Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace z kokosem

Materace wypełnione włóknem roślinnym to produkty dobrze znane i cenione przez wielu klientów, a dodatkowo atrakcyjne cenowo. Dlatego też przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroki asortyment uwzględniający materace kokosowe, wyróżniające się wyjątkowymi walorami użytkowymi.

 
 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5Materace kokosowe w konkurencyjnych cenach

Materace w naszej ofercie to produkty pochodzące od najlepszych producentów na rynku i sprawdzonych dostawców, dzięki czemu możemy zagwarantować, że oferowane w poniższej kategorii materace kokosowe spełnią wymagania nawet najsurowszych klientów.

Komfort snu i użytkowania materacy kokosowych

Jedną z głównych cech decydujących o sukcesie oferty na materace kokosowe, jest ich atrakcyjna cena przy jednocześnie zastosowaniu nowoczesnych technologii przez producentów. Technologie stojące za wszystkimi oferowanymi w naszym sklepie materacami mają jedno zadanie – zagwarantować maksymalnie komfortowy sen i pełen możliwy wypoczynek podczas snu.

Klienci doceniają modele rozmaitych firm specjalizujących się w produkcji takich materacy, ale szczególnie wysoko oceniane są poniższe modele z naszej oferty:

 

Połączenie materiałów naturalnych i syntetycznych

Materace kokosowe dzięki zastosowaniu włókien kokosowych obok innych włókien syntetycznych, pozwalają na obniżenie kosztów całego materaca przy jednoczesnym zapewnieniu mu wszystkich innych obowiązkowych rozwiązań projektowych jak chociażby sprężyny kieszeniowe. Idealnie nadają się również w produktach dla dzieci, ponieważ mają całkowicie hipoalergiczne właściwości, co pozwala na uniknięcie rozmaitych przykrych uczuleń i podrażnień.