Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace kieszeniowe 120x200

Dla tych, którzy cenią sobie najwyższy komfort snu i pozytywny wpływ na zdrowie kręgosłupa, materace kieszeniowe o wymiarach 120×200 to z pewnością doskonałe rozwiązanie. Dzięki swojemu walcowatemu kształtowi sprężyn, ich niewielkiej średnicy oraz dużej gęstości, zapewniają praktycznie niezrównaną wygodę podczas snu. Dodatkowym atutem jest umieszczenie sprężyn w indywidualnych kieszeniach, co efektywnie tłumi generowany przez nie hałas, poprawiając tym samym komfort snu użytkownika.

Wyświetlanie 1–12 z 50 wynikówMaterace kieszeniowe o wymiarach 120×200 cm – jak działają?

Każda z zastosowanych sprężyn pełni rolę odrębnego punktu podparcia, absorbuje zróżnicowany nacisk ciała. Sprężyny, które w danym momencie nie są obciążone, pozostają w spoczynku. Dlatego też materace tego typu są szczególnie polecane dla par. Indywidualna praca sprężyn zapewnia komfort obu śpiącym osobom, jednocześnie gwarantując odpowiednią pozycję ciała. Ruchy partnera są praktycznie nieodczuwalne.

Materace kieszeniowe 120×200 – troska o zdrowie kręgosłupa

Materace kieszeniowe zazwyczaj wyposażone są w strefy twardości, istotnie wzmacniające elastyczność punktową. To nie tylko podnosi komfort snu, ale także gwarantuje zdrową i bezpieczną pozycję dla kręgosłupa, który może swobodnie odpoczywać w pozycji anatomicznej.

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele materacy kieszeniowych najwyższej jakości, we współpracy z renomowanymi producentami takimi jak Materace SenpoMaterace HildingMaterace Relaks. Dostępne są różne warianty materacy, korzystające z różnych rodzajów sprężyn i systemów kieszeniowych, co umożliwia każdemu klientowi dopasowanie materaca do swoich własnych preferencji i potrzeb.

Materac kieszeniowy 120×200 to gwarancja wytrzymałości i solidnej konstrukcji

Materace kieszeniowe, które oferujemy, wyróżniają się nadzwyczajną trwałością, umożliwiając korzystanie z komfortu snu przez wiele lat. Zastosowane sprężyny są wykonane z wytrzymałych materiałów, które są odporne na złamania i korozję. To doskonały wybór, zwłaszcza dla osób o większej masie ciała, ponieważ elastyczne sprężyny radzą sobie skutecznie nawet z dużymi obciążeniami, nie tracąc przy tym swojej formy.

Dostępne warianty materacy kieszeniowych 120×200 cm

Nasze materace kieszeniowe o wymiarach 120×200 cm charakteryzują się zróżnicowanymi stopniami twardości. W przypadku modeli strefowych oferujemy warianty posiadające od pięciu do siedmiu stref. Każda z tych stref została starannie dostosowana do anatomicznej struktury ciała człowieka, zapewniając użytkownikowi maksymalny komfort snu. Ponadto, w materacach zastosowano warstwę pianki, która nie tylko otacza sprężyny, ale także podnosi korzyści zdrowotne danego modelu.

Materace sprężynowe cieszą się ogromną popularnością, a wśród nich szczególnie wysoko oceniane są materace sprężynowe kieszeniowe. Są to trwałe, higieniczne produkty, gwarantujące komfortowy sen.

Polecamy też materace sprężynowe MultiPocket.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą materaców kieszeniowych w naszym sklepie.