe. Zaawansowany materiał TEMPUR reaguje na sygnały z ciała osoby śpiącej, wysyłane przy pomocy temperatury. We wskazanych przez ciepłotę ciała miejscach, materac twardnieje lub mięknie, zapewniając odpowiednie podparcie. Kolejna warstwa to Dynamic Support odpowiedzialna za redukcję drgań. Dzięki tej warstwie snu nie zakłócają ruchy partnera, przekręcającego się drugi bok czy wstającego nocą. Następna warstwa to sprężyny Precision™, które błyskawicznie reagują na każdy ruch śpiącego, dzięki czemu wspomagają pracę wierzchnich warstw i sprawiają, że zarówno podparcie ciała, jak i niewyczuwanie drgań są bacznie kontrolowane. Spód materaca tworzy materiał DuraBase stanowiący bazę dla wyższych warstw i wspierający ich pracę. W zależności od rodzaju materaca każda z warstw posiada inną grubość, dzięki czemu można materac dopasować do indywidualnych preferencji. Wszystkie materace z kolekcji Hybrid ubrane są w eleganckie pokrowce, które po zdjęciu można wyprać w domowych warunkach.

Kolekcja TEMPUR Oryginal

Kolekcja Oryginal to asortyment oparty na pierwotnej idei materiału TEMPUR. Materace wypełnione są trzema warstwami materiału TEMPUR, komfortową, wspierającą i bazową DuraBase. Każda z warstw, w zależności od rodzaju materaca, prezentuje inną grubość, dzięki czemu każdy materac z kolekcji Oryginal zapewnia inny rodzaj komfortu. Osoba śpiąca nie czuje potrzeby zmian pozycji, gdyż redukcja nacisku sprawia, iż krew krąży w całym ciele równomiernie, a tym samym nie wywołuje odrętwień. Idealne podparcie kręgosłupa pozwala mięśniom rozluźnić się i w pełni odpocząć. Pokrowce materaców Oryginal to pokrowce współpracujące z materiałem TEMPUR i wspomagające jego pracę. Każdy z nich nadaje się do spania w warunkach domowych, dzięki czemu sen jest nie tylko komfortowy, ale też wysoce higieniczny.

Kolekcja TEMPUR Cloud

Materace z kolekcji Cloud zapewniają sen miękki i przyjemny niczym sen w chmurach. Materace Cloud wypełnione są trzema wersjami materiału TEMPUR. Extra Soft to warstwa zapewniająca fantastyczne wrażenie snu w miękkiej chmurze. Kolejna warstwa to warstwa wspierająca, a trzeci rodzaj materiału to Durabase, odpowiedzialny za właściwe podparcie przy jednoczesnym poczuciu niebiańskiej miękkości pierwszej warstwy. Sen na materacu Cloud to sen zarówno zdrowy, gdyż materac profesjonalnie dba o właściwe podparcie ciała, jak i nieziemsko przyjemny i wyjątkowo relaksujący. Wszystkie materace z kolekcji Cloud posiadają zdejmowalne pokrowce, które można prać w warunkach domowych. Pokrowce wzbogacane są o technologię CoolTouch, dzięki której materiał jest chłodny i doskonale odprowadza wilgoć, a ciało się nie przegrzewa.

Kolekcja TEMPUR Sensation

Kolekcja Sensation stworzona została z unikalnych połączeń materiałów TEMPUR. Każdy z materaców w tej serii składa się z czterech warstw, z których wszystkie oddziałują na siebie, a razem tworzą materac zapewniający nieprzeciętny komfort snu. Materace są doskonale dopasowane do ciała, przyjemnie miękkie, a profesjonalne połączenie materiałów zapewnia ten rodzaj miękkości, który nie przeszkadza w zmianach pozycji snu, wstawaniu czy siedzeniu na łóżku. Reagujący na temperaturę ciała materiał TEMPUR jest gwarancją precyzyjnego podparcia ciała, a co za tym idzie doskonałego odpoczynku i relaksu. Innowacyjne pokrowce materaców z kolekcji Sensation prezentują niecodzienny nowoczesny design oraz nadają się do prania w warunkach domowych.

Materace TEMPUR dostępne w naszym sklepie internetowym i salonach firmowych SENPO, to materace pochodzące z czterech kolekcji – Hybrid, Original, Cloud, Sensation, z których każda zapewnia inny komfort snu i dostosowana jest do spełnienia innych potrzeb.

Inne rozmiary

standardowe i niestandardowe materaców Tempur


Standardowe
:
Original Breeze 22 80x200x22
Original Breeze 22 90x200x22
Original Breeze 22 100x200x22
Original Breeze 22 120x200x22
Original Breeze 22 140x200x22
Original Breeze 22 160x200x22
Original Breeze 22 180x200x22
Original Breeze 22 200x200x22
Original Breeze 27 80x200x27
Original Breeze 27 90x200x27
Original Breeze 27 100x200x27
Original Breeze 27 120x200x27
Original Breeze 27 140x200x27
Original Breeze 27 160x200x27
Original Breeze 27 180x200x27
Original Breeze 27 200x200x27
Sensation Breeze 22 80x200x22
Sensation Breeze 22 90x200x22
Sensation Breeze 22 100x200x22
Sensation Breeze 22 120x200x22
Sensation Breeze 22 140x200x22
Sensation Breeze 22 160x200x22
Sensation Breeze 22 180x200x22
Sensation Breeze 22 200x200x22
Sensation Breeze 27 80x200x27
Sensation Breeze 27 90x200x27
Sensation Breeze 27 100x200x27
Sensation Breeze 27 120x200x27
Sensation Breeze 27 140x200x27
Sensation Breeze 27 160x200x27
Sensation Breeze 27 180x200x27
Sensation Breeze 27 200x200x27
Cloud Supreme 21 80x200x21
Cloud Supreme 21 90x200x21
Cloud Supreme 21 100x200x21
Cloud Supreme 21 120x200x21
Cloud Supreme 21 140x200x21
Cloud Supreme 21 160x200x21
Cloud Supreme 21 180x200x21
Cloud Supreme 21 200x200x21
Sensation Supreme 21 80x200x21
Sensation Supreme 21 90x200x21
Sensation Supreme 21 100x200x21
Sensation Supreme 21 120x200x21
Sensation Supreme 21 140x200x21
Sensation Supreme 21 160x200x21
Sensation Supreme 21 180x200x21
Sensation Supreme 21 200x200x21
Cloud Elite 25 80x200x25
Cloud Elite 25 90x200x25
Cloud Elite 25 100x200x25
Cloud Elite 25 120x200x25
Cloud Elite 25 140x200x25
Cloud Elite 25 160x200x25
Cloud Elite 25 180x200x25
Cloud Elite 25 200x200x25
Sensation Elite 25 80x200x25
Sensation Elite 25 90x200x25
Sensation Elite 25 100x200x25
Sensation Elite 25 120x200x25
Sensation Elite 25 140x200x25
Sensation Elite 25 160x200x25
Sensation Elite 25 180x200x25
Sensation Elite 25 200x200x25
Cloud Luxe 30 CoolTouch 80x200x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 90x200x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 100x200x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 120x200x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 140x200x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 160x200x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 180x200x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 200x200x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 80x200x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 90x200x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 100x200x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 120x200x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 140x200x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 160x200x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 180x200x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 200x200x30
Hybrid Elite 25 80x200x25
Hybrid Elite 25 90x200x25
Hybrid Elite 25 100x200x25
Hybrid Elite 25 120x200x25
Hybrid Elite 25 140x200x25
Hybrid Elite 25 160x200x25
Hybrid Elite 25 180x200x25
Hybrid Elite 25 200x200x25
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 80x200x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 90x200x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 100x200x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 120x200x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 140x200x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 160x200x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 180x200x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 200x200x30
Original Supreme 21 80x200x21
Original Supreme 21 90x200x21
Original Supreme 21 100x200x21
Original Supreme 21 120x200x21
Original Supreme 21 140x200x21
Original Supreme 21 160x200x21
Original Supreme 21 180x200x21
Original Supreme 21 200x200x21
Original Elite 25 80x200x25
Original Elite 25 90x200x25
Original Elite 25 100x200x25
Original Elite 25 120x200x25
Original Elite 25 140x200x25
Original Elite 25 160x200x25
Original Elite 25 180x200x25
Original Elite 25 200x200x25
Original Luxe 30 CoolTouch 80x200x30
Original Luxe 30 CoolTouch 90x200x30
Original Luxe 30 CoolTouch 100x200x30
Original Luxe 30 CoolTouch 120x200x30
Original Luxe 30 CoolTouch 140x200x30
Original Luxe 30 CoolTouch 160x200x30
Original Luxe 30 CoolTouch 180x200x30
Original Luxe 30 CoolTouch 200x200x30
Original Breeze 22 80x210x22
Original Breeze 22 90x210x22
Original Breeze 22 90x220x22
Original Breeze 22 100x220x22
Original Breeze 22 120x220x22
Original Breeze 22 140x210x22
Original Breeze 22 160x210x22
Original Breeze 22 180x210x22
Original Breeze 22 180x220x22
Original Breeze 22 200x220x22
Original Breeze 27 80x210x27
Original Breeze 27 90x210x27
Original Breeze 27 90x220x27
Original Breeze 27 100x220x27
Original Breeze 27 120x220x27
Original Breeze 27 140x210x27
Original Breeze 27 160x210x27
Original Breeze 27 180x210x27
Original Breeze 27 180x220x27
Original Breeze 27 200x220x27
Sensation Breeze 22 80x210x22
Sensation Breeze 22 90x210x22
Sensation Breeze 22 90x220x22
Sensation Breeze 22 100x220x22
Sensation Breeze 22 120x220x22
Sensation Breeze 22 140x210x22
Sensation Breeze 22 160x210x22
Sensation Breeze 22 180x210x22
Sensation Breeze 22 180x220x22
Sensation Breeze 22 200x220x22
Sensation Breeze 27 80x210x27
Sensation Breeze 27 90x210x27
Sensation Breeze 27 90x220x27
Sensation Breeze 27 100x220x27
Sensation Breeze 27 120x220x27
Sensation Breeze 27 140x210x27
Sensation Breeze 27 160x210x27
Sensation Breeze 27 180x210x27
Sensation Breeze 27 180x220x27
Sensation Breeze 27 200x220x27
Cloud Supreme 21 80x210x21
Cloud Supreme 21 90x210x21
Cloud Supreme 21 90x220x21
Cloud Supreme 21 100x210x21
Cloud Supreme 21 100x220x21
Cloud Supreme 21 120x210x21
Cloud Supreme 21 120x220x21
Cloud Supreme 21 140x210x21
Cloud Supreme 21 140x220x21
Cloud Supreme 21 160x210x21
Cloud Supreme 21 160x220x21
Cloud Supreme 21 180x210x21
Cloud Supreme 21 180x220x21
Cloud Supreme 21 200x210x21
Cloud Supreme 21 200x220x21
Sensation Supreme 21 80x210x21
Sensation Supreme 21 90x210x21
Sensation Supreme 21 90x220x21
Sensation Supreme 21 100x210x21
Sensation Supreme 21 100x220x21
Sensation Supreme 21 120x210x21
Sensation Supreme 21 120x220x21
Sensation Supreme 21 140x210x21
Sensation Supreme 21 140x220x21
Sensation Supreme 21 160x210x21
Sensation Supreme 21 160x220x21
Sensation Supreme 21 180x210x21
Sensation Supreme 21 180x220x21
Sensation Supreme 21 200x210x21
Sensation Supreme 21 200x220x21
Cloud Elite 25 80x210x25
Cloud Elite 25 90x210x25
Cloud Elite 25 90x220x25
Cloud Elite 25 100x210x25
Cloud Elite 25 100x220x25
Cloud Elite 25 120x210x25
Cloud Elite 25 120x220x25
Cloud Elite 25 140x210x25
Cloud Elite 25 140x220x25
Cloud Elite 25 160x210x25
Cloud Elite 25 160x220x25
Cloud Elite 25 180x210x25
Cloud Elite 25 180x220x25
Cloud Elite 25 200x210x25
Cloud Elite 25 200x220x25
Sensation Elite 25 80x210x25
Sensation Elite 25 90x210x25
Sensation Elite 25 90x220x25
Sensation Elite 25 100x210x25
Sensation Elite 25 100x220x25
Sensation Elite 25 120x210x25
Sensation Elite 25 120x220x25
Sensation Elite 25 140x210x25
Sensation Elite 25 140x220x25
Sensation Elite 25 160x210x25
Sensation Elite 25 160x220x25
Sensation Elite 25 180x210x25
Sensation Elite 25 180x220x25
Sensation Elite 25 200x210x25
Sensation Elite 25 200x220x25
Cloud Luxe 30 CoolTouch 80x210x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 90x210x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 90x220x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 100x210x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 100x220x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 120x210x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 120x220x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 140x210x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 140x220x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 160x210x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 160x220x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 180x210x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 180x220x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 200x210x30
Cloud Luxe 30 CoolTouch 200x220x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 80x210x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 90x210x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 90x220x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 100x210x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 100x220x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 120x210x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 120x220x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 140x210x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 140x220x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 160x210x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 160x220x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 180x210x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 180x220x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 200x210x30
Sensation Luxe 30 CoolTouch 200x220x30
Hybrid Elite 25 90x210x25
Hybrid Elite 25 100x210x25
Hybrid Elite 25 100x220x25
Hybrid Elite 25 160x210x25
Hybrid Elite 25 160x220x25
Hybrid Elite 25 180x210x25
Hybrid Elite 25 180x220x25
Hybrid Elite 25 200x210x25
Hybrid Elite 25 200x220x25
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 80x210x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 90x210x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 100x210x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 100x220x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 160x210x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 160x220x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 180x210x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 180x220x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 200x210x30
Hybrid Luxe 30 CoolTouch 200x220x30
Original Supreme 21 80x210x21
Original Supreme 21 90x210x21
Original Supreme 21 90x220x21
Original Supreme 21 100x210x21
Original Supreme 21 100x220x21
Original Supreme 21 120x210x21
Original Supreme 21 120x220x21
Original Supreme 21 140x210x21
Original Supreme 21 140x220x21
Original Supreme 21 160x210x21
Original Supreme 21 160x220x21
Original Supreme 21 180x210x21
Original Supreme 21 180x220x21
Original Supreme 21 200x210x21
Original Supreme 21 200x220x21
Original Elite 25 80x210x25
Original Elite 25 90x210x25
Original Elite 25 90x220x25
Original Elite 25 100x210x25
Original Elite 25 100x220x25
Original Elite 25 120x210x25
Original Elite 25 120x220x25
Original Elite 25 140x210x25
Original Elite 25 140x220x25
Original Elite 25 160x210x25
Original Elite 25 160x220x25
Original Elite 25 180x210x25
Original Elite 25 180x220x25
Original Elite 25 200x210x25
Original Elite 25 200x220x25
Original Luxe 30 CoolTouch 80x210x30
Original Luxe 30 CoolTouch 90x210x30
Original Luxe 30 CoolTouch 90x220x30
Original Luxe 30 CoolTouch 100x210x30
Original Luxe 30 CoolTouch 100x220x30
Original Luxe 30 CoolTouch 120x210x30
Original Luxe 30 CoolTouch 120x220x30
Original Luxe 30 CoolTouch 140x210x30
Original Luxe 30 CoolTouch 140x220x30
Original Luxe 30 CoolTouch 160x210x30
Original Luxe 30 CoolTouch 160x220x30
Original Luxe 30 CoolTouch 180x210x30
Original Luxe 30 CoolTouch 180x220x30
Original Luxe 30 CoolTouch 200x210x30
Original Luxe 30 CoolTouch 200x220x30

 

Niestandardowe:
Poszukiwanego rozmiaru nie ma na liście? Jesteśmy w stanie wykonać większość rozmiarów materaca Tempur na zamówienie klienta.

Termin realizacji rozmiarów niestandardowych wynosi 8-10 tydodni.

Wykonamy dla Państwa prawie każdy rozmiar niestandardowy materaca. W celu uzyskania dodatkowych informacji i cennika Tempur prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jeśli chciałbyś, abyśmy sporządzili wycenę materaca na podstawie Twoich preferencji, albo wykonali materac w rozmiarze niestandardowym,  napisz do nas korzystając z poniższego formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Test 365 nocy

wypróbuj materac przed zakupem

Kup i przetestuj materac z Tempur, jeśli nie będzie spełniał oczekiwań, wymień go na inny model w ciągu 365 dni.

tempur 365 promocjaModele materaców TEMPUR® dostępne w akcji Test 365 nocy:
1. Materace TEMPUR® Original Supreme, Elite i Luxe, Original 19, Original Breeze 22, 27.
2. Materace TEMPUR® Cloud Supreme, Elite i Luxe.
3. Materace TEMPUR® Sensation Supreme, Elite i Luxe, Sensation Breeze 22, 27.
4. Materace TEMPUR® Hybrid Supreme, Elite, Luxe.

Akcja nie obejmuje materaców zakupionych w ramach jakiejkolwiek promocji lub oferty specjalnej Tempur Sealy Polska.

Sprawdź szczegóły promocji:
Test 365 nocy – regulamin Tempur

2 opinie dla Materac TEMPUR Hybrid Luxe 30 CoolTouch


» przeczytaj wszystkie opinie
 1. Karolka

  maż kupił mi go z okazji świat, bardzo się ucieszyłam, bo jest mega wygodny, ale jak zobaczyłam cenę to stwierdziłam, że no bardzo hojny był ten Mikołaj… no ale jest bardzo dobry to najwazniejsze

 2. Zadowolony

  Szybka realizacja zamówienia, perfekcyjnie dopasowany, materac ekstra, polecam

Dodaj opinię

Inni klienci zainteresowali się również...